כמה זוגות נעליים הילדים שלכם "מחסלים" בעונה?

Kermit2m

New member
היא כבר שורכת לבד נעלים?

כי אם לא, זה אומר שצריך תמיד לקשור לה את השרוכים, לא?
בכל מקרה, אחלה המלצות על נעלים ואתרים ( לא הכרתי את 6PM ואחרי הצצה חטופה כעת הוא מיד נכנסים לבוקמארקס שלי).

היא לא שורכת לבד

וגם לא יודעת לסגור רצועה עם חורים כמו של salt water
כשהחלטנו לקנות לה נעלי ספורט אמיתיות,
כלומר כאלה כמו של גדולים במידות ילדים ולא משהו מיוחד לילדים,
נאלצנו לוותר על משהו כי כמעט כל הנעליים עם הסקוצ' קיבלו ביקורות פחות טובות בגלל הסקוצ'
אז ויתרנו על סקוצ'
אני מודה שמעצבן לאללה לקשור לה
אבל הנעליים כ"כ נוחות ויושבות כ"כ טוב על הרגליים
שהחלטנו להתעצבן בשקט

רחלילי

New member
דיאדורה לעומת NB

רוב הזוגות שרכשתי לו עד היום היו דיאדורה
השנה רכשתי NB יקר יותר באופן משמעותי והן עדיין לא בלויות, הדיאדורה היו מהר מאד הופכות לבלויות, ה-NB עדיין נראות יחסית חדשות ונראה לי שהן גם יותר מחזיקות ועוטפות את הרגל.

משקולת

New member
כאמא במצב דומה (הקטן עדיין לא בחוגי

כדורגל/כדורסל), יכולה לומר לך, שהאיכות לא כ"כ משנה.
בדר"כ יש לגדול זוג אחד של נייקי- גם כי זה הכי נוח וגם כי הוא אוהב, אבל קצב ההתבלות שלהם לא פחות (שורוק) מזה של דיאדורה.
פק"ל כל חודש-חודש וחצי אני צריכה לקנות לו נעלי התעמלות.
היו לנו אדידס שהוא מאוד אהב (התבלו כמו נייקי) וגם סקצ'רס שתלינו בהם תקוות, אבל לשווא.

אני קונה לרוב נייקי בעיקר בגלל הנוחות (יש לו רגליים בעייתיות, כמו שלי- שום דבר לא נוח), אבל לומר שהן מחזיקות הרבה זמן מעמד? לא יכולה, צערי..

פלגיה

New member
כנראה שאת צריכה נעלי כדורגל

ולא סתם נעלי ספורט. כדורגל הורס נעליים, ובאמת אצל הבן שלי בתקופה הרלוונטית (כלומר מגיל 8 עד 15 בערך
) קנינו זוג נעליים כל חודש או חודש וחצי. הייתי קונה מה שבמבצעים, כלומר מה שמצאתי הכי בזול, בלי תלות בחברה, בידיעה שבקרוב נקנה שוב, מה לעשות.

חנול

New member
גם פה הגדולה הורסת אותם-ממש פותחת סוליות

אמנם לא 3 זוגות בעונה, אבל כל נעל גומרת את הקריירה בקריעה.
בחורף זה ממש נורא, גם אם הנעל איכותית יחסית. בקיץ זה הרבה פחות- בעיקר מאז שקנינו לה סנדלי קרוקס-אותם היא איכשהוא לא מצליחה לקרוע.
אלו למשל שורדות בינתים ואמנם יש כבר קריעות קטנות, אבל אני חושבת שעד סוף הקיץ הן תחזקנה:
http://www.crocs.co.il/products.aspx?productid=394

עכשיו צריך רק לקוות שהמידה תהיה טובה (ולא עד שבוע לפני סוף הקיץ, כמו תמיד)

אני קושרת את זה לעובדה שהילדה פשוט לא מפסיקה לזוז, לטפס, לרוץ וכו'. אין מה לעשות, זה גומר נעלים. ולא הייתי מחליפה את זה בעד שום הון שבעולם...אפילו שזה יקר...

זוג אחד

והשניה והשלישי ממשיכים עם אותם סנדלים מהקיץ הקודם גם הקיץ הזה. השקענו, קנינו פאפיה והם בהחלט איכותיים

Mr China

New member
נשמע לי קצת אקסטרים כמו שאמרת

אני קונה לה בד"כ 2-3 זוגות לעונה, לרוב אלו שמתבלות הן אלו עם הנוצצים (נניח נהיה קצת דהוי בקצה) או נעלי בלרינה שמשתפשפות בחלק החיצוני העליון. אבל רצועות קרועות וסוליות שחוקות טרם ראיתי אצל בת ה-4 וחצי שלי.

Kermit2m

New member
הקטן יכול להסתדר בפוטנציה עם נעל אחת

הגדול כשהיה קטן גם היה יכול להסתדר פוטנציאלית עם אחד.
למעשה, גם כעת כשגדל 1 מספיק ,אבל בסוף העונה (כלומר, אחרי כ 3 חודשים) הסוליות שחוקות לחלוטין והחלק העליון מרופט לחלוטין עם איזור קטן שכבר יש חורים (זה לגבי נעלים כמובן, לא סנדלים).
אני חושבת שזה קשור גם ליציבה שלו (פלטפוס קל) וגם לצמיחת כף הרגל. פעם בשלושה חודשים בערך אני לוקחת אותם לחנות למדידת גודל הרגל, ותמיד הייתי צריכה לעלות בחצי מידה (או במידה). הבכור תמיד אומר שהנעל בסדר וטובה והוא לא רוצה נעלים חדשות, אבל אחרי שהוא לובש את החדשה, הוא כל כך שמח ואומר - זה כל כך נוח לי!

