יש לי שאלה!

מצב
הנושא נעול.

גולה1

New member
יש לי שאלה!

יש לי שאלה!
אחרי 12 הפריות החלטנו (בהתייעצות עם הרופא כמובן) ללכת לתרומת ביצית. שבוע שעבר התחלתי ללמוד רייקי והתייעצתי עם המורה שלי לגבי התרומה, לדעתה כדאי לחכות כי הרייקי יכול לעזור. האםבאמת כדאי לחכות? אנחנו כבר 7 שנים נשואים וחמש שנים בטיפולים, כמה עוד אני אחכה???? מישהי התנסתה ברייקי? זה באמת דבר שיכול לעזור? לבעלי יש בעית זרע ולי בעית ביציות. אשמח לשמוע חוות דעת. תודה.

נטאשה

New member
גולה יקרה

יש לי שאלה!
אחרי 12 הפריות החלטנו (בהתייעצות עם הרופא כמובן) ללכת לתרומת ביצית. שבוע שעבר התחלתי ללמוד רייקי והתייעצתי עם המורה שלי לגבי התרומה, לדעתה כדאי לחכות כי הרייקי יכול לעזור. האםבאמת כדאי לחכות? אנחנו כבר 7 שנים נשואים וחמש שנים בטיפולים, כמה עוד אני אחכה???? מישהי התנסתה ברייקי? זה באמת דבר שיכול לעזור? לבעלי יש בעית זרע ולי בעית ביציות. אשמח לשמוע חוות דעת. תודה.
גולה יקרה
עם רקורד כמו שלך לא הייתי מחכה דקה! תמשיכי ללמוד ולעסוק ברייקי זה מצוין (לא מנסיון) אבל זה לא תחליף לדבר האמיתי אם את שואלת אותי, לא הייתי מחכה אבל הייתי ממשיכה במקביל עם הרייקי שיהיה לך המון בהצלחה בכל אשר תבחרי ובכל מקרה את מוזמנת להשאר איתנו לשאלות נוספות.

סביון1

New member
הי גולה

יש לי שאלה!
הי גולה
שאלת שאלה קשה - האם באמת כדאי לחכות? כמה אני עוד אחכה? אני לא חושבת שאני יכולה לענות לך על השאלה. אני לא מכירה רייקי אבל אפילו הייתי מכירה, לא יכולתי לענות. אני אישית נמצאת במצב דומה לשלך מבחינת התזמון: נשואה 7 שנים, מנסים להרות 6 שנים, בטיפולים 5 שנים. וזהו, כמו שזה נראה (טפו טפו חמסה חמסה) אני כבר לא מחכה. והשאלה הזאת ששאלת "כמה זמן אני עוד אחכה?" תפסה חלק נכבד בהחלטה שלנו ללכת לתרומת ביצית. התחלתי להבין שהזמן שעובר כבר לא יחזור, והשנים הרעות האלה משנות אותי וחורצות בי סימנים שאני לא רוצה שיחרצו. ואני מעדיפה לותר על הגנים שלי מאשר לחכות עוד כמה שנים רעות, לספוג עוד מרירות ופסימיות אל תוך אישיותי ולהשתנות עוד יותר לכיוונים שלא מוצאים חן בעיני. אבל זאת אני, זה ממש לא אומר שכך הדבר אצלך. ולכן ההחלטה היא באמת רק שלך ורק את יודעת אם מחיר ההמתנה הוא כבד מידי בשבילך או שמא עדיף לך לחכות ולתת צ'אנס לעוד סוג של טיפול. שיהיה בהצלחה בכל אשר תפני, סביון

debrave

New member
../images/Emo187.gifרפואה אלטרנטיבית

יש לי שאלה!
רפואה אלטרנטיבית
אני מאוד בעד באופן כללי. אם את מרגישה שהפסקה תחזק אותך- ושיש סיכוי- תני לזה כמה חודשים (שאת תחליטי עליהם מראש) ולכי על זה. בכל אופן גם בתרומת ביצית רייקי יעזור לך מאוד. מחזיקה לך אצבעות...

