לא יודעת ....

שווה בטח שווה...

עד היום אני לא שוכחת להם ת'טיול גיפים שכמעט השאירו אותי לבד עם איזה בדואי במדבר... אבל הם את העונש שלהם קיבלו.. כולם בלי יוצא מן הכלל התחתנו עפ פולניות:)))) ככה זה כשמפקירים פולניה כמוני במדבר מלמעלה מחזירים להם:)

בנות ....

אם טאקי לא תגיע אצטרך את עזרתכן... אני מוזמנת מחר לחברים ואין להם מושג שאני אלופה במטבח... התנדבתי להכין פשטידה... אין לי מושג ממה ואיך עשויה פשטידה.. שלא לדבר על חביתה! יש מצב שתתנו לי מתכון פשוט? הכי פשוט שאתן מכירות... זה בסדר.. הכנתי את עצמי לשבת כל הלילה במטבח, לקחתי בחשבון שאצטרך להכין כמה פעמים כי בטח ישרף משו.. אבל אין ברירה.. יש מצב לעזרה בבית הזה?

טאקי...

קריאה שלישית לקבלה! סאממק אני כחולה כבר כולי מרוב צווחות... תזבירו לה לאט כי אפסו כוחותיי ש...אם אין פשטידה אני מגורשת! הצילו...

מה בא לך?

פטריות? תירס? ירקות? תזכרי משהו מאד פשוט.. 2-3 ביציים כוס קמח בצל קצת גבינה מגורדת 1 קוטג או גבינה לבנה ואיזה ירק שבא לך לערבב תבלינים לשמן תבנית 45 דק מקסימום וזה מוכן...

את בטוחה ש..

בתנור זה רק 45 דקות??????? המוצרים פשוטים דווקא ויש לי הכל... ברגע שהבנתי שצריך פשטידה... קניתי את כל מחלקת הירקות בהיפר נטו כדי שלא יחסר לי כלום! המתכון נראה לי אחלה דווקא.. מה את אומרת ? עוד פחות מעשרים שעות אני צריכה פשטידה מעשה ידיי...

זה המתכון הכי בסיסי שיש...

ו... לגבי הכמה דקות את כבר תראי לבד.. הכי חשוב שלא יהיה נוזלי מידי.. את תרגישי שהפשטידה יציבה

זהו , לאור...

הודעתך זו... שצריך לבדוק... שלא נוזלי ... שהפשטידה יציבה.. אני מכירה את עצמי! אשאר בלי פשטידה ובלי תנור ... אקנה וזהו... אף אחד לא יידע..

חחח..

קטנת אמונה .... :) תנסי.. מקסימום תקני.. יאללה את למטבח ואני ל.. "לך" שלי... נשתמע עוד איזה שעתיים.. אם הרייח מהמטבח שלך לא יביא אותי קודם.. בהצלחה

ועוד עיצה...

לא יודעת אופו גרה אבל כנסי לקונדיטוריה/מאפיה הקרובה ו....... קני מה בא לך... למה להתאמץ??????

זה עלה לי בראש...

עשיתי את החשבון שתמיד קיים הסיכוי שאשרוף את התנור... זה קרה לא פעם ולא פעמיים... משו בטוח ישתבש לי.... את בטוחה שבקונדיטוריה אפשר לקנות פשטידות? אם כן... יש גלגל הצלה !

כן...

קונדיטוריה..מאפיה...מעדניה..אפילו בסופר.. זה אחלה גלגל הצלה... ועכשיו יקירה יש לי שיחת לילה טוב מחו"ל אז... אני לצערי משאירה אותך לבד.. כנסי למטבח.. קשקשי קצת בקערה.. הרעיון שעומד מאחורי פשטידה זה.. בלילה של שאריות:) אין מצב שלא ייצא לך טעים.. זה מתכון בסיסי למתחילים.. תתעמי ת'בלילה לפני אם צריך להוסיף איזה תבלין... ולא לערבב יותר מדי סוגי ירקות יחד פטריות ובצל גבינות ובצל גבינות ופטריות תירס ובצל וכו'.. אחרת זה יוצא סתם סלט ירקות חם... בהצלחה ממוש....

עד שהמסיבה...

שלנו ממש תתחיל אני מתאמנת... אני מזיזה.. מנענעת או איך שתקראי לזה לכיוון המטבח... מוציאה מהמחבוא את המקופלת... חחחחחחחחחח להמתיק לנו את הזמן!

לא לא לא....

עוד לא לנשנש!!!!!!!!!!!!! רק תביאי את הכיבוד.. אני אסדר אותו במגשיות יפה... כמו שצריך!

למעלה