יש לי פנטזיה, מה שלכם?

parparlive

New member
לפני שהייתי משתמשת

בו קודם הייתי דואגת לפרוק אותו כהלכה בחוץ (יש דברים שטבועים בי
) אחרי שאין בו 9 מ"מ מסוכן הייתי דואגת לביים חטיפה כהלכתה ולקינוח האקדח היה אביזר די מענין לשימוש אצלו ואצלי. את הופכת אותי אלימה. זה קצת בעייתי לפרפר לשאת נשק

Gilgil1

New member
סתם כזה, למה את לא חושפת את הפנטזיה שלך??

נאה דורש נאה מקים

Gilgil1

New member
לענין עצמו

יש לי פנטזיה לאהוב ולהיות נאהב. אופס, את זה כבר הגשמתי יש לי פנטזיה לבלות איתה במיטה שעות. אופס, כבר הגשמתי יש לי פנטזיה לעשות איתה אנאלי פרוע. אופס, כבר הגשמתי יש לי פנטזיה לגמור לה בפה ושלא תחסיר אף טיפה. אופס, כבר הגשמתי יש לי פנטזיה לנסות איתה מעט קשיחות. אופס, כבר הגשמתי יש לי פנטזיה לקשור אותה. אופס, גם את זה כבר הגשמתי (בשכיבה, בעמידה עם חצאית מופשלת) יש לי פנטזיה לתת ולקבל רימינג איתה. אופס כבר הגשמתי יש לי פנטזיה לחיות איתה ואת זה לצערי עדיין לא הגשמתי

הפנטזיה שלי .... ../images/Emo9.gif

הפנטזיה שלי היא לעשות את זה עם שלושה גברים.
אני רוצה שהם ימלאו אותי. רוצה להרגיש אותם קורעים לי את הצורה ונהנים. רוצה שכל הסצנה הזאת תתרחש בחדר עם מראות שאוכל להנות כפול כפול כפול. קשה לי להאמין שיהיה לי אומץ לממש פנטזיה שכזאת

viento

New member
שרה, מהר לרוקן

את תיבת המסרים לפני שהיא קורסת...
אבל ברצינות... הדהמת אותי, לא ידעתי שלבחורות יש באמת פנטזיות כאלה, אישתי אומרת שזה רק בסרטים הכחולים

viento

New member
שרה מהר לרוקן

את תיבת המסרים לפני שהיא קורסת...
אבל ברצינות... הדהמת אותי, לא ידעתי שלבחורות יש באמת פנטזיות כאלה, אישתי אומרת שזה רק בסרטים הכחולים

אמממממ....

שלישיה עם 2 MILFיות בעלות חזה נאה אחת בלונדה אחת שחורה סוגר את הפינה

r and a

New member
../images/Emo13.gif לאחרונה הפנטזיה שלי זה לזיין

מישהי מהפורום הזה
אשליות!!!

ארתורו1

New member
פחחח.. לך על משהו מציאותי יותר כמו

חייזרית כושית דו מינית יחד עם תאומתה הסיאמית.. או פולניה מוצצת

למעלה