כמה שאלות...

EladLR

New member
כמה שאלות...

דבר ראשון, התקבלתי ללימודי לוגיסטיקה לשנה הבאה. והנה השאלות: 1) רציתי לדעת מה עומס מערכת השעות בשנה הראשונה+אנגלית ברמה הכי גבוהה(שכחתי איך קוראים לזה בדיוק)? 2) מה עדיף לעשות אנגלית 4 שש בסמסטר אחד או 2 שש לאורך כל השנה?

sobolina

New member
היי אלעד ../images/Emo26.gif

עומס המערכת תלוי בכמות הקורסים שאתה לוקח ובימים שבהם אתה מרכז אותם. פשוט תכנס לספר מערכ תהשעות באתר של בר-אילן , ותראה את כמות קורסי החובה שאתה נדרש לקחת בשנה. לאחר מכן תבין שהם כמובן מתפרסים על פני כל השבוע. כשאני הייתי סטודנטית, הצלחתי לרכז לי את ימי הלימודי ל 3 ימים, בעוד אחרים רכזו את זה ל 4 ימים וכו'. אנגלית ברמה הכי גבוהה היא מתקדמים 2. אני אישית העדפתי להיפטר מאנגלית בסמסטר 1 - וזה פשוט נהדר. אם אני לא טועה מתקדמים 2 אמור להיות רק 2 שעות וזהו. מתקדמים 1 הוא 4 שעות סמסטריאליות או 2 שעות שנתיות. - תבדוק מה הרמה שלך. בכל אופן - לכאן או לכאן - תפטר מהאנגלית בסמסטר 1. אין לך מושג איזו הקלה זו
שיהיה בהצלחה רבה, הילה

תיקון לגבי אנגלית

מתקדמים 2 זו הרמה הכי גבוהה אבל זה 4 שעות סימסטריאליות או 2 שנתיות... אני עושה 2 שנתיות ואני לא כל כך ממליצה.. אם מסתדר לך במערכת תיקח סימסטר אחד ותסיים עם זה בהצלחה! :)

sobolina

New member
תודה על התיקון.

ממש לא זכרתי איך היה אופן הלימוד שלי. עכשיו אני נסכרת שבאמת למדתי פעמיים בשבוע, שני וחמישי
ואכן - לא מומלץ למרוח את זה על שנה שלמה. עדיף שתחשוב על דרך לשלב את זה במערכת בסמסטר אחד בלבד. שיהיה בהצלחה רבה, הילה

למעלה