כמעט ושכחתי....

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
תודה על המידע.

אלה הם אוטובוסי לילנד
נדמה לי משנת 70 שהוחלט בשנת 81 לבנות עליהם מרכב חדש וכנראה שהסטנדרטי באותה תקופה היה זה,שים לב שהוולואים מאותה תקופה דומים.הרכב היה מיועד לטיולים ולהסעות של ילדים והמשיך לשרת את אגד עד 1991ולאחר מכן נמכר לחברות פלסטיניות ושירת בהם למיטב זיכרוני עד 1999.אגב המזגן הוא למיטב ידיעתי מזוייף,כנראה שהמסתערבים רצו שיחשבו שזה אותו חדש יותר(אולי 305)למי שיש תיקונים והבארות מוזמן לתקן אותי תודה.
תודה על המידע.

צחקן

New member
תודה לשניכם.

אלה הם אוטובוסי לילנד
נדמה לי משנת 70 שהוחלט בשנת 81 לבנות עליהם מרכב חדש וכנראה שהסטנדרטי באותה תקופה היה זה,שים לב שהוולואים מאותה תקופה דומים.הרכב היה מיועד לטיולים ולהסעות של ילדים והמשיך לשרת את אגד עד 1991ולאחר מכן נמכר לחברות פלסטיניות ושירת בהם למיטב זיכרוני עד 1999.אגב המזגן הוא למיטב ידיעתי מזוייף,כנראה שהמסתערבים רצו שיחשבו שזה אותו חדש יותר(אולי 305)למי שיש תיקונים והבארות מוזמן לתקן אותי תודה.
תודה לשניכם.

846

Active member
המזגן אכן מזוייף ומיועד להסוואה

אלה הם אוטובוסי לילנד
המזגן אכן מזוייף ומיועד להסוואה
בלבד.

באוטובוס הזה של "מורן" ישבו 3

אלה הם אוטובוסי לילנד
באוטובוס הזה של "מורן" ישבו 3
טרקטורונים שבעת התקפה זינקו החוצה מדלת נסתרת בצד השמאלי של האוטובוס ורדפו אחרי הפורעים. בי-ם היו 3 אוטובוסים כאלה - כולם O303 עם מרכב ישראלי. דני שנער קב"ט משרד התחבורה כתב חוברת סודית (היתה סודית לאותה תקופה) על התגוננות אוטובוסים באיו"ש. החוברת שלו הגיעה לצערי הרב לידיים הכי לא מתאימות וניתן היה להשיג אותה בשטחים תמורת 3 ש"ח. חבל מאוד שמישהוא מהמשרד שלו הדליף בשנות ה- 90 את החוברת. אולי זו היתה הסיבה לכך שהאוטובוסים "המיוחדים" נגנזו ?

846

Active member
סיפור מולדת:

בקשה קטנה:, מישהוא יכול לגולל ...
ב"ה את הסיפור על אטובוסי "מולדת" . כמדומני שאלה לא O305 נכון? . אני אשמח מאוד עם מישהוא יכתוב/ יתן קישור לשירשור שבו דובר עליהן.
סיפור מולדת:
באמצע שנות ה 80 החליטו באגד לשפץ ליילנדים ישנים על מנת שיעבדו בטיולי בי"ס ותנועות נוער. בתקופה ההיא היו כבר מרצדסים 0303 אבל לא רצו להפעיל אותם בפעילות הנ"ל כדי לשמור עליהם ומצד שני הטייגרים היו כבר די עייפים. בקיצור הפשיטו את השילדות מהמרכב הישן שיפצו את השילדבה ושאר המיכללים ושלחו אותן למרכבים לבניה מחדש, וזאת הצוצאה. השתמשו במודולים של מרכב הזלדות על מנת לשוות לאוטוובס מראה יותר מודרני, גם הגימור הפנימי היה תואם 0303 מאולץ תוצרת הארץ. הדגם נקרא מולדת ע"ש טיולי המולדת אותם הם ביצעו וכמובן שהשתמשו בהם גם לשרות רגיל. אני מקווה שלא שכחתי משהו ושדיקתי בפרטים אביתר מה תוסיף?

ארזS

New member
תודה על העידכון המעניין !

סיפור מולדת:
באמצע שנות ה 80 החליטו באגד לשפץ ליילנדים ישנים על מנת שיעבדו בטיולי בי"ס ותנועות נוער. בתקופה ההיא היו כבר מרצדסים 0303 אבל לא רצו להפעיל אותם בפעילות הנ"ל כדי לשמור עליהם ומצד שני הטייגרים היו כבר די עייפים. בקיצור הפשיטו את השילדות מהמרכב הישן שיפצו את השילדבה ושאר המיכללים ושלחו אותן למרכבים לבניה מחדש, וזאת הצוצאה. השתמשו במודולים של מרכב הזלדות על מנת לשוות לאוטוובס מראה יותר מודרני, גם הגימור הפנימי היה תואם 0303 מאולץ תוצרת הארץ. הדגם נקרא מולדת ע"ש טיולי המולדת אותם הם ביצעו וכמובן שהשתמשו בהם גם לשרות רגיל. אני מקווה שלא שכחתי משהו ושדיקתי בפרטים אביתר מה תוסיף?

