לא יעזור לאף אחד כלום פורום מהסוג ;-p

הדרומי

New member
לא יעזור לאף אחד כלום פורום מהסוג ;-p

הזה שלא מנוהל ע``י רופא כמו שיש בפורום באי או אל הפורום של ד``ר סובחי אז כול התשובות כאן הן על בסיס ידע אישי ולא ידע מקצועי אז מי שמעונין לקבל תשובות גם ידע אישי ובעיקר ידע מקצועי באי או אל יש את הטוב ביותר. שב``ש לכם {הדרומי}

רוייקו

New member
הפורום הזה הוא פורום תמיכה ויהיה בו

גם מידע אינפורמטיבי שנאסף מאתרים שונים העוסקים בתחום, מאמרים מקיפים וכל מה שקשור בתחום.. הכל אמיתי ומדוייק. חוץ מיזה, המטרה בעתיד להביא גם לפה מומחה. פורום תמיכה יכול להתקיים גם בלי רופא מומחה. גם מומחה לא יכול לתת תשובה על סמך תיאור מילולי. בעיות יש לפתור על ידי ביקור אצל הרופא. פה אפשר להעביר חוויות על סמך נסיון אישי של כל אחד ותאמין לי.. זה עוזר לא מעט. אל תהיה כזה פסימי... רוייקו

שירז29

New member
הפורום לא מנוהל על-ידי רופא,אז מה?

אז מה? בפורום זה,אפשר לספר הכל,על פי ידע אישי,על פי כל אדם שעבר אחד הניתוחים, וגם אפשר לעזור לאנשים שרוצים לעבור את הניתוח,בתשובות לשאלותיהם, בחיזוק,עידוד,ותמיכה,ריגשית ונפשית. וברור שזה לא מחליף דעת רופא,ובשביל זה יש רופאים על מנת לפנות אליהם, ישירות. פורום זה יכול לתרום הרבה לאנשים כמוני, ואין בו שום רע,אדרבה ההפוכו.. שלך שירז............

הדרומי

New member
אז תסבירי לי למה צריך שני פורומים

שעוסקים בעצם באותה הבעיה{אותו העניין} ורוב האנשים ששואלים כאן את אותו השאלה יכולים גם לשאול בפורום של ד``ר סובחי כי ששואל משהו שאלה אחרים יכולים גם לענות לו תשובה אז למה שניים. מה בגלל ניהול ? בגלל יחסי אנוש מה. כולנו אנשים בוגרים ולא צריך מלחמות זה יש לנו מספיק אז רק תדעי שהפורום השני גם טוב ועונה על כול השאלות ועוד שאלה אחת עים אפשר מתי עברת את הניתוח ואצל מי .עברת אותו?

הערה קטנה להדרומי

בעקבות תהיות שהועלו פה לגבי הצורך בשני פורמים ברצוני להביע את דעתי בנושא. ראשית יש אנשים שכלל לא נכנסים לIOL כך שאין סיכוי שהם יתקלו בפורם שקיים שם. שנית אני נכנסתי לפורם כדי לראות במה מדובר ותסלח לי שאני אומרת את זה ,אבל דיפדפתי כמה דפים אחרונית ונדיר מאוד ראיתי תגובה מד``ר סובחי אולי בממוצע פעמיים בחודש , בתור אחד שאמור לנהל את הפורם אני מוצאת שהניהול שלו כושל ביותר ותאמר לי דבר נוסף מדוע צריך כל שאלה להפנות ישירות אליו ,מדוע הוא לא קורא הודעות ומגיב לפעמים מבלי שהוא נקרא לענות. מלבד כל הנושאים הללו ,אני אישית לא נהנת מאופן פתיחת ההודעות והרצף שלהם ,אני מוצאת שהפורמים בתפוז בנויים בצורה הרבה יותר טובה שמקלה על השימוש והקריאה. כל אחד בוחר מה שטוב ומתאים לו ולגבי יעוץ של מומחה ,הפורם הזה לא התיימר מראש להיות פורם מומחים אלא של אנשים שחולקים חוויות ואני באופן אישי אם ארצה דעה של מומחה אפנה באופן אישי לרופא. אז חייה ותן לחיות חושבת ותוהה

רוייקו

New member
דרומי, למה אתה מזכיר מלחמה ? יש פה

מלחמות ? אם אתה מרגיש שהפורום לא משרת אותך היטב כפי שהפורום של סובחי משרת אותך, אתה לא מחוייב להכנס. מצד אחד אתה ניכנס ומברך אותי על פתיחת הפורום ומצד שני אתה מכניס הודעות תמוהות כמו שתי ההודעות האחרונות: ``מדוע צריך פורום שני... הפורום של סובחי יותר טוב...`` וכו וכו ... אני חושב שתחרות תמיד מועילה. לא ?

שירז29

New member
הדרומי-התשובה שלי כמו חושבת ותוהה..

חושבת ותוהה רשמה לך את תשובתה,לגבי שאלתך,וזאת גם תשובתי. ולשאלתך השניה,עברתי את הניתוח ב-11.1.01,אצל פרופסור אילן חרוזי, הניתוח בוצע בבית-חולים אסותא,ב-ת``א,בהשתתפות של כללית מושלם, דרך קופ``ח. אני אחרי 5 חודשים מהניתוח,וירדתי כבר 33 קילו. שירז........

רוייקו

New member
אני מצטרף לדבריה של שירז, וכך גם

כתבתי בדף הפתיחה של מנהל הפורום. הפורום הזה אינו מחליף התייעצות עם כירורג, אלא מהווה קבוצת תמיכה והחברים בו משתפים אחד את השני בחוויות מהתנסות.

עדי.פ

New member
אז יש שני פורומים -מצויין

אין שום פסול בשני פורומים. כן ירבו (לא יריבו)

למעלה