כי הבטחתי לדנה להירשם לפורום P:

כי הבטחתי לדנה להירשם לפורום P:

אז, אמ, היי D: לא את כולן אני מכירה, אני חושבת O: אני לילי בכ"מ מי שלא מכיר אותי חברותסD: וזהו XD אהה! יש פה סמיילים קוליים
אבל אין פה ג'וק
וככה אני נראת
קיצר, היי XD

shaked2010

New member
חחח היי D:

הספיקו לי ג'וקים כל החופש לא צריך אייקונים!! XDD אז אני שקד אני בת 15 ביום שני הקרוב (תאריך עברי) ואני נראת ככה:
DD: ברוכה הבאה
השתלבות נעימה D:

Dana SP

New member
חחחח יאי!!! D: ../images/Emo69.gif

שלום וברוכה הבאה 3> ^~^ קוראים לי דנה בנדנה, ולפעמים כשבא לי אני אוכלת בננה.. חחחח סתם XD טוב את מכירה אותי כבר! הידד! D::

PerfectSP

New member
ברוכה הבאה!! D: ../images/Emo190.gif

אני יסמין, 16 וחצי ^^ יש לי אותך בפייסבוק לא?
השתלבות נעימה!

Tutix

New member
../images/Emo210.gif ליליייייייייייייייייייייייי

אומייגוש דנה עוד מעט תעביר את כל הבלוג הא?XD והעיקר הפרסומות שלי לא עובדות |בוכה| ליהלהיההי תהני לך בפורום הזה ו.. ו.. אל תשכחי לחזור לפה אח"כ כי יש אנשים ששמים הודעה אחת... ואז... *דרמה* נעלמים O: טוב אז אם לא זיהית עד עכשיו מכל השטויות שרשמתי זאת אני גלי, ואני צריכה לישון~_~ XD אזאזאז השתלבות נעימהD: ותתלונני לתפוז האלה! ככה עושים הפליות בין תמנונים לג'וקים. חוצפה אני אומרת לך! אין גבול לחוצפה O:

תודותודותD:

שקד את נראת כ"כ טוב D= יאפ, יסמין ישלי אותך בפייס מזמן ^__^ דנהה
XDDDD גאליי כן אותך קשה לא לזהות D: ואני אתלונן!! ס'חוצפה
אפילו ביתושים השקיעו הם אפילו לא מזוברים!
:C

Tutix

New member
../images/Emo210.gif אפילו לא מזוברים!?

איזו חוצפה :O וגם עשו
והיא אפילו לא מוגזת! חייבים להתלונן להנהלה! נבקש מהם ג'וק מזובר, פרה מוגזת ושניצל

PerfectSP

New member
אה,והמלצה, ../images/Emo190.gif

כדאי שתגיבי לכל אחד בתגובה שלו..כך הם ייראו את תגובתך..
אלא אם את כותבת סתם כמו תגובה לעצמך ואז מגיבה כזה לכולם אחד אחרי השני כי לא בא לך לכתוב מלא הודעות D:

PerfectSP

New member
ברור! ../images/Emo190.gif

כי הבלוג צריך להיות גם פה! פה זו הקהילה החברתית של המעריצים D: שם זה סתם עדכונים שבדר"כ לא מגיעים לפה כי אני כבר לא עוקבת ועם אנרגיות להעלות עדכונים חחחחחח

Tutix

New member
../images/Emo210.gif אוף עם האינטרנט הזה ~.~

אם הוא לא היה נתקע ו/או מתפגר בכל פעם שאני נכנסת לפורום יכולתי לענות לך לפני איזה חצי שעהXD מה שאני רציתי להגיד זה, שצריך לעשות יותר ערבוב כי גם לאנשים שפה מגיע לדעת על העדכונים בבלוגים, אם הם מתעניינים וזה. ובתכלס בבלוג יש הרבה יותר אנשים, לפחות היו. לא נכנסתי לשם בעצמי הרבה זמןXDD ומשם הכרתי את כולם, שם התחלתי עם כל האובססיה וזה P: אז לאדעת, צריך לשים פה איזה קישור או משהו לבלוג ובבלוג לשים קישור לפה.

PerfectSP

New member
מה ברור אין קשר.. ../images/Emo190.gif

תשמעי, אני מעודדת כל יוזמה! אבל אני..את שלי בעדכונים כבר עשיתי.. אני גם בבלוג לא קוראת את העדכונים
כל מי שרוצה לפתוח עדכונים מוזמן ביותר!

../images/Emo224.gifרק שבוע אני לא פה וכבר

יש מליארד חדשים... ברוכה הבאה! D: אריאל....15....רמה"ש

למעלה