ישן מול חדש בדן

מצב
הנושא נעול.

NewName

New member
אתה יכול לפרט בבקשה על אותו דגם חדש

ועכשיו לחדש: יונייטד 174
יונייטד טורס קיבלו 5 מארסים חדשים מבית מרכבים, עם שלדת M.A.N 18-360 HOCL. הרכבים מפוארים יותר מאלו שמשרתים בדן, מצויידים בטלוויזיות ודי וי די וכן בכיסא אוויר מדגם חדש ביותר. ניכר שיפור בהרכבת האוטובוס! יתכן שיונייטד תקנה את הדגם החדש של מרכבים (עליו נכתב השבוע במוסף ממון של ידיעות אחרונות) לכשישווק.
אתה יכול לפרט בבקשה על אותו דגם חדש

NewName

New member
../images/Emo51.gif

מדובר בדגם חדש לחלוטין
אני אסרוק בשבוע הבא את התמונות מהעיתון ואשכתב את הכתבה, אם אף אחד לא יעשה זאת לפני...

יונייטד טורס 174 - מקדימה+צד שמאל

ישן מול חדש בדן
ראשית כל, אני רוצה לומר שאני תומך בערן ועומד מאחורי כל החלטותיו ועצם השרשור הזה מהווה נקיטת עמדה באופן שקט. תחילה רציתי להעלות תמונות רבות היום, אך מפאת ההתפתחויות בפורום וכן סיבות אישיות כמעט וויתרתי על השרשור. לבסוף, למרות הזמן המועט שעומד לרשותי (וזה אומר שהשבוע לא יהיה לי זמן לשלוח לאף אחד תמונות באי-מייל או להעלות תמונות כבקשתך), החלטתי להעלות את השרשור הזה. אפתח בגרוטאת ליילנד רויאל טייגר עם מרכב ג'מבו של הארגז באז"ת של מושב שילת, מספרו - 1316. התמונות של הליילנד צולמו אתמול, ה-04.06.2004 עם חברי איל רכניץ. כל מי שרוצה להרחיב על הטייגר הזה מוזמן!

yblumann

New member
זו באמת תמונה טובה! 174 קדימה +שמאל

אני לא נמצא בישראל כך שתמונה היא מאד חשובה להראות בצורה מדויקת מה בדיוק הוא האוטובוס! תמונה כזאת עונה על הקריטריון. well done Yoram

../images/Emo140.gifאנדי תמונות נהדרות

אני לא נמצא בישראל כך שתמונה היא מאד חשובה להראות בצורה מדויקת מה בדיוק הוא האוטובוס! תמונה כזאת עונה על הקריטריון. well done Yoram
אנדי תמונות נהדרות
יורם צודק, זו בדיוק הזווית שרצוי לצלם אוטובוס (אם ניתן כמובן) קדימה + שמאל, אחורה +ימין ותמונה בפנים מקדימה לאחור ואחרת מאחור לקדימה ועמדת הנהג ויש לנו היקף של כל האוטובוס בצורה מעולה ואופטימלית, אבל לא תמיד זה ניתן.

תודה לשניכם על המחמאות

אנדי תמונות נהדרות
יורם צודק, זו בדיוק הזווית שרצוי לצלם אוטובוס (אם ניתן כמובן) קדימה + שמאל, אחורה +ימין ותמונה בפנים מקדימה לאחור ואחרת מאחור לקדימה ועמדת הנהג ויש לנו היקף של כל האוטובוס בצורה מעולה ואופטימלית, אבל לא תמיד זה ניתן.
תודה לשניכם על המחמאות
אני תמיד מנסה לצלם את התמונות שלי מהזוויות הללו. ראו למשל את סידרת צילומי הנידרפלור האדום.

אני יודעת אנדי

תודה לשניכם על המחמאות
אני תמיד מנסה לצלם את התמונות שלי מהזוויות הללו. ראו למשל את סידרת צילומי הנידרפלור האדום.
אני יודעת אנדי
הצמונות שלך מעולות, ציינתי את זה כמעין "הנוסחה הנכונה לצלם אוטובוסים" ומי אומר שזה תמיד ניתן, לפעמים רכב אחר מפריע לצלם מחת הזוויות, לפעמים זה כביש מסוכן ועוד סיבות אבל בעיקרון אלה הזוויות הנכונות לדעתי. על התמונות שלך אני בכלל לא מדברת הלוואי שהייתי יודעת לצלם כמוך, אתה עושה את זה נפלא.

