כאן נמחקה הודעה

ron20

New member
תשובה לברק

המדיה פלייר של CE2002 עובד בדומה למדיה פלייר של windows ותומך בכל הפורמטים של windows media כגון: wmv wma וכו.. כמו כן תומך ב MP3. למרות התמיכה ב MP3 המלצתי היא להמיר את הקבצים הנ"ל ל mam בכדי לחסוך שטח אחסון. בשביל לצפות בקבצי וידאו יש להמיר אותם ל wmv. מקווה שעזרתי.

genesis

New member
למה אתה משתמש במדיה פלייר

שלום לך ידידי לדעתי השימוש במדיה פלייר של ה IPAQ הוא די מוגבל , כי הוא תומך במעט פורמטים לצפיה בסרטים . לדעתי הנגן של ה DIV-X צוצלח הרבה יותר ותומך כמובן ביותר פורמטים . לדעתי כדאי לך להוריד ולהשתמש בו . איציק

ron20

New member
תשובת לאיציק

אהלן איציק, המדיה פלייר של windows CE אכך תומך במספר מוגבל של פורמטים, ניתן להמיר לפורמטים אלו בקלות באמצעות windows media encoder כאשר ברוב המקרים ניתן לדחוס הרבה יותר . הסיבה לכך שבכל זאת כדאי להשתמש במדיה פלייר (מלבד הדחיסה) היא העובדה החשומה שב ce2002 המדייה פלייר הוא חלק אינטגרלי במערכת ההפעלה ושכזה הוא יושב על הROM. כך אתה חוסך זכרון יקר לאפליקציות אחרות. אם אתה בכל זאת רואה את הדברים אחרת - אשמח לשמוע. יום טוב.

sahmedkh

New member
בעיה גדולה בנגן DIVX

הורדתי תוכנת ה- Pocket DIVX אך כשמנסה לפתוח קובץ DIVX ישירות מה-IPAQ הוא בקושי זז frame אחד ?? האם יש איזשהו פתרון לבעיה זו במיוחד שזהו נגן ה-DIVX היחידי שמצאתי עבור IPAQ

genesis

New member
אולי לא הורדת את הנגן המתאים...

שלום sahmedkh ידידי נגן הDIV-X לפוקט PC בא בכמה גירסאות הורדה , תלוי איזה מעבד יש לך . אני מנחש שלא הורדת את הנגן המתאים לסוג המעבד שיש לך איציק

genesis

New member
תשובה לרון

שלום לך ידידי אין ספק שאתה אכן צודק במה שאתה אומר , המדיה פלייר אכן חלק אינטגרלי ממערכת ההפעלה ואתה אמור לחסוך מקום ב זיכרון אם אכן תחליט לא להתקין נגן אחר תחליפי . אבל... אתה חייב להסכים איתי שהנגן הזה לעומת ה DIV-X הוא מוגבל ביותר , תומך במעט פורמטים והקובץ אפילו לאחר ההמרה הוא די גדול . לעומת זאת נגן ה DIV-X תומך בהמון פורמטים לפפיה בסרטים ובהם הפורמטים המקובלים ביותר כגון AVI . לי אישית אין בעיה של זיכרון או מקום ב IPAQ , כי הלכתי על הטוב ביותר לדעתי , בזה שקניתי את הדיסק 5 GIGA של טושיבה , וככל שאני מנסה למלא אותו ...אני לא מצליח . אם אני עושה את החשבון איזה נגן עדיף לי אין ספק שה DIV-X לוקח ובגדול . איציק

ron20

New member
תגובה לאיציק

הי איציק, אין ספק שבמידה ויש לך 5GB, אין לך בעיה . אני מסכים איתך שנגן ה DIV-X הרבה פחות מוגבל , השאלה היא האם המשתמש ה"סדרתי" זקוק לתמיכה בכל הפורמטים. באשר לרמת הדחיסה אני לא בטוח, לדעתי wmp8 דוחס יפה מאד ואין כל בעייה להמיר קבצי AVI לפורטים נתמכים. בכל מקרה תודה על הערות / הארות (תמיד טוב לשמוע דברים חדשים) יום טוב.

למעלה