כמה זוגות נעליים הילדים שלכם "מחסלים" בעונה?

ובכן, קרה גם וגם...

היו עונות שחוסלו 3 זוגות, עד רמת פדיחה לנעילה, והיו עונות שזוג אחד שרד את כולה בגאון...

הגעתי למסקנה שזה תלוי טיב.

אני יכולה לומר על דגמים שיש בארץ כי גלי, נימרוד, אלפנט, והרכות ביותר של פומה - לא שרדו עונה שלמה

טימברלנד, סאקוני, ביבי - שרדו גם שרדו, רק חבל שהילדים גדלים ונעליים לא מעבירים מילד לילד (טוב חוץ אולי מנעליים למשחקי משק בית - קיבוצניקים יבינו...)

היחידים ששרדו אצלנו ולא נקרעו

אלה נעלי ספורט מדגם פשוט ובסיסי של נייקי
גם הסנדלים של טימברלנד עדיין בחיים

הבעיה שהיא לא מוכנה ללבוש יותר נעליים ספורטיביות
ורוצה רק דברים מפונפנים של בנות עם פרחים ונצנצים
לא יודעת אם את מכירה מותגים כמו לורה אשלי, מגי&זואי וכו'
שפשוט לא שורדים

foofoo77

New member
אבל אפשר לקבוע איתה

שהמפונפנים עם הנצנצים הם לאחר הצהרים ויציאות כיפיות והספורטיביות זה לגן ולפעילויות שבהן הזוגות האחרים מתבלים ונהרסים.

אצלי הבנים היו מקבלים בקיץ 2 זוגות

1 עיקרי ליום יום ואחד יפה יותר לימי הולדת וכאלו

ובחורף 3 זוגות 2 ליום יום ( כדי שאם זוג אחד יירטב אז למחורת אפשר יהיה לשים אחר ) ואחד יפה לימי הולדת וכאלו

מעולם לא שחקו אותם ותמיד גדלו מהם ובנוסף הם אפילו היו במצב להעביר הלאה

דווקא בשנה האחרונה הילדים שלי כל כמה חודשים מגיעים למצב של נעליים קרועות ממש

השנה כבר החלפנו לגדול 3 זוגות נעלי ספורט ובסנדלים אנחנו עדיין בזוג הראשון
הקטן החליף 2 זוגות נעלי ספורט ובסנדלים אנחנו עדיין בזוג הראשון

הקטנה יש לה 2 זוגות של סנדלים וזוג אחד של נעליים יפות בנתיים לא שחקה אף אחד רק גדלה מהן

שקדייה

New member
זוג אחד או שניים בעונה. ונשמרים יפה.

בקיץ כל ילד מקבל זוג סנדלים וזוג כפכפים שלוקחים אותו עד לתחילת הקיץ הבא (הקטן שלי רק אתמול קיבל את הזוג החדש לעונה, עד אתמול היה עוד עם הסנדלים משנה שעברה).
בחורף כל ילד מקבל נעלי התעמלות ולפעמים עוד זוג סניקרס קליל יותר.

הנעליים והסנדלים מגיעים בסוף דרכם למצב מרופט משהו, אבל לא קרוע או הרוס.

מה שכן, אני דווקא זו שנעליים קצת נהרסות לה.
אחרי כמה נעילות הסולייה מקבלת שיפוע מעצבן.
זה מבנה הרגל שלי, אין מה לעשות...

השאלה היא מה זה נהרסות? ואיך?
האם במהלך משחק סביר או שהילדה האקסטרים?

נהרסות =

הסוליה נשחקת ממש
הרצועות של הסנדלים נקרעות באמצע
בחורף היא שחקה ממש חור בחלק הקדמי של נעלי בובה
בנעלי בובה אחרות היא שחקה את כל התפרים והנעליים ממש "נפתחו"
כלומר, החלק העליון נפרד מהסוליה
אני לא מתכוונת לנעליים מכוערותמעודף שימוש אלא נעליים שחסרה להם סוליה או רצועות

היא די אקסטרימית ומשתוללת
מטפסת, רוכבת על אופניים,
רצה כמו משוגעת ועפה מדי פעם

אני לא יודעת אם זה סביר
וגם לגננת אין הסבר

Mika Mikolit

New member
אצלנו הסנדל הראשון כבר הוחלף

השני עכשיו בשימוש יומיומי והשלישי ממתין בארון

ככה שכן, אצלנו כמו אצלך...

אפילו לא נעל לעונה

כלומר הנעלים בסוף העונה עוד במצב שניתן לנעול אותן רק מתחלפת עונה אז זה כבר לא רלבנטי

רחלילי

New member
אצלנו

בת 4.5 בן 8
בכל שה שלמה לכל אחד בגדול: 1.5 זוגות סנדלים 1.5-2 זוגות נעלי ספורט. ועוד זוג קרוקס 1 לכל אחד לכל שנה.

החצי זוג כי לכל אחד אני לעיתים רוכשת זוג בסוף עונה לקראת סוף הקיץ שמשמש לחודשי הקיץ האחרונים ולתחילת הימים החמים של שנה הבאה+לעיתים בתחילת עונה -רוכשת גם.

