לא יכול להיות!

גם אותך פספסתי?

זה מה שקורה או כשהולכים מוקדם, או כשבאים מאוחר מדי

dori78

New member
באמת שאלתי ואמרו לי שכבר הלכת.

לא יפה, לפחות היית נשאר להגיד שלום לפני שאתה חוזר ירושלימה

אפרת12

New member
זה מה שאני אוהבת במפגשי הפורום

(אחד מן הדברים, כמובן)
שאפשר לשיר כל שיר ואין חובת מנין ואף לא חצי או רבע מנין (אחרת - איך היינו מכירים את האיש מהגז
כלומר - אני הכרתי, אבל בחיים לא הייתי מצליחה לשיר...)

ליבליך

New member
אין לי ראש למילים ארוכות

ולכן אני מעביר את זכות הסיכום לערגה, ומוסיף כמה מילות הסבר בסוגריים, למי שלא יורד למלוא עומקה של שפתה העשירה:
"בית נעה!!!" (ברור, לא?)
"ממי תופים!!!" (לדעת יעלה זה צריך להיות הניק החדש של רמיל)
"גגה גיטרה!!!" (ערגה ניגנה בגיטרה שלה)
"נעמה גיטרה!!!" (ואז נעמה ניגנה בגיטרה של ערגה)
"גגה אוגן נינות!!!" (וערגה ניגנה באורגן בעדינות)
ובנוסף הביעה גם הערכה אילמת (בשפת גוף ולסת נלהבת ביותר) לתבשיל הבורגול ולפשטידת הברוקולי שהיא אכלה בהתלהבות.

shneydor

New member
אורגן?!

הילדה מקסימה, אבל אני מקווה שהבהרת לה שמדובר בפסנתר חשמלי.

אפרת12

New member
הכותרת - תראי מה כתוב בשורה האחרונה

זה אפילו לא תפוזבל - זו המקלדת העצמאית שלי.

ס ק א ל י

New member
ואפרופו הפרטים הקטנים ...

סתם לדוגמא: פינת המים בחצר [בשבילח אל הבריכות...]:
גזיבו חדש ומותקן לתלפיות, בריכות מתנפחות, קרם הגנה לרשות הנוכחים, מגבות למתרחצים, שמשיה ומאוורר להשבת נפשם של המפקחים על הבריכות ...
וזו רק דוגמא קטנה.

בקיצור, היה נעים ומושקע, ותופעות ההגעות בגלים אפשרה לנו להגדיל את הממשק של עם עוד ועוד אנשים.
אז תודה לנעה המארחת המקסימה שלדעתי לא נחה לרגע אחד כל האירוע, למנגנים, לטף הצוהל, ולכל אחד ואחד שבאו ושרו והנעימו את האווירה.

היה רעיון מעולה וביצוע מעולה!

shneydor

New member
היה מעולה,

הדבר היחיד שלא הבנתי זה לאן כולם הלכו דווקא כשהתחיל להתחמם. תודה לנעה על האירוח, הממדים הצנועים דווקא הוסיפו לדעתי לתחושת האינטימיות, למרות שלפעמים, במהלך הנגינה, היה לי קשה לשמוע את השיחות במטבח בגלל שירתם הרמה של המשתתפים. היה כיף לנגן עם חוניו, אמנון, יוסי ורמי (הוא הסתתר מעבר לפינה של הקיר אבל לדעתי זה היה הוא) וכמובן אלי - כיף לראות מקצוען אמיתי בפעולה. הדור הצעיר אכן מקסים - יהל היה ללא ספק כוכב הערב. לפעם הבאה רשמתי לעצמי ללמוד כמו שצריך את "שוב היא כאן", וגם לנגן את "סמבה בשניים" בסולם גבוה יותר.

סמבה בשניים

היה אחד משיאי המפגש מבחינתי, בכל סולם שהוא - אני כבר מזמינה אותו למפגש הבא...

אפרת12

New member
אפשר לקבל פירוט בנושא סמבה בשניים

בדיוק עזבנו כשהחלה ההתארגנות, ואף שמעתי חלק מן השירה. הענין הוא שאחרי אהבת ציון וציונות בלי מרכאות שקרקעו אותי לעוד כמה דקות הייתי פשוט חייבת ללכת וניחמתי את עצמי ש... מה
לא יודעת. שיהיו עוד פעמים. אז עכשיו בבקשה - מה היה

סמבה בשניים

הצלחנו להתחלק ל"בנים" ו"בנות" והבנים (בתפקיד מתי) שרו את "את לא איתי אני כאן לבד...." ובו זמנית הבנות (בתפקיד יהודית) שרו "הו, געגוע..." וככה יצא דואט משוכלל שחזר על עצמו כמה פעמים והלך והשתכלל מרגע לרגע ומבחינתי יכולנו לשיר אותו ברצף עד...10 בלילה ולהתפזר. מה שאומר שהיינו מעולים למדי.

מתנצלת.....

"היה לי קשה לשמוע את השיחות במטבח בגלל שירתם הרמה של המשתתפים." (עומרי)
והשאלה המתבקשת - האם יש אופציה להגביר את הווליום של שיחות המטבח ??

למעלה