כל סוף זאת התחלה חדשה

kombinaizer

New member
כל סוף זאת התחלה חדשה

למי שלא יודע, עוד שלושה ימים אני הופך להיות רכוש המדינה, חייל צה"ל. סביר להניח שלא אוכל להמשיך לנהל את הפורום, לכן אני פורש. למי שתוהה מה יהיה עם הפורום בהמשך, כרגע הוא נסגר זמנית, ההחלטה התקבלה מצד תפוז ומצדי. הפורום בחודשים האחרונים רדום ולאחר כמה ניסיונות החייאה שכשלו הבנתי שהוא לא יצליח להתקיים יותר. בכל מקרה, כרגע לא יהיה מנהל ממשיך ויכול להיות והפורום יפתח שוב במידה ויהיה ביקוש ואנשים. אני רוצה להודות לכל מי שהיה פה, שמחתי להכיר אתכם ותשמרו על קשר גם בעתיד. לכלא 6 אני מאחל הרבה בהצלחה.
אז יאללה, ההודעה יצאה נורא מלודרמטית, אבל יאללה בקטנה.

אנו מודים ל-kombinaizer

על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לו גיוס קל ובהצלחה בהמשך
המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

ItsNotMe1

New member
../images/Emo45.gif בהצלחה בצבא

הפורום באמת יבש אך לזכותך יאמר שהוצאת ממנו את המיטב

שאקית

New member
אתה לא רציניייייייייייייייייייי!!!!!!

איך זה קורה איך?????????...... עוד מעט יוצא הדיסקקקקקק!!! ומה כואב להם מה ? :( אוף אור מה אתה נוטש אותנו מה :(? רק אסמסים מעכשיו???..... תומת הנהלת תפוז

שאקית

New member
חחח סתום תפה!!!!!!

הקומונה שלי מדהימה =] היום אפילו קיבלתי הודעת נאצה ממש מצחיקה משם בדוי :)

S h A y K i

New member
אוווווווווווו

אורררררררררררררר תהנה בצבא וגיוס קל וכאלה לאדעת מה אומרים למישהו שמתגייס XD באסה רק שהפורום נסגר אפילו שגם ככה הוא די ריק ויבש XD it was fun while it last
אני יתגעגע אלייךךך מלא יוו XD אפילו שאתה די מעצבן לפעמים ושאנחנו רבים כל הזמן חחחח
תתקשר ותשלח סמסים וכאלה אל תשכח אותי D:

אורו'שששש../images/Emo23.gif

חח אני לא מאמינה שאתה מתייגסססס...איך שהזמן טס!! אני מאחלת לך המוןן בהצלחההה וגיוס קל :]

baby-g

New member
גיוס קל ונעים

חבל שמורידים את הפורום דווקא עכשיו כשעוד שבוע וחצי יש סינגל חדש עם קליפ

שאקית

New member
בובי שלי :)

כתבתי לך בקצרה מירושליים, חחח שעה בדקתי עם זה כתוב יפה
אבל שוב בא לי לכתוב לך, שאני אוהבת אותך ובאמת רוצה שתהנה שם יותר מהכל :) ואל תתבאס גם מזכירות צריכים בצה''ל וחשוב שאתה ממלא תתפקיד הזה
יאללה מחכה לסיפורים ביוש

למעלה