כולם להיכנס!

o pie

New member
האמת,

שכששמעתי את השיר בהתחלה לא כל כל אהבתי אותו... הוא הזכיר לי שירים של להקות כמו בלאק אייד פיס עם קצת יותר גרוב. אבל עכשיו הקליפ גורם לי לחבב את השיר הזה יותר ויותר... קליפ מגניב, אני אהבתי.

nothingman1

New member
לא אוהב את הקליפ

לא אוהב את השיר לא אוהב את הדיסק ולחשוב שרד הוט הם בין הלהקות האהובות עליי...

וואי בן אדם-

איזה באסה לך, זה מבאס שלהקה שאתה אוהב מוציאה דיסק שאתה לא אוהב
תנחומיי.

lorlor1

New member
זה באמת קליפ מאגניב..

ואני לא חושבת שצריך למתוח עליו ביקורת כ"כ קשה.. כאילו ברור שכל אחד ודעתו ויש כאלה שיאהבו תקליפ וכאלה שלא.. אבל אני לא חושבת שהם מנסים להיות משו אחר ולחקות את כל הראפרים.. אם כבר הם אולי מנסים לצחוק עליהם או סתם לא יודעת לדעתי זה קליפ נחמד וגם השיר.. ובאמת כמו שאמרו לא כל הראפ וההיפ הופ זאת מוזיקה חסרת משמעות עם בנות כוסיות שרואים להן את כל הציצי והתחת וזה.. אני מסכימה שהיום זה כן התדרדר לזה ויש מלא שירים וקליפים כאלה שבאמת לא אומרים שום דבר חוץ מ: "אני רוצה לזיין אותך" אבל פעם בהחלט היו שירים של ראפ והיפ הופ שכן היו טובים וכן הייתה אחלה מוזיקה והייתה להם משמעות.. אז לא חייבים לאהוב תמוזיקה הזאת כמובן אבל גם לא צריך ישר לשלול אני גם חושבת שמה שיפה כ"כ בצ'ילי פפרז ואני אוהבת בהם בעיקר זה שאין להם סוג מוזיקה אחד.. והם מצליחים לשלב הרבה דברים ביחד שיוצאים בסוף יפה

The FCRZ

New member
חחחחחחחחחחחחח

מגניב!! איזה קרועים - ממש כמו רד הוט תשוו את הקליפ הזה לדיסקריישן סמייל... מוזר

PhonyLight

New member
תשווה את השיר עצמו

לדסקריישן סמייל ותבין מאיפה ההבדל בקליפים

PhonyLight

New member
זה מה שיפה, לא?

תחשוב אם כל הלהקות היו כמו קולדפליי (למרות שהם אחלה..), ששלושה דיסקים שלהם נשמים פחות או יותר אותו דבר... אז היה דיי משעמם

PhonyLight

New member
זה הקליפ הכי מעאפן שראיתי

מה לעזאזל קורה כאן? זה נראה כבר כמו קליפ MTV טיפוסי... כל הנענועי ישבנים האלה.. (לא שסבלתי מזה, אבל פאק, מה הקשר???). הצחיק אותי הקטע עם כריס רוק... אבל בשאר הקליפ ישבתי עם פרצוף חמוץ ולא הבנתי מה הם רוצים מהחיים שלי. בזבוז זמן. אפילו השיר לא משהו...

The FCRZ

New member
זה הכי מצחיק

כי תמיד יש את זה בכל הקליפים של הראפרים והאלה

iLaTAt

New member
אחלה קליפ

ישדרו אותו גם הmtv האירופאי (זה שמשדרים אצלנו)??

קליפ יפה! אהבתי נורא!

הקליפ נורא יפה אהבתי שהם סוף סוף עשו את מה שתמיד רציתי שיעשו בקליפ שלהם וזה להתחלף בתפקידים! פלי בתופים אנתוני בגיטרה ג'ון בפרונט וצ'אד בבס! אהבתי שהקליפ נעשה בטוב טעם הוא מזכיר קליפים של היפ הופ אבל בצורה משעשעת ולא בצורה דוחה. אני חושבת שהם גם יורדים על כל הראפרים המגעילים שעושים קליפים דוחים על בחורות כסף ועושר! כריס רוק במאי מצויין! אהבתי את ההתחלה שכולם בורחים מהמסיבה של הדיג'יי כדי לראות את רד הוט! בסך הכל אחלה קליפ באווירה שכונתית כזאת.

למעלה