כמה שאלות..

כמה שאלות..

שלום לכולם! קוראים לי מורן ואני בת 19 וחצי עוד מעט ועדיין המחזור שלי לא סדיר הוא בעצם מראה את קיומו רק כל ארבעה חודשים וגם זה לא כ"כ סדיר , בקיצור הוא לא יציב גם הדימום לא תמיד אותו הדבר (או שהוא חלש מאוד או שזה שבוע של דימומים ..) מלבד זה שהוא מגיע פעם ב-4 חודשים לפעמים 3 ..לקחתי בעבר גלולות למניעת הריון בהמלצת רופא כמובן להסדרת המחזור .. וזה הסתדר הוא הופיע כל חודש בדימום לא מורגש כמעט, אממ לאחר כמה זמן החלטנו להפסיק עם הכדורים כי לא כל החיים אני ייקח כדורים ובאופן כה מלאכותי זה יסתדר אז הפסקתי ו"חיכינו למחזור" בהתחלה בחודש ה-1 זה הופיע חשבתי הסתדרה הבעיה.. אך לאחר כמה זמן הוא נעלם לגמרי ואז הוא התחיל להופיע כל 4 חודשים 3 חודשים.. כיון אני חיילת וזו קצת בעיה מבחינת השירות הרפואי אני שונאת את השירות הרפואי בצבא זה טירטור ושירות על הפנים, והם גם לא יחדשו לי כלום יתנו לי בטח כדורים ,גלולות בנוסף למידע הכללי יש לי בעיה בבלוטת התריס ויש לה השפעה לכך.. עכשיו רציתי לדעת אם אני מקיימת יחסי מין ללא לקיחת גלולה אך בשימוש בקונדום הרי הסיכוי להיכנס להריון בצורה של מחזור כזה הוא יחסית קלוש לא? שהרי אם אי הגעת המחזור בצורה מסודרת ונורמלית אני נחשבת לפחות פורייה ובכלל יהיו לי קשיים להיכנס להריון? מבחינת קיום יחסי מין יש לי חשש כי אני לא יודעת אם יופיע המחזור או לא וכל הקטע מלחיץ אני יחשוש שנכנסתי להריון או משהו.. בקיצור השאלה שלי היא : אם אני מקיימת יחסי מין עם קונדום בלי לקיחת גלולות ועם מחזור כזה לא יציב מה הסיכויים להיכנס להריון? וכיצד אני ימנע את הבעיה של המתח באי קבלת המחזור אחרי קיום יחסי מין באותו החודש כי אני הרי מקבלת כל 4 חודשים מה אני יחכה 4 חודשים?? ועוד משהו רציתי לדעת אם לגלולות למניעת הריון צריך מרשם בבית מרקחת? תודה מראש לעונים! זה מאוד חשוב לי..

למעלה