מידע מעניין ../images/Emo51.gif../images/Emo13.gif

מידע מעניין

טוארג

New member
תמונות פצצה!

תמונות פצצה!
אני מקווה להצטרף למפגש הבא שתארגנו בפורום האנשים הזה, כבר הרבה זמן שאני מנסה להגיע לשם ומפאת חוסר הזמן לא מצליח. לילה מצויין שיהיה לכולכם............................

saar ganim

New member
../images/Emo51.gif על התמונות !!

תמונות פצצה!
אני מקווה להצטרף למפגש הבא שתארגנו בפורום האנשים הזה, כבר הרבה זמן שאני מנסה להגיע לשם ומפאת חוסר הזמן לא מצליח. לילה מצויין שיהיה לכולכם............................
על התמונות !!
וגם אני מקווה לבוא שבוע הבא

ארזS

New member
אתה בחור טוב ערן ../images/Emo8.gif

אתה בחור טוב ערן

תמשיך בדרך הנכונה
'צטער שלא יכולתי לבוא ביום שישי. אולי בפעם הבאה. לא יכול להבטיח... לנשואים + ילדים קצת קשה להבטיח... ובקשר לנסיונות שלי לארגן מפגש (לא במוזיאון הזה - במקום אחר) כפי שסיפרתי פניתי לכמה גורמים שחוץ מ"מאשרים קבלת פנייתך" (וחלק מהם גם זה לא) לא זז כלום בינתיים לצערי.

ה דרומי

New member
תמונות מצוינות../images/Emo39.gif../images/Emo45.gif נצל"ש לשאלה

כמעט ושכחתי....
טוב לא שכחתי, התעצלתי. ביום שישי נפגשתי עם כמה מחברי הפורום, אנדי, אלירן, רותם ואיל במוזיאון אגד ופגשנו מסתבר שלא במודע את 846
לאחר מכן המשכנו לאחד החניונים של "דן" (אין לי מושג איזה מהם) ושם פגשנו את עופר שהודה שכיום הוא רק קורא בפורום ולא כותב....אז כדאי שתתחיל גם לכתוב, היה נחמד סבבה ובהחלט חוויה. נקווה לעוד מפגשים כאלו בעתיד, מאוד נהניתי! אני אעלה תמונות בהמשך אחרי שאחי יפנה לי את השרת ונוכל להרביץ טיפול לתמונות.
תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
יש מצב להפגש ביום שישי במוזאון?. מי חושב שהוא \היא יגיעו?. מוטי 55?. לילנד ?. דוב ק?. ארזs?. בני הספל?. צחקן?. אביתר?. חן?. ישראל?. חובש מוטס ?{שנעלם לו?} אסף ונעה?. ורבים וטובים שברח לי השם מה קורה יש מצב להגיע ביום שישי ה04\07\16 שעה נגיד 09:30 למוזאון אגד בחולון. נא לשרשר מגיע לא מגיע אולי מגיע בטח מגיע הזמן קצר והמלאכה מרובה. אז לפתוח יומנים ולרשום את יום שישי הקרוב.
ושכחתי מלא שמות אז תסלחו לי ותרשו לעצמכם לרשום בשרשור מה ואם וכו. ושהיה שבוע יותר מוצלח
לזכרהשל ההרוגה היום והחלמה מהירה לפצועים.

ארזS

New member
אולי. לא יכול להבטיח כרגע.

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
יש מצב להפגש ביום שישי במוזאון?. מי חושב שהוא \היא יגיעו?. מוטי 55?. לילנד ?. דוב ק?. ארזs?. בני הספל?. צחקן?. אביתר?. חן?. ישראל?. חובש מוטס ?{שנעלם לו?} אסף ונעה?. ורבים וטובים שברח לי השם מה קורה יש מצב להגיע ביום שישי ה04\07\16 שעה נגיד 09:30 למוזאון אגד בחולון. נא לשרשר מגיע לא מגיע אולי מגיע בטח מגיע הזמן קצר והמלאכה מרובה. אז לפתוח יומנים ולרשום את יום שישי הקרוב.
ושכחתי מלא שמות אז תסלחו לי ותרשו לעצמכם לרשום בשרשור מה ואם וכו. ושהיה שבוע יותר מוצלח
אולי. לא יכול להבטיח כרגע.

saar ganim

New member
גם אני אולי אבל רוב הסיכויים שכן

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
גם אני אולי אבל רוב הסיכויים שכן

צחקן

New member
שחכת את :

תמונות מצוינות
נצל"ש לשאלה
שחכת את :
ב"ה מאיר שפירא עמורי האזרו טוארג ערן (פייר מן - איש אש) צביקוש 23 קטרית מיש מיש אהוד 11 אריה טי הערב יענקלה לאן אנדי . מיסטר K NEWNEME איבגי 846 ועוד אחרים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה