לא יכולה גלולות

לא יכולה גלולות

אני לא רוצה יותר להמשיך לקחת גלולות כי זה ממש עושה לי לא טוב יש למישהו פה עצה איך אפשר להמשיך לקיים יחסי מין אם החבר שלי לא רוצה להשתמש בקונדום? אני שואלת מכיוון ששמעתי שיש איזה מוצר חדש (לפחות בשבילי) שנותן פיתרון מקביל תודה רבה עדי

גלולות

עדילי שלום, כדאי שתקראי את המאמר שכתבתי בדבר המנהלת בפורום. יש שם פרוט של כל אמצעי המניעה ולא רק גלולות , כך שתוכלי לבחור ולבקש מהרופא שלך.

אז ככה...

אם גלולות מסוימות עושות לך לא טוב, את יכולה להחליף גלולות לסוג אחר. אם גלולות בכללי עושו את זה, את יכולה לנסות מדבקות.

שביטוש2

New member
כדאי לך לנסות את הספוגית

זה אמצעי מניעה מיידי לבנות, זאת ספוגית (מספוג מיוחד) ששמים בנרתיק והיא מפרישה נוזל שהורג את הזרעים. מה שטוב באמצעי המניעה הנ"ל שאפשר ללכת איתו בתיק והוא מוכן לשימוש בכל רגע אחלה דבר למי שלא משתמשת בגלולות ומוצאת את עצמה במצב "חרום" זה נקרא ספוגית פרוטקטאייד או משהו כזה, יש בסופר-פארם. שביט

ספוגית פרוטקטאייד

הספוגית מיוצרת על ידי חברת פירי פארמה הקנדית, המתמחה בייצור ספוגיות. הספוגית הינה ללא מוליך וללא צורך בהכנה מראש. הספוגית מהווה אמצעי מניעה יעיל לנשים אשר אינן יכולות או אינן רוצות להשתמש באמצעי מניעה כגון גלולות, התקן וכד' היעילות היחסית ומיעוט תופעת לוואי הופכת אותן לאמצעי מניעה מועדף על נשים רבות. הספוגית הינה אפקטיבית לשעות רבות ויעילותה קרובה ליעילותו של הקונדום!!!!!!! (מבחינת אפשרות הכניסה להריון) כנסי לקישור --> http://gi-israel.info/clients/protectaid/3572/ צרי עימי קשר אם רצונך בפרטים נוספים. שרה

אכן צודקת

הספוגית הנ"ל היא אמצעי מניעה יעיל וטוב ומומלץ לנשים המקיימיות יחסי מין עם פרטנר קבוע (במיוחד לאלו שאינן יכולות או אינן רוצות לקחת גלולות) לספוגית גם ישנה אישור רבני ואחוזי המניעה שלה בתוך תווך הטעות הסטטסטי של הגלולה.

למעלה