כמות שפיכה

LucieSaul

New member
כמות שפיכה

אני נשואה באושר 23 שנה בת 53 ואישי בן 59. יש לנו 3 בנים. אנו מקיימים יחסים כמעט כל יום, לעתים קרובות פעמיים ביום ואף 3 פעמים. החיים שלנו הרמוניים וטובים. לאחרונה אישי הביא לפני שכמות נוזל הזרע שהוא פולט פוחתת. מה ניתן לעשות? תודה

../images/Emo24.gifאין צורך לעשות כלום...

זה דבר טיבעי! אם את/ם רוצים שיהייה יותר זרע....קיימו יחסי מין בתדירות נמוכה יותר. הגוף מייצר כל הזמן זרע,אך עם השנים..."התפוקה יורדת".גם עוצמת הפליטה יורדת ,אלו תופעות טבעיות!!! עידן מיליצ'ר

infatuation

New member
איזה חמודים

אני גם רוצה שאחרי 23 שנות נישואים נקיים יחסי מין בתדירות כזו. אפילו עכשיו שאנחנו רק שנה ביחד אנחנו מקיימים יחסי מין בתדירות ממש נמוכה מחוסר זמן שגורמת לעייפות ואנחנו פשוט נרדמים מוקדם
.

LucieSaul

New member
לא גורם לעייפות רק ל......

מי בימינו לא עובד קשה וחוזר הביתה על סף התשישות? נוסיף לזה המתח וגידול הילדים. צר לי לשמוע שיש אנשים חשים עייפות בעת או אחרי קיום יחסי מין!!! זה גורם לחיזוק המערכת הזוגית ואם יש תקשורת טובה, המערכת רק יוצאת הזוכה הגדולה מזה. אני יודעת שעבורי פעולה זו רק "ממלאת לי את המצברים" ובמקרה של כאב ראש אמיתי, עוזרת להפגת הכאב! התקשורת הצמודה הזו כל כך יפה ומחזקת ובחלוף השנים נעשית עמוקה יותר ואמיתית יותר. שיהיה לכולם כייף והנאה.

למעלה