אני מכיר באופן אישי מאד מסטרי רייקי

יש לי שאלה!
אני מכיר באופן אישי מאד מסטרי רייקי
גולה פלפל מטופלת בצורה אנטיסיבי ובאופן קבוע ברייקי. אני אישית מאד, מאד, מאד... , מאמין ביכולות שברייקי
. אבל רייקי בא לתמוך ברפואה הקונבנציוני ולא במקומו
לכן פלפל ואני נמצאים בטיפולים ובמעדון הביצייות בנוסף לרייקי. אני לא ממליץ לחכות
את בעצמך אמרת שאת נמצאת 5 שנים בטיפולים. רייקי הינה אנרגיה קוסמית ומאזנת, אבל במקרים בלתי הפוכים, כמו מנופזה, הרייקי לא ישנה דבר מאחר שמנופזה היינו תהליך שכל אישה עוברת באיזו שהיא שלב בחיים שלה זאת האיזון שלה. מניסיון, טיפול רייקי ובמקרה של פלפל, היינו אחת הדברים אשר מחזיר את חיוך שלה כאשר מצבי הרוח שלה נעשים קיצוניים בעקבות המונפזה המקודמת.
וכשר היא מחייכת כמובן שאני מחייך
יותר מכן, אישה שנמצאת תחת טיפולי פוריות יכולה לקבל טיפול רייקי רק ממי שעבר רייקי ברמה שלוש או שהיינו מסטר בלבד מאחר שטיפולי פוריות מוציאות את האישה מאיזון אנרגתי (וההורמונלי) על-מנת לגרות את הגוף להורות והרייקי יאזן את הגוף בחזרה. ואז יתקבל תוצאה הבלתי רצויה (חוסר גירוי ואי-הריון). רייקי אני ממליץ בעיקר אחרי החזרה של עוברים על-מנת לתמוך ולחזק את תהליך השתרשרות העובר שלא נדבר על התפתחותו. אני מקווה שמי שמלמד אותך גם מלמד למי ומתי לא לתת טיפול רייקי ובאיזו מיקרים.

vif

New member
טיפולים אלטרנטיבים

יש לי שאלה!
טיפולים אלטרנטיבים
בדרך כלל המטפלים האלטרנטיבים אומרים תפסיקי עם התרופות אנחנו נחזק אותך ואחכ תמשיכי זה היה הניסיון שלי .. מה שקורה הוא שהם מעמידים את האישה במצב לבחור בינם לבין התרופות בלי שבאמת הם יכולים להבטיח דבר אני נרתעת מהעובדה שהם מכריחים אותי לבחור בהם ..אבל מבינה שהם כמעט לא יכלים לעשות דבר יחד עם התרופות שלעומת הטיפולים שלהם הם מסיבים ביותר. בשנות הנסיונות הרבים שלי עברתי מטפלים רבים והאמת היא שעכשיו אני מציבה עובדה אני בטיפולים לי אישית אין זמן להפסיק ולראות אם רייקי יעזור לי אני צריכה אותם יחד איתי במקום שאני נמצאת וכך אני עובדת עם מדקרת ועם תרופות סיניות שיודעים בדיוק באיזה שלב אני בטיפולי ועוזרים לי יחד עם הטיפול. כמובן שאם היו לי שנים לפני הייתי עושה שיקולים אחרים ...כי האמת שזה נורא קורץ כשמישהו אומר לי תפסיקי עם הכל לי יש את התשובה הטיבעית ..אני תמיד הייתי מתפתה לזה כי הרי מי רוצה טיפולים?? אני אישית יודעת שביזבזתי הרבה זמן עם מטפלים כאלה ..אבל הרי אמרתי כאן בהודעה לא מזמן שאני לא מתחרטת על כלום ...אופס.. בהצלחה לך ..ואני חושבת שאם את עדיין א שלמה עם תרומה וצריכה זמן את תחכי עם רייקי או בלי. דבר אחרון צריך לבחון מי היא המורה והאם יש לה איזה שהוא ניסיון כי ברור שרייקי יכול לעזור אבל יש לך היסטוריה די נכבדה ושוב ממקום אחר מכירים את הנשים שנסות להרות שנים ע בעיות ממשיות ומאמצות ופתאום נכנסות להריון ?זה קצת כמו רייקי יצא לי מה זה מבולבל ובכל זאת אשלח תסלחו לי

שיר5520

New member
מה פתאום לחכות???

יש לי שאלה!
מה פתאום לחכות???
הייתי ממשיכה הלאה. מה שכן, אם היא אמרה את זה כי היא רואה שאתם תשושים וצריכים משהו בשביל הנפש - אולי זה כן רעיון טוב. אני חושבת שכדאי שתחשבי עם עצמך האם את מרגישה מוכנה לעוד טיפול והאם יש לך כוח. לפעמים הפסקה תורמת המון להמשך.

מדוּזה

New member
.

מה פתאום לחכות???
הייתי ממשיכה הלאה. מה שכן, אם היא אמרה את זה כי היא רואה שאתם תשושים וצריכים משהו בשביל הנפש - אולי זה כן רעיון טוב. אני חושבת שכדאי שתחשבי עם עצמך האם את מרגישה מוכנה לעוד טיפול והאם יש לך כוח. לפעמים הפסקה תורמת המון להמשך.
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה