כמה תמונות

מצב
הנושא נעול.

Azazel

New member
מ'זאת אומרת "עזוב". זה בדיוק הסיבה

אז אני לא היחיד שמתרגש מנסיעה
מתחת למחלף גנות? לא חשבתי שבפורום תח"צ אני אמצא אוהבי מחלפים. למרות שאתה אומר דבר והיפוכו, כי כביש 6 (עזוב את עניין התשלום) הוא כמו חנות ממתקים לאוהבי מחלפים.
מ'זאת אומרת "עזוב". זה בדיוק הסיבה
שאני מתנגד לו. ( זה וזה שלא רוצים למנהר את קטע 18
). אני לא מחרים אותו או משהו. אני מת על כבישים מהירים.

mucool2

New member
תבוא ללוס אנג'לס

אז אני לא היחיד שמתרגש מנסיעה
מתחת למחלף גנות? לא חשבתי שבפורום תח"צ אני אמצא אוהבי מחלפים. למרות שאתה אומר דבר והיפוכו, כי כביש 6 (עזוב את עניין התשלום) הוא כמו חנות ממתקים לאוהבי מחלפים.
תבוא ללוס אנג'לס
תראה מחלפים בני 4 ו-5 מפלסים במקום הממוחלף ביותר בעולם. התמונה לקוחה מהאתר שבקישור למטה.

עדיף שהחברה של כביש 6 תרוויח

היי אלונה

יש צדק בדברייך. אבל בכל זאת כביש 6 הוא פרטי והחברה שהשקיעה בו רוצה לראות גם רווחים, לא? אני רואה את זה כמו הטלוויזיה בכבלים. מי שרוצה שיראה רק ערוץ 1 ו- 2. אבל מי שרוצה להנות יותר מהטלוויזיה שלו צריך לשלם כסף לכבלים או ללווין. לא? אני אישית אוהב מאוד את כביש 6. השקיעו המון בסלילתו ובמחלפים. הנסיעה עליו היא מיני-חוויה שכזו (אם פעם תסעו בעצבנות אחרי רכב שנוסע שם 70 קמ"ש תדעו שזה אני - אני פשוט נהנה מהנוף).
עדיף שהחברה של כביש 6 תרוויח
אחרת אנחנו (משלמי המסים) נממן אותה

אורי404

New member
../images/Emo45.gif

2-הרציפים בכפר סבא צרים מאוד

גם חסרון לנוסעים ובכלל.... היו צריכים לבטל את כביש 531 ולבנות במקום תחנה יותר רחבה וגם קשה לצלם

גם הרציפים צרים מאוד, וגם המעבר מהרציף לתחתית התחנה קטן. שתי המעליות, והמדרגות לא מספקות בכלל. תוסיפו למשוואה הזו שהרבה מהישראלים נדחפים והתוצאה לא נעימה. כאשר אני תלוי באוטובוס אני ממהר (אל תדאגו, לא נדחף). כאשר אני יודע שלוקחים אותי, או כשאני לא בדרך הביתה, אני ממתין שתי דקות, שכולם ירדו, ואז אחר כך בניחותא אני יורד.

mucool2

New member
שאלה

2-הרציפים בכפר סבא צרים מאוד

גם חסרון לנוסעים ובכלל.... היו צריכים לבטל את כביש 531 ולבנות במקום תחנה יותר רחבה וגם קשה לצלם
שאלה
לא יצא לי להיות שם. איך התחנה ממוקמת ביחס לכביש?

vitamin P

New member
הכביש עוד לא קיים.....

שאלה
לא יצא לי להיות שם. איך התחנה ממוקמת ביחס לכביש?
הכביש עוד לא קיים.....
הירוק יהיה הכביש והוא עובר בגובה הרציפים מעל הכניסות לתחנה מצד הוד השרון יעברו הנתיבים לכיוון מזרח והצד הזה של התחנה עדיין לא נפתח התמונה צולמה לפני מספר חודשים אבל המצב זהה למצב בשטח היום

mucool2

New member
הולך להיות צפוף...

