כולם מצביעים מיליון פעם במסך הזהב

נ ט ו ש 12

New member
הם נכנסו לפורום ועשו משהו מסוים?../images/Emo12.gif

אפשר איכשהו לסדר את זה? זה בסך הכל סדרה.. והסיבה ממש דבילית לריב הזה..!

MYHOT3

New member
מאוחר מדי בשביל לסדר ... סוף סוף

מישהי נחמדה מטלנובלה בע"מ

נ ט ו ש 12

New member
../images/Emo12.gifאפשר לתקן בכל מצב.. נראלי../images/Emo12.gif

אבל אפשר להשתדל שלא לריב! ויעלה את לא תורמת

נ ט ו ש 12

New member
אבל אפשר לתקן.. אם תקראו ת'הודעה

שרשמתי..=] ותגיבו
בכיף.. רק בלי ריבים
מספיקו לי הריבים שלכם לכל החיים=\

Simply an Angel

New member
אוקיי... פורום ש"ש...

לפחות אם אתם אומרים דברים אז תביאו הוכחות... סתם כותבים פה שטויות... אני כל פעם מחדש בשוק כמה מרמת הפורום ההולכת ומתדרדרת שלכם... הקללות שלכם רק מצביעות על הרמה (הנמוכה ביותר) שלכם... אני לא ארד לרמה שלכם ויתחיל להגיב לאמירות הפתטיות שלכם... אתם מדביקים אמירות על אנשי שאתם אפילו לא מכירים! רק שמעתם עליהם פה ושם ישר מדביקים עליהם תווית! ממש פתטי... אתם ראיתם אותם בכלל משחקים? אתם בכלל מכירים אותם לפני שאתם ישר שופטים אותם? יש פה אנשים שאומרים שאנחנו לא ראינו את השחקנים שלכם "בפעולה". גם אתם לא ראיתם את הקאסט שלנו אז למה אתם עושים דברים שאתם אומרים לנו שהם לא בסדר? ואם תשימו לב... לאחרונה לא מעט ילדים מהפורום שלכם באים לפורום שלנו ומתחילים לזיין ת'שכל שש"ש יותר טובה והכל... אז אנחנו עוד שולחים אנשים?
Come on... Give me a break... אל תגידו לנו לא לעשות דברים שאתם בעצמכם עושים...

yaeloolik

New member
יאללה סתמו../images/Emo12.gif

טחנתם... לאף אחד לא אכפת. ובסופו של דבר לכולכם יש חברים גם מהוט וגם מיס ובמציאות אתם לא שונאים אותם בגלל זה... מי שייזכה- סבבה לו. זה לא אתם זוכים זה הוא זוכה אז מספיק

R o N i 17

New member
כן אה...

רבים על טלנובלות.. ובינינו, שתיהן לא משהו.. חחח חפשו חיים יאללה כולם לצאת עליי עכשיו

be a bee

New member
יעלוליק מה את עושה פה../images/Emo12.gif../images/Emo55.gif

כפרעליך^_^
. אבל מה זה "יאללה סתמו">.>', בארור שאנחנו לא זוכים בפרס אלה השחקנים>.>' וזה כבר פחות חשוב מי ינצח, אבל לפחות שתהיה רוח ספורטיבית, או לפחות כבוד:-\. אנחנו לא שונאים כל מי שיש לו יס. אין לי בעיה עם מי שיש לו יס(אא הכי גאים שיש
), אבל נראה שלמי שיש יס^_^(ולא כולם אהמ*רק myhot3*אהמ*) שונא את מי שיש לו הוט:], כי יש לו דעות קדומות, והוא ילדותית:], ויותר ממה שאני רוצה לומר אני לא אגיד:], אני(לא כמוהו) אשמור על הרמה שלי:]. היאללה סתמו צריך להיות מופנה למישהו אחד בשירשור הזה לדעתי(אהמאהמאהמ*אהמגדול*)...

be a bee

New member
ועוד משהו^_^../images/Emo55.gif

בארור שאין ממש מלחמה בין הטלנובלות, כל אחד רואה את הטלנובלה שלו ומילא לא יכול לראות את הטלנובלה האחרת>.>'. אז למה לקלל? למה להתנהג בכל כך זילזול וילדותיות?:\ וזה ששאר הפורום לא אמר כלום גם אומר משהו>.>'.

be a bee

New member
אני בת:]../images/Emo55.gif

ולא, אני רואה רק את טב"ע, בגלל זה אני לא יכולה לומר "השיר שלנו גרווועעעעעעע, טב"עע יווותררר שווהההה", כי מעולם לא ראיתי את זה:\:p. אולי הש"ש באמת יותר טוב, אבל אני לא יכולה לדעת:], וגם מנויי יס לא יכולים לדעת מי הטלנובלה הטובה יותר. אז די לוויכוח המעצבן ובבקשה להיות פחות ילדותיים<.>''''''''

למעלה