כולם להתפלל עבור

esterssh

New member
כולם להתפלל עבור

הפועל מגדל בת ירושלים להצלחה בעזרת השם הערב, שתנצח את ז'לז'ניק בעשרים הפרש, ואם לא אז בעשר הפרש, ואם לא אז בשבע הפרש, ואם לא אז בשלוש הפרש, אבל לא פחות משתיים הפרש. כמו כן, אם אפשר להוסיף בקשה מיוחדת לריבון עולמים, נא לא לייצר את הנצחון בשניות האחרונות, שחס וחלילה לא אחטוף התקף לב ושלא יישנה המקרה שקרה לאוהד מכבי [שהוא בעל לב חלש] שבמשחק במוסקבה נגד צסק"א כבר הובל לבית החולים כי התמוטט, ואז הוא מת ולא ידע שהיתה בסוף המשחק שלשה של פארקר. כמו כן2, נא להסביר את העניין לריבונו בצורה ברורה ונאותה יותר ממה שעשיתי, אחרת ריבונו יחשוב שאני מבקשת- חלילה- הצלחה עבור מכבי. ולא היא. וריבונו לא אוהב להעניק הצלחות למכבי, כי ריבונו הוא אדום.

די ברור..

אחרי הפעם האחרונה שנתן ניצחון משמעותי למכבים הוא חטף שושלת שלמה של מלכים שלהם. ומכיון שאפחד לא אוהב את שושלת הוא החליט שחאלאס עם השטויות וזהו. בכל-דרך, אז.. להתפלל לזיווג הגון לפועל? (הטיה דתית של הביטוי השגרתי..)

esterssh

New member
עם הפועלת בעזרת השם ית'

עוכר ישראל שכמוך. הטיה דתית-שמתית. אז הורג את הביטוי המקורי. אל תלמדו ממנו, ילדים יקרים. הוא נבל ברשות התורה. אתם תגידו רק "הפועל", טוף?

esterssh

New member
הכי דרעק בבית

שאין פה TV לרפואה. אפילו לא ערוץ 1. נאדה. $##%$$$!!!!! [עידכון תוצאות בהמשך הערב]

פארפרזה

New member
תחזיתך התממשה?

נראה שמתת באמת מרוב מתח דקה לסיום ולכן לא שמענו את שמחתך כל אחד עד מקום המצאו!

בדיוק יצא לי לראות

את הדקות האחרונות והיה בדיוק כפי שצריך להיות - מתח טוב, חטיפה שניות לפני הסיום ושלשה מפוספסת שלהם עם הבאזר. היה נחמד.

esterssh

New member
תעתוע, אמאל'ה

מה קורה פה לעזאזל? נראה לי שעכשיו הפורום מכיר רק במשתמשים הסלולאריים שלו. קונספי!

למעלה