יש לי שאלונת

יש לי שאלונת ../images/Emo9.gif

לגבי תינוקת חמודה בת 5 חודשים ושבוע שבאופן כללי מאז לידתה מרבה לבכות
. בזמן האחרון מכניסה די הרבה את הידיים לפה, ובוכה ומריירת.
יכול להיות שבגיל כזה מתחילות השיניים לצאת ? אמא שלה נותנת לה "גלי-גם" של "הום גליל" וזה די מרגיע אותה,
האם יש לכן נסיון עם התרופה הזו ?
מה עוד אפשר לעשות כדי להרגיע תינוקת שלא מפסיקה לבכות ולצרוח....? רופא הילדים העלה השערה שיכול להיות שמדובר ברפלוקס, האם זה הגיוני ? תודה מראש בנות

היא פולטת/מקיאה אחרי הארוחות??

ריפלוקס מתבטא בזה שהוכל נפלט אחרי כל ארוחה ובכמויות. אחת האינדיקציות לקיום ריפלוקס זה אי עליה במשקל כתוצאה מהפליטות(אז תתארי לך כמה פולט בעל ריפלוקס). דווקא בקיעת השיניים נראה לי יותר הגיוני.

dafgol

New member
הי אחותי ../images/Emo24.gif

יכול להיות שהחניכיים מציקות כמו עם בר ( זה לא אומר שמחר תצמח לה שן ). שיתנו לה נשכנים...ראית , אצל הברבור זה עובד... לגביי מה שהרופא אומר...אין לי מושג מה זה אומר.......

shirka

New member
יכול להיות...לנועה יצאו בגיל 4.5

חוד' 2 שיניים. אם הגליגם מרגיע אותה, אני לא רואה סיבה להפסיק. המוצרים של הום גליל מוצלחים (אנחנו היינו מאוד מרוצים מהגליכל) יש חלי בבית גליגם (אבל עוד לא ניסינו, לא היה צריך
)... יכול להיות שיש לה (מה לעשות) תינוקת יותר רגישה ובכיינית מהרגיל. הפתרון: פשוט "ללמוד" אותה לנסות לספק את צרכיה במהירות ויעילות.

טוטי30

New member
../images/Emo105.gif היי דודה, יש כל כך הרבה

סיבות למה ילדים בגיל הזה בוכים... מאוד יכול להיות שזה השיניים - נשמע הכי הגיוני גם לי. לגבי ריפלוקס - לרועי היה כזכור לך בטח. אבל לריפלוקס יש רמות שונות וזה יכול לבוא לידיי ביטוי בכמה דרכים. המקרה הגרוע ביותר של ריפלוקס הוא הקאה בקשת אחרי כל הארוחה, שלא נדע. במקרה של רועי היתה הקאה בקשת מידי פעם, אבל הרבה בכי וחוסר סבלנות. מתברר שהאוכל עולה, אבל לא יוצא... ואז נוצרת הרגשה שאני משערת שדומה לצרבת שאנחו מכירות. אנחנו יכולות לקחת תאמס.. הם יכולים לבכות...
כדי להרגיע את רועי הייתי מחזיקה אותו אחרי כל ארוחה שעה על הידיים, או במצב ישיבה יחסי, ולא מטלטלת אותו. פשוט שינוח אחרי האוכל. יכול להיות שאצל הקטנטונת החמודונת זה כמה דברים משולבים: ריפלוקס, שיניים ואופי...

../images/Emo51.gif בנות על התשובות ../images/Emo45.gif וטוטי..

אמרת את הכל אני חושבת .....שילוב של ריפלוקס,שיניים ואופי נשמע לי כי סביר.... שאלתי את זה בשביל בת דודה של אבי ....הבת שלה ,מתוקונת יפהפייה ו..בכיינית ! , היום היא באה לבקר ומתוך שעה וחצי של מפגש ,הילדה בכתה (בלי כל סיבה הנראית לעין!) לפחות שעה !!! זה ממש מתיש !!! אחותה הגדולה (בת 5) הייתה בדיוק אותו הדבר , כך שיכול להיות שזו גם
שעוברת ב"ירושה"?!?......(ואפרופו
לילדה קוראים שי
) בכל מקרה, הילדה (וגם אמאש'לה) מקסימה .ורק שתדעו ש-3/4 מפגש דיברתי רק על הפורום !....האמת, פעם ראשונה ששמתי
(וגם אמרו לי את זה בהתלהבות !) שאני ממש "מאגר מידע מהלך"
(חחחחח) בכל הקשור לתינוקות ....מצאתי את עצמי מדברת על הרמת הראש של תינוקות ,על "הלוחשת לתינוקות", על תהליך בקיעת השיניים,על תמ"לים ובעיקר עליכן.....כמה שאפשר ללמוד מהנסיון של כל אחת (ואחד
) מכן עם הילד/ה שלה ! בקיצור- הומלצתן בחום (אבל, אני כבר משוחדת כמו שאתן יודעות
) ויש סיכוי גדול שבקרוב תתווסף לכאן חברה חדשה
.
שאתן פה - לומדת מכן כל הזמן !

שלגיה ו7

New member
היי שירלי

במקרה נכנסתי לפורום הזה. יש לי בן מתוק בן 3.5, הוא כבר לא תינוק.... בקשר לתכשיר "גלי-גם בייבי". הוא תכשיר מעולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גיליתי אותו כבר לפני כמה שנים, כשבני היה תינוק. ואחרי שניסיתי את כל המוצרים הטבעים האפשריים. מניסיון, ממליצה עליו בחום.

talsh

New member
לתום בגיל ארבעה חודשים היו

שתי שיניים. הכל יכול להיות. מן הסתם זה אכן שילוב של השיניים שמציקות והריפלוקס. שתנסה לתת לה דברים לנשוך.

כמיסה

New member
אמנם אין לי הרבה ניסיון אבל

שיניים הן אופציה אמיתית ובנוסף להרגעה תמיד אפשר לתת רסקיו מצמחי באך טבעיים(אנחנו אישית עדיין לא התנסנו אך שמעתי שזה מ-ע-ו-ל-ה) שתרגיש טוב הפצפונת

למעלה