כתיבת מאקרו

warpath1

New member
כתיבת מאקרו

יש לי שאלה: מישהו יודע איך לכתוב מאקרו כדי שהווריור שלי יעשה charge ושהוא מגיע למטרה שיעשה אחרי זה shield slam

Fanty S

New member
אי אפשר

אחת ההגבלות של מאקרואים היא global cooldown. אי אפשר לעשות רצף של יכולות אם לאחת מהן (או יותר) יש GCD. שם הרצף יתקע, ובקליק הבא שלך המאקרו יחזור לפקודה הראשונית.

warpath1

New member
ושאלה נוספת על מאקרו:

קודם כל תודה על המידע. דבר נוסף, יש לכם המלצה למאקרו של פרוטקשיין? או שאתם מאמינים שזה עניין של נוחות אישית...

Envenom

New member
מממ... כן אפשר

זה עדיין שני קליקים, אבל זה חוסך מקום על ההוטבאר:
#showtooltip /castsequence reset=5 charge, shield slam​

Envenom

New member
זה באמת אי אפשר

אבל הוא יכול להספים /cast charge /cast shield slam וזה יעשה את מה שהוא יכול כי יש להם טווח שונה

Fanty S

New member
כן? אני לא חושבת שזה יעבור לפקודה השניה

זה לא אמור לעבור פקודות ככה סתם. ניסית את זה?

Envenom

New member
לא ספציפית את זה

אבל בתור וורלוק יש לי מאקרו אחד לכל היכולות המיוחדות של השדים שלי, וזה פשוט /cast *הכנס יכולת כאן* אחד אחרי השני והוא פשוט משתמש במה שזמין.. אני יודע שאם תשימי שתי יכולות שתמיד אפשר להשתמש בהן ויש לשתיהן GCD במאקרו אחד, אז הוא לא יעבור לפקודה השניה. אבל במקרה שבcharge אפשר להשתמש רק ממרחק, ובShield Slam אפשר להשתמש רק פנים-מול-פנים, אז לדעתי הוא פשוט ייתן הודעה ש "target too close" ויעבור לפקודה השניה, בגלל שבעצם את לא משתמשת בGCD. כל זה רק בתיאוריה, כמו שאמרתי- לא ניסיתי את המאקרו הזה ספציפית
יש איזה לוחם שמוכן לנסות ולהודיע לנו מה התוצאות?

Envenom

New member
עדכון

ניסיתי עם הרוג שלי לעבור בין mutilate ו-deadly throw, וזה לא עבד. לפי ההיגיון שלי (והוא הגיוני!) זה כן היה אמור לעבוד, אבל כנראה שלבליזארד יש מחשבות אחרות בנושא. מה שמחזיר אותנו ל /castsequence, שלא עוזר לאף אחד. [לעזאזל עם פורטל 2 שהיה כ"כ קצר, עכשיו אני מחפש פאזלים חדשים לפתור בכל מקום >.<]

Fanty S

New member
בלי ספוילרים!

אני בדיוק משחקת בו עכשיו :) אמרתי "משחקת", אבל מה שקורה באמת זה שאני בוהה בטלויזיה במבט מעריץ בעודי מריירת על שלט הPS3. זה פשוט המשחק הכי טוב שיצא אי פעם. וואלב גאונים
. ו... אני יכולה לראות את ההגיון שלך, אבל אין סיבה שהמאקרו יעבור לפקודה הבאה על דעת עצמו. כל זמן שאין משהו שמקפיץ אותו הלאה בכוח (כמו סיקוונס, אבל הוא עובד ממש מעפן) הוא אמור לפעול לפי הסדר, גם אם הפקודה הראשונה לא אפשרית (CD, טווח וכו'). הוא פשוט ינסה אותה שוב ושוב ושוב.

picpc

New member
יש מצבים שאפשר לדחוף שני יכולות על gcd

במידה ואחת מהם לא יוצאת לפועל (כמו עם Kill Command של ציידים)מאיזה הגבלה מסויימת היה אפשר לעשות את זה אם מוסיפים ! אחרי הפקודה יחד עם פקודה לנקות את הסקריפט שיקפיץ הודעת שגיאה. במקרה הספיציפי של המקרו שהוא צריך אין לי מושג אם זה יעבוד פשוט צריך לנסות אני כבר לא עוקב כל כך אחרי מה בליזרד משנים והיו המון שינויים על איך שמקרואים עובדים מאז שקטא יצא. בכל מקרה זה יהיה משהו בסגנון הזה: #showtooltip /cast charge /cast shield slam! •/script UIErrorFrame:Hide()

למעלה