לא ניתן להוסיף איש קשר זה

bleeding guitar

New member
לא ניתן להוסיף איש קשר זה ../images/Emo168.gif

ניסיתי להוסיף שם משתמש אחר שלי לקבלת עדכונים לסנוז אבל אני מקבלת את השגיאה הזאת, למה?

כי הוספת מאותו היוזר...כאילו הוספת את עצמך

זה בעקרון רושם כשנגיד את נכנסת מהיוזר פורום רוק ישראלי ומוסיפה קבלת עדכונים מעצמך..... מאיזה יוזר נכנסת? לא ניתן להוסיף את עצמך(במידה ואת בעלך היוזר)

bleeding guitar

New member
לא הוספתי את עצמי ../images/Emo168.gif

השתמשתי בניק אחר והיה רשום לי שלא ניתן להוסיף איש קשר זה בדקתי בעוד כמה ניקים שאני מכירה חלק הצליח להכניס לקבלת עדכון חלק לא. אז או שיש פה באג או שיש משהו שאני לא מודעת אליו.

bleeding guitar

New member
למה אני לא מקבלת תשובה? ../images/Emo168.gif

שאלתי משהו אני מצפה לקבל תגובה כלשהי לגבי מה גורם לבעיה, לא?

טל לוין

New member
הוא איש קשר שלך

ממה שבדקתי הוא דווקא נוסף כאיש קשר שלך. ליתר ביטחון הסרתי והוספתי שוב. וראיתי שהוא ברשימה. טל

bleeding guitar

New member
זה שאני שהניק הזה רשום לעדכונים ../images/Emo168.gif

מפורום רוק ישראלי אני יודעת. אבל בניק אחר שיש לי שניסיתי להרשם לעדכונים קיבלתי את השגיאה של לא ניתן להוסיף איש קשר זה. עכשיו יש לי מלא ניקים בתפוז שאני מכירה (שפתחתי לאירוחים ודברים כאלה) עשיתי ניסויים חלק הצלחתי שיקבלו עדכון על הסנוז של פורום רוק ישראלי ובחלקם קיבלתי את השגיאה של לא ניתן להוסיף איש קשר. דוגמא? יש לי ניק בשם שלג צח שבו ניסיתי להרשם לעדכון של הפורום ולא הצלחתי. (אם את כבר בודקת ספציפית) ו
על התשובה

טל לוין

New member
יש עוד?

אם יש עוד חוץ משלג צח תגידי נכון לעכשיו זה לא נראה בעיה גורפת אלא בעיה עם ניקים ספציפיים אם תוכלי לכתוב לי, אפילו במסר, מי הבעייתיים - אבדוק טל

למעלה