כאן פורסמה הודעת מכירה של פחית.

כאן פורסמה הודעת מכירה של פחית.

אז זה נחמד מאד לפצוח ב "מותר אחת" אבל זה אינו לוח למכירה כללי אלא פורום אופנועי שטח. מחר יוצעו כאן למכירה תכולות בית וחיסולים מהוצאה לפועל... לכן מותר רק הודעה אחת ורק אחת שקשורה לאופנועים. ואני חוזר ומדגיש - אם לא יכובד עניין זה - תישלל הזכות של כולם לפרסם אפילו חצי הודעה ומי שיפרסם יחסם בוקר טוב.

yogev klx300r

New member
דיקטטור ../images/Emo3.gif

amitexc

New member
למכירה

פחית קוקה קולה במצב נדיר יבוא אישי יחידה בארץ במחיר מצאיה עקב גמילה מקולה

r929

New member
סתיו, אתה חושב שזה לא בסדר ?

חכה כשתגיע לצבא, החיים לא פיירים .

StAv cR

New member
לא זה אבסורד זה מש שזה...

אבל בגלל שהוא המנהל אתה מבין...

סתיו אל תהיה חצוף!!!

אל תנצל את העובדה שאני רוחש לך כבוד. יש כאן כלל פשוט. ואם אתה לא מצליח להבין אותו אז חבל אבל זו בעייה שלך לא מפרסמים כאן מכוניות למכירה ויודע מה? החל מהיום לא מפרסמים כאן בכלל לא יהיו יותר הודעות למכירה בפורום זה כל הודעה כזו תוסר ומפרסמיה יחסמו. חזרנו לכללים הישנים. נקודה סוף.

giladz

New member
../images/Emo127.gif טוב מאוד

מותר לפרסם את האירוע הבא שאני עובד עליו אחרי המרוץ בשבת זו ? גלעד

אירועים שקשורים לאופנועים/אופניים

מותרים לפרסום כל עוד אינם בעלי בסיס כלכלי דוגמת מבצעי מכירות וכדומה, כאלו יאושרו לפרסום אך ורק לאחר תיאום עם המנהלים.

amitexc

New member
מבצע מכירות זה לא כלכלי?

אווי המיתון (יצאנו ממנו לא?!)

TShavit

New member
הבנת הנקרא...

נסה שוב. פרסומים על בסיס כלכלי - דוגמת מבצעי מכירות - יכולים להתפרסם רק לאחר תיאום עם המנהלים...

amitexc

New member
אז זהו שיש פה קושי

כי מצד אחד לא על בסיס כלכלי ומצד שני צריך לקבל אישור לפני בשביל מודעות בעלי תוכן כלכלי אז ככה שמי שקרוב לצלחת אוכל יותר מהר והרבה יותר

פשוט מאד. ותרד מענייני קירבה לצלחת

כי אתה לא בכוון בכלל. אני ארחיב: 1- מודעות למכירה של אופנועים או ציוד אחר אינן מותרות לפרסום ע"ג הפורום, לצורך הפרסום אנא עשו שימוש בלוחות. 2- מודעות פרסום של מבצעי מכירה של בתי עסק או יבואנים לא יתאפשרו בשום פנים ואופן למעט סייג אחד והוא שנשתכנע שקיימת הטבה משמעותית לחברי הפורום. 3- הפורום רואה את עצמו כבמה לקידומו של הספורט המוטורי ולכן יאפשר להביא לידיעת הגולשים קיומם של אירועים מוטוריים או דומים (מירוצים, מפגשים, טיולים, מירוצי אופניים מכל סוג מין וצבע, גם אם נגבה תשלום עבור השתתפות או צפייה בהם) יום טוב.

skinny

New member
../images/Emo41.gifלא על בסיס כלכלי זה מצוין

זה מה שאנחנו בונים לתחרות ביום חמישי. התחרות אומנם על אופנים אבל לדעתי חלק גדול מהרוכבים פה רוכבים גם וגם. התחרות היא חינם לצפיה והשתתפות כלומר עונה לדעתי על הכלל של לא על בסיס כלכלי. ואם שחכתי גם האוכל והשתיה חינם.

למעלה