כביש 431

pinoki

New member
כביש 431

אני עדין בהלם ממה שעברתי אתמול אתמול בשעה 22:40 בלילה , נסעתי מכיוון בית חשמונאי לכיוון רמלה האמתי שפעם ראשונה אני נוסעת בדרך הזאת אחרי שעברתי את עזריה ואת יד רמב"ם הגעתי לכביש שהוא דו סיטרי שמה שמפריד בין שני הנתיבים הוא קו הפרדה רצוף. נסעתי לאורך הכביש ופתאום אני רואה - מכונית מתקדמת לעברי - כאשר האורות שלה דולקים אני אמרתי לחברתי שישבה לידי "מה זה?" הסתכלתי מסביבי ראיתי שאני בנתיב הנכון מאחורי היה עוד רכב כך שאני נוסעת תקין במושב האחורי ישבו 3 בנים בני 6-11 ילדיה של חברתי צפרתי למכונית שמולי לא ידעתי מה לעשות האטתי את הרכב והסטטי מעט את הרכב לכיוון ימין כאשר בנתיב שלי היה מסלול אחד וגם בנתיב הנגדי מסלול אחד התכוננתי לפגיעה! ובשבריר השניה האחרון סטה המכונית שבאה ממולי מכיוון הנסיעה שלי הייתי בשוק - כמעט כמו שאני עדין בשוק התקשרתי למשטרה לומר להם שיש מטורף שנוסע בנתיב השמאלי התקדמתי בנסיעה של 50 למרות שהכביש היה ריק ומאחורי היה רק עוד רכב אחד שהייתה עדה לכל המתרחש אז הכביש התעקל שמאלה לכיוון ראשון לציון ואז היה רמזור עצרתי באדום פתחתי את החלון הימני והנהגת אמרה שהיא עדין חנוקה מהמתרחש שהיא ראתה שהיה לי תעוזה ואומץ - לא הבנתי למה היא מתכוונת ואז היא הוסיפה ואמרה שזה כביש שהרבה מתבלבלים בו שאנשים שיורדים מכביש 6 חושבים שזה עדין כביש 6 וזה 3 נתיבים וכנראה שלכן הוא נסע בנתיב השמאלי השאלות שלי 1. למה הנהג הזה נסע בנתיב שמאלי כאשר הכביש היה ריק ממכוניות 2. מדוע הנהג הזה נסע בנתיב השמאלי כאשר יש קו הפרדה רצוף 3. מדוע הנהגת הנחמדה אומרת שזה טעות די נפוצה - אי אפשר למנוע זאת? 4. אני בטראומה גם חברתי שישבה לידי וכן הילדים - הטראומה הזו הפלשבקים , אני הייתי מוכנה כבר לפגיעה , בנס הוא סטה ברגע האחרון - מה עושים עם זה 5. אני צריכה להודיע למשטרה ? אני הרגשתי חסרת אונים לא יכולתי לפנות שמאלה כי זה היה נתיב נגדי למרות שלא היו מכוניות ואם כן הייתי פונה הוא היה מתנגש במכונית שהייתה מאחורי אני רוצה לומר לכם בנס נמנע פה אסון ולא קוראים עלינו בעיתון שצעירה בשנות ה20 וחברתה ועוד 3 ילדים מתחת לגיל 11 לא נפגעו או לא חמור יותר

גם אני בהלם ........

בהתחלה חשבתי שמולך נוסע מטורף / מתאבד או משהו כזה. כל הכבוד שלא איבדת את השליטה על ההגה והמשכת בנהיגה. לאחר שכתבת שזה "נפוץ ומקובל" , אז אולי באמת יש באזור איזו בעיה בסימונים, בשילוט וכד'. לא שזה מתיר לנהג לנהוג בצורה כזו מסוכנת, אבל יתכן שיש שם אי אלו טעויות שגורמות לעניין. אני מציע שתפני לרשות המקומית באזור ותעירי את תשומת ליבם למצב. אני מפנה את הסיפור למישהו שגר באזור שישתדל לעבור באזור. לצערי אני לא יכול לעזור לך יותר.

pinoki

New member
פניתי במייל לכביש 6

האחראים על כביש זה אני אשמח לעדכן

למעלה