כמה כיף שבמשתלה מרשים להסתובב "מאחורי הקלעים"

Lord bigfoot

New member
בתנועת הנוער היו לי מדריכות מורן ויערה, מאז

אני לא ממש מבדיל בין השתיים!

Lord bigfoot

New member
מה קרה, דווקא כשמגיע לי אני לא מקבל את

ה
lord bigfoot
בראש?

טסונמי1

New member
תגיד בבקשה לורד

האים המשתלה הזו פתוחה גם בשבת? לא אמר כאן מישהו שמחסלים אותה?-שהיא עומדת להיסגר?

Lord bigfoot

New member
לדעתי לא פתוחה בשבת, אבל כן בשישי

לא מחסלים, זו משתלה חדשה! אני חושב שהיא קמה על חורבות משתלת שתילי ההר או משהו בשם דומה שמעולם לא הייתי בה.

Lord bigfoot

New member
מבחן זיהוי

הצמח נמצא במשתלה בצדי הדרך, בעל המשתלה אהב אותו והחליט לקחת אותו, אבל אין לו מושג מה זה.

shelico

New member
אדר מסוג כלשהו?

תכף תבוא רבקה... וההיא לא נראית לי יערה יפנית

Rebeccan

New member
יש די הרבה מיני Acer או maple

אבל נסה לתאר את תחתית העלה האם שעיר מאוד ? האם הצמח נשיר ? הנה דוגמית מצולמת ועוד'חת אחרת

bcrowl

New member
בטוח שלא אדר?

בארץ גדל המין אדר סורי, זהו סוג של עץ ירוק עד הגדל בעיקר בחורש לח, גובהו מגיע על-פי-רוב לארבעה עד שמונה מטרים. הוא נפוץ בצפון הארץ באזורים הים-תיכוניים בעיקר על יד נחלים. העלים רחבים ובעלי שלוש אונות לא עמוקות

Lord bigfoot

New member
נתחיל מהכניסה החביבה עלי במיוחד

צילמתי אותה כמה פעמים בחודשיים האחרונים. את התמונה של החורף כשהכלניות פרחו, אין לי, אבל תדמיינו כלניות. כשהן נגמרו, התחילו הספרקסיסים וכובע הנזיר. אחר כך אירוס שלפי צפנתי נקרא גבוה מזוקן אבל אני קניתי אותו בתור היכלי, מצד שני, אם אני צריך להחליט מי מבין יותר, צפנתי או מחלקת הדפסת תוויות של אייס, אני יודע איפה אני הייתי שם את הכסף. התמונה החדשה היא מהיום, באותו מקום שהיו האירוסים ההם יש עכשיו אירוס צהוב (שקיבלתי, אני כבר לא זוכר ממי, במגש פורום הראשון שהיה בגני הנדיב), ממש נראה שהעלים משתלבים אחד בשני. האפונה הריחנית מתחילה להיות משמעותית שם והורד הננסי גם הוא מתפרץ בצבע. מה שנוצר שם זה צבעוניות מתחלפת שאני מאוד מרוצה ממנה! מה דעתכם?

Lord bigfoot

New member
דו"ח מצב האמריליוסים שלי

הסידני, מדהים! ענק ויפה, מעל ומעבר לציפייה שלי. הורה (צבע סלמון), נחמד מאוד, רק התחיל לפרוח עכשיו, וקיבלתי מה שהזמנתי. הכתום, אחרי דיונים ממושכים, הוחלט שהוא כתום, כמעט אדום אבל לא, פרח גדול ויפה. למען האמת, גם באתר המשתלה הכתום הוא די אדום. הלבן, המממממממ.... אצלי הוא אדום. פשלה של המשתלה, קצת מעצבן, גררררררר....

למעלה