לא יכולה להתעלם מהמזגאויר הנפלא

shkedud

New member
לא יכולה להתעלם מהמזגאויר הנפלא

הזה, שחודר אליי דרך כל החושים, נתן זך הוציא לי ת'מלים מהפה והוא אומר כך: אני רוצה תמיד עיניים כדי לראות את יפי העולם ולהלל את היופי המופלא הזה שאין בו כל דופי ולהלל את מי שעשה אותו יפה להלל ומלא, כל כך מלא, יופי. ואינני רוצה להיות עיוור ליופי העולם כל עוד אני חי. אני אוותר על דברים אחרים אבל לא אומר די לראות את היופי הזה שבו אני חי ושבו ידי מהלכות כמו אניות וחושבות ועושות את יד באומץ ולא פחות מכך, בסבלנות, סבלנות בלי די. ולא אחדל מהלל, כן, להלל לא אחדל. וכשאפול עוד אקום - ולא רק לרגע - שלא יאמרו הוא נפל. אלא הוא קם עוד רגע להלל בעיניים אחרונות את שלהלל לא יחדל. נתן זך

נֵנָה

New member
יופי של שיר הבאת שקדוש ../images/Emo140.gif

אין דבר יפה יותר מיופיו של הטבע... רציתי לספר משהו קטן במיוחד בשביל ג'ודי. לא מצאתי את הודעתה בקשר למה שקרה עם המכונית, ואני תופסת טרמפ על השרשור הזה. מסופר על אשה שנהגה במכונית החדשה ופגעה במכונית אחרת. שתי המכוניות ניזוקו והנהגים עמדו להחליף פרטים. האשה פתחה את נרתיק הרשיון והביטוח של המכונית בדחילו ורחימו כשכולה רועדת מפחד ומהמחשבה מה יגיד על כך בעלה, והנה בפותחה את הנרתיק, היא מוצאת שם פתק כתוב בכתב ידו של בעלה "יקירתי, שתדעי שאת זו החשובה לי ולא המכונית..."

שיר נפלא - ../images/Emo51.gif שקדוד ../images/Emo28.gif

השיר הנפלא הזה שווה הקפצה

למעלה