לא מצאתי בעמוד הנוכחי - אז פותחת שרשור |OFF| חדש

LeAnnDyIan

Well-known member
באיזו שעה את ערה?
אני בטח אפתח בערב (שלנו). (מחר כמובן)
מניחה שלא אהיה ערה לפני 19:00 או 20:00 שלכם, אבל זה גם שעות שאצטרך להתארגן לעבודה אז זה שאני ערה בשעות האלה אחרי יום חסר שינה (היום) לא מבטיח שאתפקד בהן|חבול|
אבל, אם תפתח מתישהו בשעות הערב שלכם, סביר להניח שעד 22:00 שלכם, בוודאות אצליח לפרסם את השאלון.

מילי08

Well-known member
אווו|מאוהב| את יכולה להיות הכליה או משהו:-P:
חחח תודה |שפם|
חחח הוא מהמם שם|מאוהב| וכן הפרקים נורא עמוסים. אבל מתישהו נכנסתי לזה. [מנהל הלילה]
אני כנראה אמשיך אותה בזמנים שלא יתחשק / יהיה לי משהו אחר, וזה יהיה רק בשביל טום
|חיבוק|
(האם זה נוראי לומר שאני מקווה שזה שאת כאן אומר שפיטרו אותך?)
{כן כנראה זה דבר די מגעיל לומר}
{(עדיף שאני רק אחשוב את זה)}
:-D
נראה לי שבתוך תוכנו כולנו מקווים לא לעבוד כדי שיהיה זמן לדברים החשובים. הבעיה היא שאין לנו ממש ברירה וכולנו זקוקים נואשות לפרנסה.
אז אני סופרת את הימים לפנסיה
אני מצטער אבל זאת לא גישה טובה. אני כבר רואה שאת בקלות תעלמי לנו פתאום לכמה שנים שוב.
את תמיד יכולה כשאת מאוד עמוסה גם לבוא רק לכתוב כאן שלום קטן (או ארוך כמו כאן) ולא חייבת לקרוא הכל.
ולגבי השרשור החודשי, אני מרשה לך לדלג על החודש הזה - אבל אם את רוצה את יכולה פשוט רק לענות על השאלון ולא להגיב על מה שאחרים כתבו.
זו גישה מחורבנת, אבל כבר טבועה בי עמוק עמוק. ואני מאוד משתדלת לא להיעלם. זה המקום הטוב שלי |מאוהב|

ונראה לך שאני יכולה שלא להגיב באובססיביות?! זה מעל לכוחותי.
חחחחח המילים בהפוך [resident alien]
|פנים| כן, יצאתי סתומית.
אם כבר אז אנשים צריכים לעצור כשאני לא כאן.
אולי צריך להיות חוק פורומי שאם מישהו לא נמצא תקופה מסוימת, אז חייבים לדלל את כמות ההודעות לאות הזדהות :-P:
חתולים רבים לא יוצאים משלב הטרוריזם
ספר לי על זה
מזל שהיא ממש אוהבת את אנג'לינה ג'ולי.
באמת? תמיד נראה לי שהיא עסוקה מאוד בלעבוד בלהיות שחקנית בלי להנות מזה באמת ולכן הכל אצלה נורא רציני. נורא מעייפת אותי
ה בסדר. אני עדין מעריכה.
ורק רציתי להגיד שהתגעגעתי
גמאני!!! |מאוהב|

didalf

Well-known member
באמת? תמיד נראה לי שהיא עסוקה מאוד בלעבוד בלהיות שחקנית בלי להנות מזה באמת ולכן הכל אצלה נורא רציני. נורא מעייפת אותי
כן. לאדעת אני גם לא עפה אליה אבל גם אין לי משהו נגדה. לא יודעת האמת למה אחותי ממש אוהבת אותה.

lemon lyman

Well-known member
למה אין בפורום אז גם חץ למטה?|תוהה| הוא יהיה יותר שימושי מחץ למעלה|פנים|
(אני מדברת על החץ שמביא לראשית העמוד)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שאלה כללית כזאת:
מישהו מכיר סרטון קוספליי של האקסמן עם שיר הרקע של הסדרה משנות ה90 מתנגן.
היה דבר כזה בPass the brush challenge
אני לא מצליח למצוא את זה.

(אני מציע 500 נקודות תפוז למוצא הישר)

Lion_Heart

Well-known member
שאלה כללית כזאת:
מישהו מכיר סרטון קוספליי של האקסמן עם שיר הרקע של הסדרה משנות ה90 מתנגן.
היה דבר כזה בPass the brush challenge
אני לא מצליח למצוא את זה.

(אני מציע 500 נקודות תפוז למוצא הישר)
אולי זה?

LeAnnDylan

Well-known member
טוב תקשיבו, אני רוצה להתלהב רגע.
עוד כמה ימים אני אתחיל לקשט את העץ כריסמס שלי ובגלל שלקסה הצטרפה למשפחה שלנו רק השנה, אין לה עדין סטוקינג משלה, אז החלטתי להזמין לה אחד כמו של כולנו (שלי, של השותפה, והכלבים שלה). נכנסתי לאתר שהזמנתי ממנו בעבר את הסטוקינג שלנו כדי שזה יהיה אותו הדבר ואז גיליתי את הדבר המושלם הזה:
1637021708335.png
אני מאוהבת|מאוהב||מאוהב|

Lion_Heart

Well-known member
טוב תקשיבו, אני רוצה להתלהב רגע.
עוד כמה ימים אני אתחיל לקשט את העץ כריסמס שלי ובגלל שלקסה הצטרפה למשפחה שלנו רק השנה, אין לה עדין סטוקינג משלה, אז החלטתי להזמין לה אחד כמו של כולנו (שלי, של השותפה, והכלבים שלה). נכנסתי לאתר שהזמנתי ממנו בעבר את הסטוקינג שלנו כדי שזה יהיה אותו הדבר ואז גיליתי את הדבר המושלם הזה:
צפה בקובץ המצורף 37266
אני מאוהבת|מאוהב||מאוהב|
זה נראה כל כך חמוד!
ואכן מלהיב!
ולמרות שעדיין לא הזמן
merry christmas
אני אומר את זה גם בזמן

למעלה