לא להאמין ...

Stilletto

New member
כוכב כחול - לא להסכים

עם דברים לגיטמיים שרצים ועובדים שנים, זו דרך יהודית ישראלית עתיקת יומין. משום מה כל מה שעובד להפליא בכל מקום בעולם לא עובד אצלנו. את הסיבות כבר נמציא, החל מ"הבעיה שלנו הרבה יותר מורכבת" וכלה ב"הם כולם אנטישמים". יש לי הרגשה שאחרי המצאת הגלגל הגיעה ההמצאה היהודית השניה בחשיבותה, הלא היא המצאת הגלגל הרזרבי... מתי נפסיק לחשוב שכל מה שקורה אצלנו שונה בתכלית מכל מה שקרה וקורה בעולם ? אמר הרב אנטריקוט: "יהודי טוב יודע זכויותיו, וחובותיו של האחר"... סטיל...

יעקבי ש

New member
ערן, אתה משמיץ ופוגע !

בשתי השורות הקצרות שכתבת, הצלחת להשמיץ ולפגוע: "הערבים חארות" מה זה ??? תאר לך שבארה"ב מישהו היה כותב "היהודים חארות" איך היית מרגיש ? ושורה שניה שלך: הרצח היה בגלל "סיכסוך בין עבריינים" בוא הנה, נרצח בן אדם ואתה כבר אומר עליו "עבריין" בבקשה, תשקול מילים. בברכה

pilovich shahaf

New member
הותר לפרסום שמו של בעל הפאב .......

29/11/2003 14:53 מבזקים הותר לפרסום שמו של בעל הפאב שנרצח הלילה באילת: דוד שאול בן 42 המשטרה התירה לפרסום את שמו של בעל הפאב שנרצח הלילה באילת: דוד שאול, בן 42. עד כה לא נעצר חשוד ברצח שארע בפאב "נענע בר" באיזור התיירות של העיר. (שיה אגוזי) YNET

ערן שחר

New member
לגבי הערבים זאת עובדה הם חארות

לגבי הפלילים לא אמרתי שהוא עבריין כמו שקורין שנפצעה היא לא עברינית הרקע (לפי המשטרה) הוא סכסוך בין עברינים

ערן זה עדיין לא הוכח

הקל ביותר זה להגיד סיכסוך בין עבריניים , בעל הנענע בר היה איש ישר מין השורה ולא עבריין- הלאומני יותר סביר נחכה ונראה.

Stilletto

New member
ערן שחר- אתה בטח מאלה שאומרים

אני מזה רוצה שלום... העיר מלאה ערבים, "ערבים חארות"... מאיפה אתה מביא את השטויות האלה ? אם לא פוליטיקה אז תחשוב תיירות, עסקים, בתי מלון ריקים. אבל אם פוליטיקה, אתה וזה שכתבת לו, דוגמא קלסית של פלצנים ישראלים מצויים. סטיל...

Stilletto

New member
ערן שחר- אתה בטח מאלה שאומרים

אני מזה בעד שלום... מפחיד, העיר מלאה ערבים, ערבים חארות...מאיפה אתה מביא את השטויות האלה? אם לא פוליטיקה, תחשוב תיירות ! פרנסה, בתי מלון ריקים. אבל אם פוליטיקה, אז אתה וזה שענית לו דוגמא קלסית של פלצנים ישראלים מצויים. סטיל...

למעלה