הכביש עוד לא קיים.....
הירוק יהיה הכביש והוא עובר בגובה הרציפים מעל הכניסות לתחנה מצד הוד השרון יעברו הנתיבים לכיוון מזרח והצד הזה של התחנה עדיין לא נפתח התמונה צולמה לפני מספר חודשים אבל המצב זהה למצב בשטח היום
הולך להיות צפוף...
גם כאן התחנה תהיה "כלואה" בין שני המסלולים?

mucool2

New member
יש גם יתרונות...

ללא ספק, רכבת בין מסלולי כביש מהיר
זה הדבר הכי ישראלי שיש
יש גם יתרונות...
נהגים תקועים בפקקים רואים את הרכבות חולפות על פניהם במהירות ובקלילות - לזה אני קורא פרסומת!

vitamin P

New member
פרסומת יותר זולה.....

יש גם יתרונות...
נהגים תקועים בפקקים רואים את הרכבות חולפות על פניהם במהירות ובקלילות - לזה אני קורא פרסומת!
פרסומת יותר זולה.....
לא לבנות עוד כבישים להשאיר את כולם בפקקים יותר גדולים ואז להשמיע ברדיו פרסומת: תקוע בפקק????? עבור לרכבת!!!! אין אפשר לשפץ כבישים קיימים יהיה יותר טוב במקום לבנות את הכביש הענק הזה בין כפר סבא רעננה הרצליה והוד השרון את האמת יכול להיות שהרבה ישתמשו בכביש אבל באותה מידה אפשר להשתמש בכבישים אחרים ואפילו עדיף

david80

Member
"...עד כאן הדיווח ממוקד התנועה

פרסומת יותר זולה.....
לא לבנות עוד כבישים להשאיר את כולם בפקקים יותר גדולים ואז להשמיע ברדיו פרסומת: תקוע בפקק????? עבור לרכבת!!!! אין אפשר לשפץ כבישים קיימים יהיה יותר טוב במקום לבנות את הכביש הענק הזה בין כפר סבא רעננה הרצליה והוד השרון את האמת יכול להיות שהרבה ישתמשו בכביש אבל באותה מידה אפשר להשתמש בכבישים אחרים ואפילו עדיף
מהמטוס של רכבת ישראל - הדרך הנוחה והמהירה ביותר בישראל..." איך היה?

Image of me

New member
יו, זה רעיון גדול!

מהמטוס של רכבת ישראל - הדרך הנוחה והמהירה ביותר בישראל..." איך היה?
יו, זה רעיון גדול!
רכבת ישראל צריכה לקחת חסות על המסוקים האלה!

Azazel

New member
../images/Emo5.gif יופי של רעיונות.

פרסומת יותר זולה.....
יופי של רעיונות.

mucool2

New member
גם בלוס אנג'לס...

גם בשיקאגו יש דבר שכזה
ראו זאת בסרט "קוד שבור" עם ברוס ויליס.
גם בלוס אנג'לס...
בכביש המהיר מס' 105 עובר לו בין הנתיבים קו המטרו "הירוק" שמוביל משום מקום א' לשום מקום ב'. לכביש עצמו יש 5-6 נתיבים בכל כיוון, וה"רכבת" בקו הירוק מורכבת משני קרונות מיניאטורים. ככה שה בLA, עיר המכוניות והערפיח.

mucool2

New member
שה=זה

גם בלוס אנג'לס...
בכביש המהיר מס' 105 עובר לו בין הנתיבים קו המטרו "הירוק" שמוביל משום מקום א' לשום מקום ב'. לכביש עצמו יש 5-6 נתיבים בכל כיוון, וה"רכבת" בקו הירוק מורכבת משני קרונות מיניאטורים. ככה שה בLA, עיר המכוניות והערפיח.
שה=זה

david80

Member
אפשר עדיין לבטל את הכביש ולבנות

הכביש עוד לא קיים.....
באותו שטח דירות מגורים, מרכזי בילוי ועסקים, אינשאללה!!!

Azazel

New member
../images/Emo3.gif כן, בשטח הכביש נבנה:

באותו שטח דירות מגורים, מרכזי בילוי ועסקים, אינשאללה!!!
כן, בשטח הכביש נבנה:
-מגרש כדורגל. -נמל תעופה. -קריית גורדי שחקים. ... יכול להיות שתהיה בעיה של מקום.
. אין לי בעיה עם הכביש ( רק שלא יהיה אגרע), אם יהיה קשר נוח להולכי רגל, ורוכבי אופניים לתחנות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה