כל האמת על CASHWARS

• פותח הנושא BRSB
  • פורסם בתאריך

BRSB

New member
כל האמת על CASHWARS

שלום! רציתי לספר לכם בהרחבה על המשחק CASHWARS: זהו משחק אינטרנט שבו משחקים בעזרת הדפדפן. המטרה של המשחק היא להרוויח כסף, כסף וירטואלי שהופך לאמיתי! איך זה קורה? אתם מתחילים לשחק כאשר יש לכם את הבסיס שלכם וצריכים לאסוף חביות נפט שזה הכסף בעולם המשחק (דרך אגב, העולם נקרא AKZAR). את חביות הנפט תצטרכו לחפור ב OIL FIELDS הפזורים במפה. אתם מתחילים לשחק עם 5.00 AKZAR CASH וצריכים להתקיף בסיסים של אנשים אחרים (יש כבר יותר מ 100,000 אנשים שמשחקים, ברחבי העולם!) כאשר ככל שיש לכם יותר חביות נפט כך יש לכם יותר סיכוי לנצח בהתקפה כי את חביות הנפט ניתן להחליף בנקודות ההחלפה לנשק, אמצעי גניבה הגנות ודברים מיוחדים, ככל שיש לכם יותר דברים כך יש לכם יותר סיכוי לנצח. כדי שלא יגמרו לכם את כל כספכם על ההתחלה כשאתם עוד לא מוגנים מספיק, אנשים מתאחדים באימריות הנקראות MDN (לא מזמן פרשתי מהאמפריה שהייתי בה והקמתי אמפריה חדשה משלי היא נקראת IMDN והכוונה של זה זה IsraeliMDN) ככל שיש יותר אנשים ב MDN כך יש לך יותר כך כי ה MDN שלך מגן עליך. למתחילים אני לא מציע ישר לרוץ ולהקים MDN משלהם כי זה לא יעזור להם בכלל. אם אתה מתחיל אז אני מזמין אותך להצטרף ל MDN שלי בכתובת המצורפת למטה. למתחילים אני מציע את הדברים הבאים: - הסתובבו בשטח, התקיפו את כל מי שאתם יכולים, אין לכם כמעט מה להפסיד. - חפרו בכל OIL FIELD - אל תחפרו ב MOUNTAINS, עדיין אין שם OIL. - הצטרפו ל IMDN. אני מקווה שאתם כמוני תצטרפו למשחק, ואגב למי שלא מאמין שמרוויחים כסף אז תאמינו או לא אך אני כבר קיבלתי צ`ק של 15 דולר. איך החברה מסוגלת לשלם כסף? היא מראה באנר באופן קבוע כמובן . טוב נתראה ב PLANET AKZAR!

למעלה