כולם מצביעים מיליון פעם במסך הזהב

Lilo the fairy

New member
גם אם יש מישהו שרואה את ../images/Emo141.gif

שתי הסדרות הוא עדין לא יכול לדעת ובטח לא כשהוא בטווח הגילאים 9 - 18 וחוץ מזה שזאת דעה בלבד!!!! רוב המשפטים כאן בשרשור הם דעה בלבד.
לא למדתם לשון חבר'ה?

be a bee

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo55.gif

אה, לא ידעתי שלילדים בגיל 9-18 אין דעות^_^ P:. למרות שזה באמת לא בסדר לתת להם להחליט מי זוכה:p, אם כבר שהיו מחליטים כמו באוסקר, צוות של אנשים שאמ מבינים[?]
'. ובארור שהכל זה הדעה
3.@$?214? ^_^. הבעיה היחדיה בשירשור פה זו הילדותיות של מישהוP:...

Lilo the fairy

New member
ברור שיש...אבל לא מקצועית ../images/Emo141.gif

שיכולה לקבוע כמו שאמרת 'מי היא הסדרה הטובה ביותר'...

yaeloolik

New member
אני לא מסכימה...../images/Emo25.gif

אהה ואני פה כי יש לי יס ואני קוראת פה
. בכל מקרה אני לא מסכימה פה. אם אף אחד לא היה מגיב לו כל השטויות האלה לא היו הולכות פה. זה ממש טיפשי ומפגר. פשוט לא לענות לו. אם מגיבים לו ומתווכחים איתו הוא עוד יותר ימשיך. כולם קצת גררו את זה. גם אם הוא התחיל... אז אממ.. זהו

yaeloolik

New member
חחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo25.gif

אם זה סקשר ל- סתמו אז זה סתם סלנג דיבור כזה..
. אבל סבבה

Simply an Angel

New member
ומה לעזאזל הבעיה שלכם עם אורי?

מאיפה לכם שהוא הומו? הא? זה שהוא שיחק הומו זה לא אומר שום דבר לגבי הנטיות המיניות שלו... אולי גם תגידו על שני השחקנים ששיחקו הומואים בש"ש (חיקוי עלוב ביותר של שוניב
) שהם גם הומואים במציאות? מאיפה אתם יכולים לדעת כזה דבר? רק בגלל שהוא משחק דמות מסויימת? תעשו את ההפרדה בין דמות ובין המציאות... נמאס לי שאתם מקטלגים בני אדם מבלי להכיר אותם! תפסיקו! אם הייתם מכירים את אורי לא הייתם אפילו מעיזים להגיד חצי מילה רעה עליו... אז עשו טובה ורדו ממנו... אל תוציאו את העצבים והמרמורים שלכם על אורי... קאפיש? תרדו על כולם... אבל לא על אורי... כי זה לא מגיע לו... הוא בנאדם מקסים ברמות שאי אפשר לתאר... הוא לא צבוע כמו השחקנים שלכם שנכנסים לכאן רק בשביל שתצביעו עבורם... כותבים קצת קוצי מוצי וישר את מה שהם רוצים... רואים שאתם לא מכירים את אורי... אחרת לא הייתם קוראים לו ככה... חתיכת מגעילים.

be a bee

New member
>.>'../images/Emo55.gif

חהחהחההח! מצחיק! גדול! לא. עכשיו כל אחד שמשחק דמות של הומו הוא הומו?:\, ההיגיון חוגג<.>'''.

לא לרדת על אורי ולא על אף אחד

אחר.. ואתם באמת צריכים לעשות הפרדה בין הדמויות והמציאות.. וזה שאמרתם שהוא הומו באמיתי היה ממש לא במקום!

פחח זה חיקוי של שוניב?? היית מתה..

הם היו עוד בעונה השנייה הרבה לפני! נכון שהבן זוג של רועי ההומו הראשי בסדרה היה קיטשי.. אבל היו דברים אח"כ שהוא יצא מהארון בשידור חיי וניסו להסתיר את זה וכל המערכת יחסים של השוניב האלה בכלל לא לילדים קטנים איכסהה

דייייייייייייייייייייייייי!!!

תקשיבו!!!אני אישית רואה את שתי הסדרות ושתיהן ממש טובות!!! אני חושבת!!!וזאת רק דעה שטלי משחקת ממש ממש טוב וזה פוגע שאתם מדברים ככה עליה..... אבללללללללללללללללללללללללללל דייי!!! מה זאת היריבות המטומטמת הזאת!!למי שיש הוט אוב טלנובלה בע"מ ולמי שיש יס אוהב השיר שלנווווו אז בבקשה דייייייייייי נ.ב. אני בעד שלום עולמי ושיוויון זכויות!

nik name

New member
באמת דייי

תראו לאן הגעתם להילחם על שתי טלנובלות אני אישית מאוד אוהבת את נינט ומעריצה אותה ואני מצביעה לה בדברים אחרים אבל יש לי הוט בבית ואני צופה בטלנובלה בע"מ ולדעתי טלי שרון שחקנית מאוד מוכשרת!! ומה שאמרת כרגע זה ממש לו לעיניין...

כל מה שיש לי להגיב בנושא זה תנוחו

אםנרד לשניה...אבל רק לשניה לרמה שלכם... טלי היא הדבר הכי רחוק מלהיות מכוערת.... ואם היא כל כך מכוערת הייתי רוצהלהיות מכוערת כמוהה... וממש לא בא לי להשמיץ את הכוכבות שלכן, אבל בואו נגיד שהן הרבה יותר קרובות להגדרה הזאת... ועכשיו בואו נחזור לרמה הגבוהה יותר... כל "ההסתה" שלכם בנויה על השמצות כלליות וזה רק מראה כמה אתם בעצמכם לא מאמינים וסומכים על מי שאתם מצביעים לו...כי אם הייתם באמת חושבים שרן נינט ויעל כל כך מוכשרים אז הייתם טורחים לציין זאת, ולא להשמיץ מראה חיצוני של המתחרים שאין לו שום קשר אגב לקריטריונים שעליהם הם נבחרים אגב.... בקיצור הטענות שלכם חסרות בסיס ורק מעידות על הילדותיות שלכן... בואו נגיד שהכוכבים שלכם לא היו רוצים לזכות אם הם היו יודעים מי אלה שמצביעים להם... אתם פשוט תת רמה... זה כל מה שיש לי להגיד לכם...

פחח טלי הקופה עם החצ'קון באמצע

הפנים המעוותות שלה.. מרוב שהיא קופה נתנו לה כאפה אולי סידרו לה קצת ת'צורה יעל שרוני קופה.. היית מתה היא הכי סקסית ונינט טייב.. סתם חשבתי ש"50 האנשים היפים והנכונים במדינה" זה סתם צהוב.. ושטותי עשי לי טובה. מצאי חיים.

Simply an Angel

New member
חחחח בואנה באמת יש לך פיצול...

מצד שני מתחנף ומזיין לנו ת'שכל בפורום שלנו אבל מצד שני בפורום הזה משחק אותה והכל... מה קרה? רוצה שכולם יתחילו לאהוב אותך? אף אחד פה לא סובל אותך... את סתם נדחף מציק עלוקה... אז אולי תעזוב את שני הפורומים (בעיקר את טב"ע)?

למעלה