כאב

איל באש

New member
כאב../images/Emo42.gif

הכאב שואב מאיתנו אנרגיות חיים, הכאב לוקח לנו את הכח לחיות, הכאב מעמיד אותנו בפני עצמינו בצורה הכי אמיתית שיש. הכאב בא כדי לומר לנו משהו, לומר לנו שאנחנו לא מקשיבים לעצמינו, שאנחנו לא מקשיבים לזולת, שאנחנו לא מקשיבים לחיים. הכאב בא כדי שנשנה אותו לשמחה, הכאב בא כמתנה מהבריאה על מנת נהיה במצב בלתי נסבל ונחפש כל דרך לשנותו. הכאב בא להזכיר לנו את שאנו מנסים לשכוח ולהדחיק. הכאב יוצר מצב בו אנו כל כולינו מרוכזים בו , משקיעים בו המון מחשבה והמון אנרגיה, אנחנו מתרוקנים מהכאב. קשה לנו ואנו הופכים להיות אנשים קשים, לא מרוצים, מזעיפי פנים. כואב לנו ומי יכול להבין אותנו שאנחנו כל כך סובלים. הכאב הוא מקור האור בחיים ודרכו אדם יכול להתחבר לעצמו לגלות את עצמו ואת האור בחיים שלו. הכאב נותן לנו הזדמנות לקחת אחריות על חיינו ולעשות כדי לשנות. הכאב הוא ברכה ולא קללה. הכאב הוא נקודת מבט שלנו על החיים. הכאב והסבל מוכרים לנו אלפי שנים, התרגלנו לחרוט מעגלי סבל וכאב. אז רוצה לומר לכם חברים יקרים: מזה הרבה שנים סבלתי וכאב לי מאוד (בעיות עיכול), למדתי להפוך את הכאב לשמחה על ידי התחברות לעצמי, על ידי שינוי התפיסה, ואני מבריא, והכאבים הפכו שמחה. אני מעכל את החיים בגוף , אני מעכל את האוכל שאני אוכל, אני סוגר מעגלי סבל וכאב ונפתח לאור ולשמחת החיים. גם אתם יכולים. לא משנה ממה אתם סובלים, לא משנה מה כואב לכם. משנה מה אתם עושים עם זה! להתלונן ולקטר ולהתעצבן? או לקום ולהחליט שאנחנו רוצים לשנות? והתשובה לכל מי ששואל איך? היא : "שאדם מחפש את יעודו כל היקום נחלץ לעזרתו". עד שלא תנסו לא תדעו, לא תמצאו את הדרך מכסא הסובל והמיסכן. כן תמצאו את הדרך מהרגליים שיוליכו אתכם בדיוק לאן שצריך, בדיוק בשביל הבחירה. בהצלחה. תודה על ההקשבה. איל באש

איל באש

New member
יום נפלא ומואר לכולם../images/Emo23.gif

בוקר אור בןקר של אהבה בוקר של קבלה בוקר של נתינה איל באש

נתינה מתחילה את תהליך הקבלה

תוכל להשיג כל דבר שתרצה בחיים , אם תעזור למספיק אנשים להשיג את מה שהם רוצים. אנשים שדואגים לעצמם בלבד- נשארים בעסק קטן , בעולם קטן. נתינה מתחילה את תהליך הקבלה. עזור לאחר לעשות משהו היום. בהצלחה

איל באש

New member
../images/Emo23.gifבהסכמה מלאה

בני יקר אני מסכים עם כל מילה, כמה שזה נכון. קבלה נתינה זה בסיס חשוב באיזון בחיים. תודה המשך להאיר את הפורום איל באש

נכון , נפלא , נהדר

שלוט במחשבותיך כך שיהיו מרוכזות רק באלמנטים החיוביים ביותר בחייך. הרחק כל אנרגיה ומחשבה שלילית שעוברת במוחך. העובדה שאלוהים נתן לנו שתי אוזניים ופה רק אחד היא רמז לכך שעלינו להקשיב יותר מאשר לדבר. קודם עשה מאמץ להקשיב ולהבין, אחר כך בקש שיבינו אותך. הקשבה מחייבת משמעת, סבלנות ושליטה באגו.

זהות

New member
לראות את הכאב

כמקור האור ...יפה . לקח לי הרבה זמן לקלוט את זה . רוצה רק להוסיף שבמהלך הכאב , העיבוד והקליטה כמעט ולא היה אור , נהפוכו כמעט חושך מוחלט . אכן הכאב מראה לנו רבות על עצמינו ובידינו הבחירה איך לעכל אותו וכיצד לפעול בעקבותיו. תודה על הרחבת הראיה הסובייקטיבית .

למעלה