אם היא קורעת תביטי טוב היכן, האם יש מקום מסויים שנקרע אצלה? אם כן איפה?

פלגיה

New member
נעליים זולות הן לא בהכרח זבל

למעשה די קל לראות בעין אם נעל איכותית או לא, ומצאתי בשוק נעליים איכותיות בזול (בד"כ החזיקו לפחות חצי עונה). אם הורסים כל חודש - זו בעיני ההמלצה. ילד שאין לו בעיות אורתופדיות לא צריך לדעתי נעליים אורתופדיות.

זוג אחד בקושי

הילד אוהב ללכת יחף, כשמגיע למקום מסויים כמו הביתה או לגן הוא חולץ נעליים ומסתובב יחף.
השנה "קניתי" לו שני זוגות משומשים במצב מצויין של אלפנטן, הוא משתמש רק בזוג אחד מבחירתו. הסנדל לא נראה שחוק.
גם נעלי החורף שלו במצב דומה. הוא לא גורר את הרגל עם הנעל כשהוא רוכב על אופניים וכו'.
אני משתדלת לא לקנות מותגים אלא נעליים זולות שיחזיקו עונה אחת וזהו, וכל הנעליים שקניתי נדמה לי שמישות במצב טוב חוץ מזוג מסויים שהילד שונא מבחינה עיצובית, והתפרקו לו הקישוטים.

אני מקפידה לקנות לו נעליים עם סוליה רכה שיהיה לו נוח.

mereng

New member
אנחנו בסנדל השני, כי הוא קפץ מידה

ידעתי שהוא יעשה את זה אז קניתי סנדל זול בשוק, כך שלא כאב לי על ה- 50 שקל שהוא עלה.

עכשיו יש לו זוג 1 ב- 50 ש"ח במידה החדשה, וזוג איכותי יותר במידה החדשה שהוא מסרב לנעול
מקווה למשוך ככה עד סוף הקיץ....

עד שנה שעברה

זוג בעונה אלא אם הרגל גדלה (וזה נדיר אצלנו המיניאטורות שולטות
)
עכשיו- לפחות 2

Maya651

New member
בן השנתיים וחצי שלי מחזיק מעמד יפה עם

הנעליים שלו למרות שהוא בהחלט שובב לא קטן, מתרוצץ ורץ וקופץ ומשחק בלי הפסקה כל היום. אנחנו קונים לו בטרגט, בד"כ אין המון מבחר לגיל שלו, אז קונים מה שיש - נעלי ספורט וסנדלים.

אתי@

New member
הגדולה שלי כזאת, הבנים ממש לא

לא ברור למה.
(הבנים עוד לא משחקים כדורגל, אבל גם הבת לא
)

בן שלוש עם סנדלי שורש

בינתיים כל הצדדים בסדר.

בקיץ הקודם קנינו לו סנדלים בשילב והם בקושי שרדו את העונה. הסוליה כבר התחילה להתפרק, אבל למזלנו היו כמה גשמים מוקדמים שעזרו לנו לעבור לנעליים (מאז ברזיל. כל נעל מחזיקה עונה שלמה, למרות הרכות שלה. והלוואי והייתי מקבלת מהם אחוזים על ההמלצות...).
אני מקווה שהשורש יחזיקו מעמד, קניתי אותם בין השאר בגלל המאסיביות שלהם וההגדרה שלהם כסנדלים שמיועדים גם לטבע ולשטח שאינו עירוני.
עדכונים - בשרשור הנעליים של שנה הבאה.

מאי26

New member
מקווה בשבילך - אצלנו שורש שרדו מעט מאוד זמן

(והן היו יקרות, נקנו בנמרוד). כמו שכתבתי בתשובה שלי למטה, הבן הגדול שלי הוא הורס נעליים וסנדלים סדרתי. בסנדלי השורש הוא פשוט פיתח תכונה מעצבנת של לקפל את הסוליה כל הזמן ולדרוך עליה (כאילו חצי כף רגל דורכת על השניה - מקווה שזה מובן). הסוליה המסכנה לא שרדה...

חנול

New member
גם אצלנו שנה שעברה השורש החזיקו יפה

הסיבה היחידה שלא קנינו אותם השנה, היא שהן כ"כ מגושמות והסוליה כ"כ עבה, שאני חושדת שחצי מההתרסקויות בשנה שעברה, היו בגללן. שיתאמצו קצת שורש לעדן את הסנדל כדי שילדים לא יפלו מהעובי של הסוליה, ואז נשקול לחזור אליהם.

חברה שלי שילדיה הרסו בקפידה סנדלי שורש

ממליצה בחום על צ'אקו. הבן הסופר משתולל שלה כבר עונה שנייה עם אותו הזוג (הוא בן 6) והן נראות חדשות לגמרי

עד שהנעלים קטנות עליו, שזה עונה וחצי-שתיים

ועכשיו הדלקתן אותי על סנדלי שורש לילדון,
אבל המידה הכי קטנה היא 26 ולדעתי זה יהיה לו גדול

למעלה