לא למחוק את ההודעה!!!זכויות אדם אה?

עצב בלב

New member
לא למחוק את ההודעה!!!זכויות אדם אה?

שלום רב לכולם, שמי בני ואני בן 30 עד לפני חודש חייתי מהבטחת הכנסה מהביטוח לאומי בב"ש,קיבלתי קצבה זעומה של 1200 שקל מידי חודש, לפני שנה התחתנתי, עברתי לגור בת"א, עדין המשכתי לקבל קצבת הבטחת הכנסה(קצבת יחיד)במשל הזמן הזה חמתי חלתה והיתה תקופה בבה"ח, והיו לנו משפטים עם הדירה של חמתי, כך במשך שנה וחצי, עד שפינו אותנו מהבית, ונאלצנו ךלהשכיר דירה בצפון הארץ, פניתי לביטוח לאומי עם הנסיבות ולהודיע שאני נשוי, שלחו לי גזרה רעה שאני אמור להחזיר להם קצבה של שנה שלמה 13.000שקל. מהיכן ומאיפה ולמה???? מהיכן אני אחזיר אני לא עובד ואישתי לא עובדת, אין לי מקור מחייה נוסף,פנינו לביטוח לאומי במקור מגורינו והגשנו תביעה חדשה להבטחת הכנסה,ועדיין לא קיבלנו תשובה,אני מובטל ואין לי עבודה אני שוכר דירה, הוצאות של הבית, מהיכן אני אמור לחיות,????? תשובי ב"ש תתעוררו תראו לאן אנשים מגיעים, לי אין מה להפסיד בחיים האלו אני אצית את עצמייי מול הביטוח לאומי, אני דורש את הקצבה שמגיעה לי וקצבה של זוג נשוי, כל אלו הכלבים מהביטוח לאומי מחפשים לפגוע בחלשים והם פוגעים בהם,כל המושחתים האלו במדינה שחיים ע"ח אנשים מסכנים לוקחים להם קצבאות את הקצבה שלי למשל, אלוהים ישלם להם ובריבית, אלו אנשים בלי מצפון בלי לב בלי רגשות בלי אלוהים, אלו אנשים שלא אכפת להם מי חי ומי מת, הורי חיים מהבטחת הכנסה 2200שקל לזוג,4 אחים בבית זה מחייה זה? ימח שמח וזכרם של כל מי שפוגע בחלשים, מה אני יעשה מהה???? תענו לי מההה?<??? לגור ברחובב???? לאן ללכת??? למה אני יחזיר להם את החוב למה???? הם אמורים לתת לי קצבת נשוי. והנה אני אמור להחזיר להם!! איך אני אמור לחיות עכשיווו???? איפה אלו מזכויות האדם??? איפה כל אלו שואגים לשחיתות לפגיעה בחלשים???? איפה הצדק איפה ההגנה על החלשים??? אין צדק אין דין ואין דיין, אנו החלשים המסכנים באנו לעולם לסבול להרגיש את רוע הלב של השלטון המושחת,להרגשי את המכות שמנחיתים עלינו,מה יהיה אמרו לי מה????? מהיכן עכשיו יהיה לי כסף לחיות??? כל אלו שיובים בביטוח לאומי אנשים חלאות אדם מושחתים אוכלי חינם פוגעים במסכנים, ימח שמם וזכרםם, רבותייי איפה הפנתרים השחורים??? אלו שלא פחדו ובסוף הצליחו להשיג נצחוןןןןןן לי אין מה להפסיד בחיים, אני אלחם עד צאת נשמתי, הם גיבורים יש שביתות אבל אני אחכה אמתין שיסתיימו השביתות, ומי שלקח לי את פת הלחםםם יראה מה יהיה, אני לא מתכוון לוותר, אני רוצה ת''זכויות שלי. רוצה לחיות. יש צדק??? יש תקווה לחיים??? ביבי הרסת משפחות, אין לך לב אין לך רגשות אין לך אלוהים, יש אלוהים בשמיים שמשלם לכולם, אני רק מאחל לכל מיש שנוגע ב דבר להריסת משפחות והחלשים במדינה, שאלוהים ישלם לך ובריבית על מה מה שעשיתם, וכל בוקר אקלל אותכם מנהיגים מושחתים!!! נקווה לטוב אי פעם..... ישרו כח,

למעלה