כיופים ובילויים לשבוע חדש

shan26

New member
כל הגן...

מי שיבוא, וכמובן שבטח יהיו אחים גדולים/קטנים אבל אני לא מתכננת לפיהם.

Mנטה

New member
יואו, חתיכת משימה!..

בעיני חפש את המטמון זה יותר לקבוצות קטנות בגיל הזה, לפצל אותם ושיהיו כמה מנחים. אם אפשרי - יכול לעבוד מצוין.
עשיתי את זה ביומולדת 4 לגן בשנה שעברה, היו לי בערך 8 ילדים בקבוצה וזה היה ממש גבולי.
בעיני מדורה זה ענין מאוד גדול ולהתעלם ממנו הורס (לי) את הכיף. היתי עושה דברים שמתמקדים במדורה עצמה. להקשיב, להסתכל, להוסיף עצים, לסדר את העצים בצד, לבדוק את כיווני הרוח, לבדוק איזה סוג של אש מייצר כל סוג של חומר, מתי יש עשן, לשיר שירי מדורה, לאכול ולשתות דברים שנעשו על או בתוך המדורה וכו'.
זה באמת מאוד קשה עם הרבה ילדים כל כך קטנים, אבל זה אפשרי.
עוד משהו, מיקום המדורה, אם יש עוד דברים מסביב וחלק מהילדים עסוקים בהם חלק מהזמן, אז אלו שנשארים סביב המדורה הם קבוצה נוחה יותר לעבודה.
זה לא חייב להיות גן שעשועים, אם זה חצר של בית או פארק או משהו, אז עושים מן מתחם כזה שיש בו עוד דברים ואז זה יכול להיות כל פעילות חוץ שהיא, החל בבימבות וכלה במשחקי חברה.

kramerkaren

New member
רעיונות

לצייר עם פחם
לקחת את האבנים התוחמות ולקשט אותן, אפשר לצייר עליהן פרצופים וכו, ואז לתחום את המדורה
להכין כלי נגינה מחומרים ממוחזרים (קופסאות קוטג' וקטניות, למשל) ולעשות שירה בציבור סביב המדורה.
3 מקלות

shan26

New member
ועד כמה נורא יהיה בלטרון?

כמה פקקים מאיזור המרכז, כמה עמוס במקום עצמו? למישהי יש ניסיון?

שוקלת ללכת מחר לתל נוף

מאיפה בעצם נכנסים? איך מגיעים? יש הרבה ללכת מהחנייה עד לתצוגה? מה בעצם יש שם?

תודה!

shan26

New member
אם מגיעים ממש בפתיחה זה נחמד

לא היינו בתל נוף אבל היינו ברמת דוד שזה ממש על אותו עקרון, בשעה-שעתיים הראשונות שעוד לא עמוס, זה ממש מענין ואטרקטיבי.

למעלה