כבר בדיכאון-

כבר בדיכאון-

האם אני בחור עדין שצריך רק נישוי כלשהו ?

קראתי כתבה (בטח שחוקה ומוכרת) היום , אין לי כרגע לינק, על אנשים בהיסטוריית שינוי המין שעשו את השינוי והתחרטו. נשים טרנסיות בשנות ה 90 שקוראות לכל אחת - ל-א לעשות את השינוי .(כמובן שהכתבה קיצונית ומציגה צד אחד).
בכל מקרה לא טוב לי.. איך אפשר לדעת מה אני ?

אין לי פחד חברתי יותר מדי לצאת עם האמת שלי.. כשאדע מהי...

יש איזה מקום פרטי אמין , קואצי'נג. .פסיכולוג (שלא דורש טיפול של עשרים שנה) שיכול לרדת איתי לעומק העניין ?
אולי כדאי כן מישהו שמבין בתחום הזה ?
אולי כדאי דווקא מישהו לא משוחד שלא עובד המון עם טרנסים/ות שיבוא כדף חלק ?
גן מאיר פחות אוהבת את המקום הזה (בכלל יש לי אנטי תל אביב משום מה)
אם יש הצעות המלצות משהו

ליזי133

New member
אין לי המלצות, רק מה ששמעתי...

שאנשי מקצוע שמתמחים במגדר יכולים לעזור. כי להם יש ניסיון עם העניינים האלה ואולי הם יכולים לעזור להבין בעצמך... מאשר פסיכולוגים שלא מתמחים ועלולים שלא להבין בדיוק... (מצד שני, כנראה שזה תלוי באיש/ת המקצוע עצמו/ה)
ולגבי החרטה לאחר שינוי- אני מאמינה שיש שני צדדים, כמובן, יש את אלה שעשו את השינוי והםן הכי שמחותים בעולם עם זה, וכמובן שיש את אלה שהתחילו ועצרו או שעשו והתחרטו. תמיד יש, בכל החלטה בחיים כנראה...
לדעתי רק האדם עצמו/ה יכולה לדעת מה הוא רוצה. אם שינוי בכלל ומה ועד כמה...
בהצלחה עם הגילוי וההמשך, איזה שלא יהיה

lily kane

New member
חייב לציין

שזה גם גורם היסוס שלי מלעשות שינוי פיזי מצד שני
מה רע בלא עונה להגדרות של בן או בת, מה רע באמצע?
&nbsp

תודה.. רק לפני כשנה בכלל התוודעתי למושג של ג'נדרקוויר

(לזכרוני בעקבות אורלד מהפורום המקביל), ונפתח בפניי עולם חדש.. הבחירה לא ללכת עד הסוף עם השינוי , לדעתי, אצלי, לא נובעת מפחד. אם הייתי שלם במה שאני (שאני 100 אחוז אישה) אז הייתי כנראה ניצב מול העולם ועושה את השינוי.
אבל אני לא 100 אחוז אישה, הייתי בחור ,עדין, נשי פנימית וחיצונית , לא ראיתי את עצמי כגבר, אבל גם נהניתי מהיתרונות שיש לעולם להציע לי כגבר...
ואם אני לא בטוח בשינוי - למה לעשות ?
האם זה אומר שאני חייב להיות עכשיו "גבר"? ? גבר-גבר-אחי כל חיי ?
תודה לך... הרבה דברים לחשוב עליהם,
אבל אצטרך כנראה לשבת עם מישהו מקצועי (אבל שידע מה הוא עושה) בגילוי לב לפתוח ולדבר על הכל.

למעלה