כנסו שנייה

• פותח הנושא rbfan
  • פורסם בתאריך

rbfan

New member
כנסו שנייה ../images/Emo24.gif

טוב תראו בנות אני מ'זה מצטערת שלא הייתי פה בימים האחרונים פשוט היה לי עומס מטורף בלימודים... אז הגר ברוכה הבאה!! אני מקווה שתיהני פה :) אני עדי....נעים להכיר..חחח

הגרה182

New member
חח תודה בובה.. ../images/Emo24.gif

ו..למה לפתוח כל הזמן שרשורים חדשים..? זה השני כבר..
שאלה ובקשה:
מישהי מכן הציעה מועמדות לניהול הפורום
כי זה חשוב שיהיה לו מנהל, אחרת סתם יהיה בלאגן...
ואם אף אחת עוד לא הציעה אולי כדאי שמישהי תציע (ולא, לא אני.)
בואו נשמור על סדר יחסי, שיהיה פה נחמד.. סה"כ אנחנו 4 בנות בפורום, אז זה לא אמור להיות קשה..
תהנו..

American Girl

New member
גם אני לא ממש יכולה.

אם לא תהיה מנהלת אז אנחנו נצתרך לשמור על הסדר. ועל כך שהפורום יהיה ער ואז אולי יתצתרפו עוד אנשים ואז אולי מישהו ירצה לנהל את הפורום. אבל ביינתים חשבתי שאולי אם כל אחת תהיה אחראית על משהו אז אולי יהיה סדר נגיד שמישהי אחת תהיה אחראית על שאלונים, אחת על סקרים, אחת על משחקים, אחת על שירשור "אוף", אחת על חדשות על השחקנים או הסידרה. אבל זה לא אומר שאחרות לא יכלו לפתוח שירשורי "אוף" או סקרים או משחקים, זה אומר שכל אחת שאחראית על משהו תצתרך לפתוח אותו פעם בשבוע. כבר דיברתי עם עדי היא תהיה אחראית על שירשור ה"אוף" אני על הסקרים ואתן כבר תבחרו את מה שאתן רוצות להיות אחראיות עליו.

נועה167

New member
....../images/Emo66.gif

קודם כל, מה זה שרשור "אוף"? ודבר שני אני לא חושבת שכזה כדאי שכל אחת תהיה אחראית על משהו. שכל אחד יוכל לעשות מה שבא לו: סקרים או מה שזה לא יהיה. ואני יודעת שגם ככה כל אחד יכול לעשות אבל זה נראה לי מיותר... אם כל אחת תהיה אחראית על משהו, אז היא תדע שהיא צריכה לעשות משהו מסוים כל שבוע נגיד, וזה אמנם יעזור להעיר את הפורום, אבל מצד שני לא תמיד יש מה לעשות. בקיצור אני מקווה שהבנתם למה התכוונתי. כמובן שזה לא ממש משנה לי, ואם ככה אתן רוצות אז אני גם אבחר משהו להיות אחראית אליו. ועוד משהו אחרון, לא היה איכפת לי להיות מנהלת הפורום אבל אני לא חושבת שאני יכולה, אני נראה לי הכי פחות מבינה הסידרה מכולנו ואני גם פחות מתמצאת בפורום איך לעשות דברים מסויימים, ובגלל זה אני מוותרת. אף אחת מכן בטוח לא רוצה להיות? ביי ביי נועה

American Girl

New member
איך שבא לכן....

זה היה רק רעיון.... אם אתן לו רוצות אז סבבה...
ושירשור "אוף" זה שירשור שמשרשרים אליו דברים שלא קשורים לפורום...

rbfan

New member
אז ככה...

לי לא היה אכפת להיות המנהלת אבל זו בעיה כי אין לי מספיק זמן להיכנס לפה... כך שעדיף שלא... ואני דווקא אהבתי את הרעיון של ילנה....אבל החלטה שלכן :)

נועה167

New member
בקיצור...

אתן רוצות לעשות את הרעיון של ילנה, נכון?? לי זה באמת לא כזה משנה. אז נעשה אותו... אין לי בעיה. אז אמרתם שעדי אחראית כבר על שירשור "אוף", על מה עוד צריך? תכתבו כדי שכל אחת תבחר משהו, צ'או

נועה167

New member
בקיצור...

אתן רוצות לעשות את הרעיון של ילנה, נכון?? לי זה באמת לא כזה משנה. אז נעשה אותו... אין לי בעיה. אז אמרתם שעדי אחראית כבר על שירשור "אוף", על מה עוד צריך? תכתבו כדי שכל אחת תבחר משהו, צ'או

American Girl

New member
אם אתן לא רוצות....

אז תשתדלו גם אתם לפתוח הודעות.... ולכתוב שם מה שבא לכן... וגם תשתדלו להגיב להודעות שנפתוחות פה.

נועה167

New member
!!

אני אמרתי את דעתי, אבל זה באמת לא ממש עקרוני לא, ושמתי לב שאתן רוצות אז למה לא?!

למעלה