יונייטד 174 מאחור

ישן מול חדש בדן
ראשית כל, אני רוצה לומר שאני תומך בערן ועומד מאחורי כל החלטותיו ועצם השרשור הזה מהווה נקיטת עמדה באופן שקט. תחילה רציתי להעלות תמונות רבות היום, אך מפאת ההתפתחויות בפורום וכן סיבות אישיות כמעט וויתרתי על השרשור. לבסוף, למרות הזמן המועט שעומד לרשותי (וזה אומר שהשבוע לא יהיה לי זמן לשלוח לאף אחד תמונות באי-מייל או להעלות תמונות כבקשתך), החלטתי להעלות את השרשור הזה. אפתח בגרוטאת ליילנד רויאל טייגר עם מרכב ג'מבו של הארגז באז"ת של מושב שילת, מספרו - 1316. התמונות של הליילנד צולמו אתמול, ה-04.06.2004 עם חברי איל רכניץ. כל מי שרוצה להרחיב על הטייגר הזה מוזמן!
יונייטד 174 מאחור

מרכבים מול הארגז בדן

מדוע מרכבים ?
דן בד"כ רוכשים רכבים מהארגז.
מרכבים מול הארגז בדן
רוב התיירותיים בשנים האחרונות (אני מתכוון ל-15 השנים האחרונות) שדן רכשה הורכבו במרכבים. למעשה, הברקים היו הראשונים ששברו את המסורת מאז ימי ה-SU. לגבי עירוניות - קיים רוב לארגז, אך יש גם לא מעט של מרכבים.

צחקן

New member
אבל מה השיולים של "דן" לגבי "הארגז"

מרכבים מול הארגז בדן
רוב התיירותיים בשנים האחרונות (אני מתכוון ל-15 השנים האחרונות) שדן רכשה הורכבו במרכבים. למעשה, הברקים היו הראשונים ששברו את המסורת מאז ימי ה-SU. לגבי עירוניות - קיים רוב לארגז, אך יש גם לא מעט של מרכבים.
אבל מה השיולים של "דן" לגבי "הארגז"
ב"ה או "מרכבים".

846

Active member
טעות שלי

מרכבים מול הארגז בדן
טעות שלי
השאלה ישבה לי בראש המון זמן ובעצם התכוונתי לשאול מדוע ברקים? קיבלתי תשובה חלקית מנהג בקו 402 שסיפר שהשלדות הוזמנו ע"י חברה פרטית שלבסוף לא קנתה אותן.חלק מהשלדות ישבו שנתיים באחסנה ולכן לשני אוטובוסים יש רישוי 00 - 2495- 2496 ולא 15.

מעניין, לא ידעתי את זה

טעות שלי
השאלה ישבה לי בראש המון זמן ובעצם התכוונתי לשאול מדוע ברקים? קיבלתי תשובה חלקית מנהג בקו 402 שסיפר שהשלדות הוזמנו ע"י חברה פרטית שלבסוף לא קנתה אותן.חלק מהשלדות ישבו שנתיים באחסנה ולכן לשני אוטובוסים יש רישוי 00 - 2495- 2496 ולא 15.
מעניין, לא ידעתי את זה
ההסבר שניתן לי הוא שהברקים נקנו באמצעות יונייטד והם משרתים בדן בעקבות הסכם שנחתם בין הצדדים לשיתוף אוטובוסים (בגלל זה סמלי שתי החברות מעטרות את הברקים). את השיקולים של יונייטד אני כבר באמת לא מכיר.

846

Active member
יונייטד מול דן

מעניין, לא ידעתי את זה
ההסבר שניתן לי הוא שהברקים נקנו באמצעות יונייטד והם משרתים בדן בעקבות הסכם שנחתם בין הצדדים לשיתוף אוטובוסים (בגלל זה סמלי שתי החברות מעטרות את הברקים). את השיקולים של יונייטד אני כבר באמת לא מכיר.
יונייטד מול דן
עד כמה שאני יודע האוטובוסים אכן הוזמנו ע"י יוניטד אך אז פרץ ויכוח בין שני האחים המנכלי"ם מי ישתמש בהם. היה נסיון פשרה שאומר שהם יעבדו על הקו ויבצעו ויזות ביוניטד לפי הצורך לכן התווספו הסמלים של דן ( במקור היו רק יוניטד ). הנהגים של קויי 400 402 התנגדו ובסופו של דבר האוטובוסים עובדים על הקו ונוספו המילים : " סע ב " כפירסומת ליוניטד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה