כדאי לבדוק!!!

NaughtyBoy

New member
תתחיל לקרוע את התחת

גוף כמו של בילי לא הולך בקלות, וגם אני די בטוח שהוא משתמש בעוד כמה תוספים...

כדאי לבדוק!!!

היי חברה בשירשור הבא כל אחד יכתוב כמה זמן הוא מתאמן בחדר כושר? מה מטרותיו מי שיכול יוסיף תמונה שלו ( הגוף ). האם אתה נהנה בחדר כושר ? כן לא ומדוע ? שחר .

NaughtyBoy

New member
אני יהיה הראשון ../images/Emo66.gif

מתאמן חצי שנה אירובי ומשקולות חופשיות בבית וב3 חודשים אחרונים תחת פיקוח רופא ובמכון כושר. אני נהנה ביותר ומכור לספורט, לא לוקח שום תוסף, אבל שומר על תזונה נכונה. 173 ס"מ 13 אחוז שומן בן 18. מצורפת תמונה שלי מלפני 6 חודשיים ובקרוב תמונה יותר עדכנית. שבוע טוב.

amitdd

New member
הפרטים שלי..

אני מתאמן בחדר כושר(ז"א במחסן שלי
) כבר קרוב לשנה. אבל רק בחצי שנה האחרונה אני מאמן נכון(לפני זה לא הייתי כ"כ מודע לכל העניין הזה והתאמנתי בכל מיני אימונים מוזרים שהמצאתי) המטרות שלי הם מגוונות:(לפי חשיבות) פיתוח כח ניפוח "קל" שיפור הניתור שיפור סיבולת לב ריאה שיפור סיבולת שרירית מאחר שהבנתי שאי אפשר לעבוד על הכל ביחד אני מתרכז עכשיו בניפוח וכח ועוד כחצי שנה אני יעבור לסיבולת שריר ולב ריאה(צבא..) אני מאד אוהב להתאמן ומתאמן בעיקר בגלל שאני אוהב את זה אין לי תמונה אבל אני די שרירי(75 קילו על 1.75 עם 10 אחוז שומן)-תמיד הייתי ככה(היקף יד 38 ס"מ לפני שנגעתי במשקולות) ואני מעלה שריר(וגם שומן לצערי) די בקלות. עמית

אלה קרן

New member
גם אני!

מתאמנת כבר שנה וחצי במכון כושר. 60 קילו על 175 ס"מ בת 29. השאיפה להיות חטובה יותר בעלת אחוז שומן נמוכך מאוד. תמונה בקרוב.

fxr

New member
אני לפני כשנתיים....

היום כבר קצת פחות חטוב...היום אני שוקל 90 ק"ג בן 25 15% שומן.היקף יד 43 ס"מ דוחק חזה בשכיבה 150 ק"ג.

למעלה