כמה תמונות

מצב
הנושא נעול.

vitamin P

New member
נתב"ג- יצא מטושטש../images/Emo4.gif

כמה תמונות

כפ"ס
ת"א מרכז
נתב"ג
נתב"ג- יצא מטושטש

אבל התחנה עצמה מאוד מאוד יפה טשטוש והשתקפות... לא שיניתי את ההגדרות של הדיגיטלית לצורך העניין אז זה מה שיצא זה החסרון בדיגיטליות של היום

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif מעל התחנה

נתב"ג- יצא מטושטש

אבל התחנה עצמה מאוד מאוד יפה טשטוש והשתקפות... לא שיניתי את ההגדרות של הדיגיטלית לצורך העניין אז זה מה שיצא זה החסרון בדיגיטליות של היום
מעל התחנה
מפלס מקבלי הפנים- משמאל יש 3 כניסות לטרמינל עצמו מה שאהבתי בתחנה של נתב"ג שיש 2 כניסות אחת מערבית ואחת מזרחית מכל כניסה יש כניסה ישירה לטרמינל עצמו ועוד אחת בין 2 הכניסות צריך תמונה חזיתית כדי להבין אבל אין לי אחת כזאת

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נתב"ג- יצא מטושטש

הירידה לרציפים

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נתב"ג- יצא מטושטש

המשך הקו לכיוון מודיעין

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נתב"ג- יצא מטושטש

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נתב"ג- יצא מטושטש

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נתב"ג- יצא מטושטש

ארזS

New member
התמונות מצויינות אחת אחת.

בהתחשב במצלמה ובתנאי הצילום קשה היה לדרוש תוצאות טובות יותר. גם אני, ב-90% מהצילומים שלי (ולא חשוב אם זה צילומי מטוסים או שאני מצלם את הילדים לדוגמא) נאלץ לבצע שיפצורים במחשב. קשה להוציא תמונות של 100% איכות במצלמות דיגיטליות לא מקצועיות, ובמיוחד כשאנחנו לא צלמים מקצועיים. לכן לא צריך להתבייש לערוך עיבוד לתמונה. אבל מצד שני גם לא צריך להגזים בעיבוד. הנה למשל בתמונה הזאת הורדתי "רעש", הוספתי חיים לצבע וחידדתי קלות. מקווה שהביצוע ימצא חן.

ארזS

New member
עוד משהו

בהתחשב במצלמה ובתנאי הצילום קשה היה לדרוש תוצאות טובות יותר. גם אני, ב-90% מהצילומים שלי (ולא חשוב אם זה צילומי מטוסים או שאני מצלם את הילדים לדוגמא) נאלץ לבצע שיפצורים במחשב. קשה להוציא תמונות של 100% איכות במצלמות דיגיטליות לא מקצועיות, ובמיוחד כשאנחנו לא צלמים מקצועיים. לכן לא צריך להתבייש לערוך עיבוד לתמונה. אבל מצד שני גם לא צריך להגזים בעיבוד. הנה למשל בתמונה הזאת הורדתי "רעש", הוספתי חיים לצבע וחידדתי קלות. מקווה שהביצוע ימצא חן.
עוד משהו
להבא, תשתדל לשמור ולהעלות את התמונות בגודל של 800X600 ולא 640X480 . זה קצת קטנצ'יק...

vitamin P

New member
../images/Emo3.gif לא הבנתי....

עוד משהו
להבא, תשתדל לשמור ולהעלות את התמונות בגודל של 800X600 ולא 640X480 . זה קצת קטנצ'יק...
לא הבנתי....
לשנות את הגודל במחשב ל 800X600 כי במצלמה שלי זה מוזר יש 3 דרגות של רזולוציה הפעה השתמשתי בהכי נמוכה בעבר התלוננתם שהרזולוציה גדולה מידי... פעם הבאה אני אשתדל לצלם ברזולוציה המתאימה

ארזS

New member
קבל הסבר נוסף. אולי עכשיו תבין...

לא הבנתי....
לשנות את הגודל במחשב ל 800X600 כי במצלמה שלי זה מוזר יש 3 דרגות של רזולוציה הפעה השתמשתי בהכי נמוכה בעבר התלוננתם שהרזולוציה גדולה מידי... פעם הבאה אני אשתדל לצלם ברזולוציה המתאימה
קבל הסבר נוסף. אולי עכשיו תבין...
1. לעולם תצלם ברזולוציה הגבוהה ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר של המצלמה. הסיבה: להקטין תמונות תמיד אפשר. להגדיל - אי אפשר ! כלומר אפשר גם להגדיל תמונות, אבל זה מורח את התמונה ומפקסל אותה. התוצאה: תמונה שאיננה ראויה לצפיה. חבל, נכון ? 2. את הקבצים תעביר למחשב כמו שהם ותשמור אותם במקום בטוח... 3. תיקונים - תמיד לשמור בשם קובץ חדש ולא לדרוס את הקבצים המקוריים ! זה חשוב ביותר. את הנעשה אין להשיב אז זכור את זה. 4. כשאתה פותח תמונה במחשב לצורך עיבוד/עריכה/שיפוץ, דבר ראשון תחשוב לאיזה צורך אתה עושה את העבודה. אם זה לצורך העלאה לפורום, תעשה RESIZE לגודל 800X600 ומיד תעשה שמירה בשם חדש !!! מספיק שתוסיף את האות A או B לשם הקובץ אחרי המספר המקורי. 5. כשמקטינים תמונה, כמעט תמיד יהיה צורך לעשות SHARPEN אחד קטנצ'יק, תלוי ברמת החדות של הקובץ המקורי. [הערת ביניים: אני מקטין דבר ראשון את התמונה המקורית ושומר מיד בדרך כלל לגודל של 1024X768 שזה הגודל הנדרש באתרי התמונות של המטוסים, ואם יש צורך בהעלאה לפורום "תפוזי" אני מבצע הקטנה נוספת לגודל של 800X600]. 6. תעשה את העריכה/שיפוץ או כל מה שתמצא לנכון לעשות עם התמונה ותשמור בשם חדש נוסף ! כן כן. אני יודע שזה גוזל מקום על הדיסק הקשיח, אבל אם יש צורך בעריכה נוספת תמיד אתה יכול לחזור לקובץ ששמרת צעד אחר לאחור. הרבה יותר קל, הרבה יותר פשוט. 7. בשמירת התמונה הסופית, אם שמרנו בגודל של 800X600 והתמונה רוויית צבעים יתכן שגודל הקובץ יהיה יותר מ-250KB המותרים להעלאה לתפוז. במקרה שכזה יש לבצע שמירה באיכות פחות במעט. בדרך כלל 95% איכות זה סביר ואפילו מצויין בשביל הפורום. הכל תלוי בתוכנה או בתוכנות שאתה עובד איתן. אני משתמש בכמה תוכנות במקביל - כל פעולה בתוכנה שמצאתי אותה מתאימה לביצוע אותה הפעולה. זה לוקח המון זמן, זה מייאש לפעמים, אבל התוצאה הסופית שווה כל רגע [לדעתי]. הערה חשובה לסיום: אם רוצים להדפיס את התמונות - תמיד יש להשאיר את הרזולוציה והאיכות הגבוהים ביותר ולא להקטין. ואם אחרי כל ההסברים האלה יש עוד שאלות - אני נמצא כאן לפעמים ואשתדל לעזור במידת האפשר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה