כל הנחקרים מתבקשים לעמוד בתור בלי להידחף

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סליחה על אטימותי... אבל לצערי לא הבנתי את פשר דבריך...

Ron W

New member
כ"א תרם יותר ביחס לנתניהו. הרי טען שהוא עובד הכי קשה במדינה

לדעתי המחפיר ביותר בכהונתו היה תמיכתו במשפחת אזריה
וסילוק בוגי יעלון.
לפחות עוסקים בסיכום האיש כי נראה שהגיע לקצה דרכו ואשתו.

משה תודה רבה רבה על הברכות

ולגבי נתניהו והרצון שלו להיכנס להיסטוריה,
וותיקי הפורום זוכרים שאני במשך זמן רב טענתי שנתניהו רוצה להיכנס להיסטוריה ולקבל פרס נובל לשלום ולכן הוא גם יעשה שלום עם הפלשתינאים. הייתי משוכנעת בכך ולדעתי, אחת הסיבות שהוא עדיין לא מתפטר ונאחז בקרנות המזבח, זה רק בגלל שהוא עדיין חולם לקבל את פרס נובל לשלום והוא ינסה בכל מחיר להגיע לאיזה הסכם עם הפלשתינאים. כל החקירות הללו עכשיו תקועות לו כמו עצם בגרון ולכן הוא גם מתייחס אליהן ככה כמו אל איזה זבוב או יתוש שמפריע לו על הפרצוף והוא מניף את היד בביטול כדי להסיר את המטרד הזה.
קשה לי להאמין שהוא ייתן לחקירות כאלה ואחרות להפריע לו במטרתו. הוא יעזוב את מטרתו רק אם יהיו דברים רציניים וחמורים מאוד שעליהם הציבור לא יוכל לעבור בשתיקה. כרגע אני לא רואה את הציבור מתרגש יותר מדי. מי שנאמן לו ממשיך להיות נאמן וכל העולם סתם נטפל אליו ולכן הם נדבקים אליו יותר ויותר.
מוזר, אבל אצלנו הכל ייתכן. גם דרעי מבחינת אנשים רבים הוא עדיין זכאי ורק האשכנזים העלילו עליו. ככה זה. הם לא יאמינו שהוא עשה משהו רע גם אם יישב מאחורי סורג ובריח, לכן נתניהו ימשיך בכל כוחו להחזיק בקרנות המזבח ולנסות להגיע למטרתו שהיא פרס נובל לשלום.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
גם צ'אושסקו חלם לקבל את פרס נובל לשלום. הוא עצמו לא יצא מזה
בשלום...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
והיה אם ולאחר שיישאר עוד מספר שנים בתפקיד, זה יקרה.
כיום ניתן רק להשוות את אשתו לאלנה.

צריך לצלצל פעמיים

גם לקרוא

לפחות פעמיים.
פעם בחפיף-לראות אם בכלל מדבר אליי
פעם שנייה -באמת לקרוא
ושלישית לקרוא עם התייחסות לתוכן, מי הכותב, וכו...

ואכן הייתה התייחסות אחרת למנהיגים בעבר.
אני לא בטוחה שזה בגלל שמנהיגים היו מזן אחר של אנשים
אלא שהתפיסה כלפי מנהיגות הייתה שונה וגובלת בהערצה
וגם
בגלל שלא היינו מתוקשרים כל כך.
פעם בחודש ראינו סרט בקולנוע ,אולי, והיה שם יומן כרמל שסיקר את האירועים של אותו חודש.
חדשות היו שלש פעמים ביום , ב07.00 בבוקר, ב19.00 בערב, ובצהרים לא זוכרת את השעה- אבל לפני המדור לחיפוש קרובים שהיה צמוד אליהן (וסבתא שלי הייתה מחוברת אליו כמו שאנחנו מחוברים לווטסאפ של ימינו).

ומזל טוב.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
13:00. המדור היה 5 דקות לפני. אמי ז"ל האזינה למדור בקנאות.

למעלה