כולם מצביעים מיליון פעם במסך הזהב

sapir love tali

New member
אני חייבת לומר לכולכם שאתם סתם

תינוקיים! מה אתם רבים על טלנובלות??!! נו באמת??!! ומי את (או אתה וואטאבר) שתקרא לטלי מכוערת??!! תסתכלו על הקובבה הרצחנית שלכם שלא יודעת לשחק בגרוש!!! אבל זה פאקינג עיצבן אותי! לחסרת שכל שכתבה את ההודעה: ראית פרק אחד של טלנובלה בע"מ?? לא נכון?? אז תתחילי להירגע! ואם טלי שחקנית כל כך גרועה- אז איך זה שהיא כמעט בכל הצגה\סרט משחקת, מבקרים חולים עליה, היא כמעט זכתה בשחקנית השנה באוסקר, היא היית פסטיבל קאן והסרט שלה זכה מקום שני אז איך זה שאתם יכולים לומר ש-ה-י-א שחקנית גרועה???!!!!!!! וחוצ'מזה אם תודו או לא- אם היה לכם HOT הייתם רואים טב"ע, ויורדים על כל דבר שקשור לשיר שלנו. פור גאד סייק זאת רק טלנובלה!!!!!!!!!! סיפורים שונים!! שחקנים שונים!! וזזה שתרדו על שחקנים אחרים רק יראה כמה אתם קטנים. שיהיה בהצלחה לכולנו

MeItOsH

New member
go sapir go sapir go sapir../images/Emo118.gif

תנו לי ס' ס' תנו לי פ' פ' תנו לי י' י' תנו לי ר' ר' מה יצא? ספיר! ויש לי תיקון קל. אמא שלי אומרת שבגלל שנינט רזתה אז היא כבר לא קובבה... אז החלטתי לקרוא לה.................................... ...................................................... קובבית! [כמו שיש בזולו רננה ורננית..
]

עכשיו גם לי יש מה להגיד!!!!../images/Emo123.gif

1. למה בכלל צריך את הויכוחים האלה?! זה סתם 2 טלנובלות שלמי שיש הוט רואה טב"ע וההפך... 2. אין אצלנו מרגלים אז תרגיעו..חחחחחחח 3. גם אם אולי אמרו אצלנו פעם פעמיים משו על הש"ש לא צריך להגזים ולהגיד שקיללנו אותם כל הזמן...יש לנו חיים
ברוך השם 4.אל תתממו גם אתם שלחתם המון המון אנשים אלינו ולא בשביל לרגל..חחחח אלא בשביל לכתוב דברים על הש"ש...למי אכפת?!?!!?
5.גל-תפסייייייייייייייייייייקקקקק כבר!!~!!!!!!!
אם אנחנו נבלות בע"מ....אז אתם הדיר שלנו!? כאילו מה חזרנו לשחק משחקים של ילדים בני 4....
ועוד רצית לנהל פורום....איך תוכל לנהל פורום אם אתה כותב כל מיני דברים כאלה ישר שיש לך איזה אויב קטן ומאים??? 6.תפסיקו לקרוא בשמות לשחקנים/במאים/כותבים שלנו-הם מלכים!!!!
אתם רואים אותנו קוראים לאלה שלכם בשמות?! וזהו..חחח זה היה סיכום חביב על דעתי!

זה הפורום הכי מכוער שראיתי מימיי

שלא לדבר על האנשים שנמצאים בו....כולכם צבועים ופשוט דוחים... אתם יכולים רק ללמוד מפורומים אחרים היו שלום

אתם סתם אנשים ילדותיים!

כל אחד יצביע למי שניראה לו! זה שתתחילו עכשיו לקלל שחקנים מטב"ע זה לא יעזור הרבה. תלמדו להיתנהג, פשוט מגעיל. ודבר אחרון, תאמינו לי שטלי שווה את כולם

טלי שרון => שם עים כישרון

טלי שרון לשילטון שחקנית מעולה ברמה בינלאומית!!!!!!! אז לכו תבחו בה כי טב"ע שליטה נובלמן המלךך!!!! אורי אומנותייי המתוק אני חולה עליו!!!!!=>רן היה רוצה גומות כמו שלו! ועפר שכטר הקוביות המדהימות האלה והמשחק המדהים שהיא שיחק בטב"ע!!!אין עליו!!!!!הוא מדהים ! טלי שרון => שם עם כישרון =>שחקנית ברמה

הציחקתם אותי ! למה מה קרה

נינט טייב איכס יעל שרוני גם רן דנקר חמוד ואפרת בוימלד חמודה טלי שרון המושלמת זה עובדה !!!!! יאללה למי מי זאת נינט טייב? בשביל מה היא הלכה לכוכב נולד? אם היא הייתה רוצה להיות שחקנית היא הייתה לומדת משחק !! שי גבסו הוציא אפילו יותר אלבומים ממנה !!! יותר נכון להגיד שהיא בכלל לא הוציאה אלבום !!! איייייייייייייייככככככככככככככככככסססססססס השיר שלנו עלק "דרמה מוזיקלית" יותר נכון "חרא מוזיקלית"

לטב"ע ולהש"ש

מה המריבה פה?! כולנו בני-אדם!! אנחנו פאקינג גרים באותה מדינה!! זה ברור שטלי שרון השחקנית הכי טובה בכל המדינה הזאת אז מסר לשיר שלנו-אל תבכו שהיא תנצח כי את האמת זה די ברור שטלי תיקח את הפיסלון הזה!! אז תקנו טיר סטיק ומהר! וקבלו תמונה מוווושלמת של טלי

למעלה