יש לנו פורום!!!

../images/Emo6.gif ונצל"ש אני לא מצליח להיכנס לצ'א

צ'אט...
help? הוא כותב משהו על צ'אט המצלמות של תפוז ואז נתקע כזה

shirush10

New member
../images/Emo13.gifיאוו איזו התרגשות

דייייייייייייייייייייי אימל'ההההההההההההההההההההההההההההההההההה כלכך מגיע לה שיהיה לה פורוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם טלי אני כלכך אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

mary17

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifהם אמרו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

oshriti123

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifהם צודקים../images/Emo99.gif../images/Emo100.gif../images/Emo28.gif

רונושי

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif כל כך מתאים!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

shirush10

New member
../images/Emo13.gif

היא פשוט מהממתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
טלי שרון=כ-י-ש-ר-ו-ן

shirush10

New member
../images/Emo20.gifשלמותתתתתתתתתתת

נכון!!! אני איתך=)
אי אפשר להגיד עליה משו רע מרוב שהיא מוווווווווווווווווווווווווווווווושלמתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

מזל טובבבב../images/Emo24.gif../images/Emo152.gif

אכן שחקנית לתפארת מדינת ישראל
דוססססס פואה
בהצלחה

kren2

New member
מגנאיבבבבבבבב

פורוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם טליייייייייייייי שרוןןןןןןןןןןן

ישששששששששששששששששששששששששש

פורום לאחד והיחידה טלייייייייייייייייייייייי תודה נעההההההה תודה תפוזזזזזזזזזזזזזזז

אההההההההה!!!!!../images/Emo99.gif

טוב...אז שתדעו שחיכיתי מלא מלא זמן שיפתחו פורום לטלי שרון !!! וסופסופ יש!! אז אני נורא נורא נורא שמחה!!!! אז שיהיה בהצלחה וזהו!... (ומזל""ט ולנעה-מגיעה לה!) והנה סתם משו שהכנתי..

chen010189

New member
אומאגד! נעה-->

סליחה שעל ההתחלה אני עושה לך עבודת שרשור
..פשוט..זאת..טלפאתיה? חחחחחחחח פאק אני חושבת אתמול, על נעה... נעה, את זוכרת שאמרתי לשיר "דווקא אני בטוחה שאם היה לטלי שרון פורום, הוא היה מפוצץ.." חחחחחחחחחחחחחחח ואת בטח ידעת וענית על זה לעצמך בלב!! אנלא מאמינה שיש לה פורום! ועוד מי המנהלת שלו..
טוב אז אולי בכל זאת זה לא מתאים לשירשור כי אני כבר אנצל"ש ואגיד שאני חדשה, איך לא? חיכיתי לרגע ולא חשבתי שזה ייקרה, אבל חיכיתי שיהיה לה פורום!! כי הקהל שלה פאקינג עצום!! אז למי שכן מכיר, ולמי שלא.. אני צ'ן(למרות שבת.ז שלי כתוב חן
), בת 16.9 (איי הדיוק), מחיפה (אני מחכה ליום שבו אני אגיד שאני מת"א) וואי נעה..מזל"ט
..נעההההה!
נעה&^%$#@! טלי@#$W%^$#! בהצלחה!! עכשיו כל דבר שאני אמצא על טלי אני אביא לפה, כל מה שרק אפשר!! נשבעת לך! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה טלפאתיה, אתמול זאת הייתה הפעם הראשונה שדיברתי על פורום לטלי! יו..נעה..&%^$#@!

למעלה