Luli Who

New member
אה ! כאן זה נחקר כבר שנים הנושא

דווקא בגלל ששניהם מקבלים כל פעם שקונים את אותו דגם של נעל רק בצבעים שונים
נועלים אותם שעות
לפחות או יותר אותן פעילויות .....

ויוצא שתמיד
ללא יוצא מהכלל
לא משנה כמה פירמות ומותגים החלפנו
סנדלים או נעלי ספורט
בשלוש שנים האחרונות לפחות
אחד מגיע עם נעל בלויה במצב סביר- בלאי של שימוש
והשני עם נעל הרוסה טוטאלית!

אבל הרוסה! ברמה של קרוע, חור וכדומה.

וזה דווקא האינדיאני הרגוע יותר משניהם .....

אז אני משערת , שזה משהו בצורת ההליכה, ישיבה או ריצה או משהו במבנה הרגל כי לא נראה לי שיש אף דרך אחרת להסביר את זה .....

בנוסף בשנתיים האחרונות יצא לי להחליף להם גם בגלל מידה ממש באמצע עונה.....אבל זה נראה לי פחות רלוונטי למה ששאלת :)

משקולת

New member
הגדול (7) בערך כל חודש- יש לו

2 זוגות נעלי ספורט במקביל, ואחת לחודש אני צריכה להחליף את העיקריים. חודש-חודש וחצי.
הוא משחק כדורגל וכדורסל, אז אני מתארת לעצמי שיש קשר לכך...

אצל הקטן בינתיים תדירות ההחלפה הרבה יותר נמוכה. נעלי התעמלות- אחת לחצי שנה. סנדלים- מחזיקים קיץ שלם.

לגבי המיני- היא נוסעת הרבה בבימבות בגן? יש איזשהו שלב, שהם נוסעים כל הזמן בבימבות בחצר, (טוויסט קאר וכאלה), והרגליים נתקעות, כלומר הקצה של הנעליים, וזה מה שגורם לקרע ולשחיקה.

היא כבר בשלב האופניים

יכול להיות אבל שזה באמת זה

נראה לך שזה יכול לקרות מאופניים/תלת אופן?

שאלתי היום את הגננת עוד פעם
היא טוענת שנראה לה שהילדה משחקת כדורגל עם כל הבנים הגדולים
מטפסת בלי הפסקה ורצה כמו מטורפת
בשילוב עם הבימבות והאופניים....
סנדלי בנות פשוט לא מיועדים לזה ולא עומדים בזה

אני שולחת ילדה חמודה בשמלה נקייה לגן
כי היא לא מוכנה ללבוש שום דבר חוץ משמלות
ומקבלת קוף פרוע בסוף היום,
עם שיער פרוע כי היא איבדה את כל הסיכות וסרבה לשים חדשות
ושמלה שהיתה תכלת בבוקר הופכת לחומה בצהריים
עם כתמים של בוץ שהגננת לא מבינה איפה היא מוצאת

וסנדלים קרועים

הבנת את התמונה

משקולת

New member
זה בהחלט קשור

אצלנו השיא היה כשהגדול היה בטרום חובה- הם נסעו בגן ברוטציות בכלי תחבורה שונים, ומדי פעם הרגליים היו נתקעות וכך קרתה השחיקה/הקרע בחלק הקדמי של הנעליים.
בגן חובה הייתה קצת הפוגה, והשנה בכיתה א' עם התגברות העיסוק בכדורגל ובכדורסל, כפי שכתבתי: כל חודש חודש וחצי- נעליים חדשות. (כלומר" השווינו את השיא מלפני שנתיים-שלוש).

לגבי סנדלי בנות מקושטים- לא מבינה בזה
, אבל נראה שלא מומלץ ליוםיום בגן, אם רוצים לשמור עליהם באיזושהי מידה...
.

Kermit2m

New member
חשוב
לכל אלו שהנעלים נהרסות להם מהר

מסתבר שצריך למדוד לא רק את האורך של כף הרגל (והרוחב) אלא גם האורך מהעקב לכרית כף הרגל (הקשת). מצורפת דיאגרמה שמראה איך 2 כפות רגל באותו אורך יכולות להיות שונות לגמרי וצריכות מידת נעל שונה. כאשר לא עושים את ההתאמה הזו, לא רק שהנעל נשחקת מהר מאוד, אלא עלולות להיווצר בעיות שונות ברגל.
ההסבר המלא - כאן

kaparu

New member
קצת לא נעים לי עכשיו...

למרגוע (שנה ותשע, כן?!) יש 15 זוגות נעליים שכרגע טובות לה (ועוד כמה שיהיו טובות בהמשך...), אז הן לא מספיקות להתבלות.
לא להרוג אותי.
מי שמכירה אותי בטח יודעת שאין מצ שהיא תנעל נעליים שלא מתאימות לבגדים
. שרוטה.

ביננו הורוד בהיר והשחור סוגר לך את רוב

הבגדים
אבל שייהה לבריאות מותק, מה עם תמונה שלה נועלת אותן גם?

למעלה