יכול להיות שנוספה הופעה נוספת ב 9/4 ?

• פותח הנושא nepet
  • פורסם בתאריך

nepet

New member
יכול להיות שנוספה הופעה נוספת ב 9/4 ?

נכנסתי עכשיו מתוך ייאוש ל SEATWAVE בתקווה שאולי יש עוד איזה הופעונת וראיתי שיש הופעה בלונדון שעוד לא נפתחה המכירה אליה. אם יהיה אישור מהאישה אולי אני אעשה גיחה ליומיים - שלושה לחצי האי וחזרה להופעה. מעבר לאישה, צריך לבדוק מה אומר מנהל העו"ש שלנו ...

gam ani

New member
לפי מה שידוע לי, זאת טעות של seatwave

היה דיון בנושא הזה לפני חודש בערך, בפורום העולמי. איכשהוא seatwave "הוסיפו" הופעה למרות שהטור נגמר רישמית... אם התאריך היה ה- 1/4 האירוניה היתה גדולה יותר, לא?

piegirl1

New member
אוף! ממש קיוויתי שזה נכון

אחרי שבדקה התשעים נאלצתי לוותר על דיסלדורף. וברוכה השבה! הרבה זמן לא ראינו אותך, טוב שחזרת

gam ani

New member
תודה, ואל תצטערי על דיסלדורף

מאז אוגוסט, הכרטיסים היחידים במחיר הגיוני שנשארו להופעה הזאת היו למתחם השלישי במרחקו מהבמה. לראות הופעה ממרחק קילומטר לא ממש מצדיק נסיעה לחו"ל...

Another Girl

New member
טוב, זה רק אומר שהם יצטרכו

לפצוח בטור חדש כדי לתת הזדמנות לאלו שפספסו (*אהמ*).

Doriiin

New member
אני איתך!

מחכה ומצפה לסיבוב נוסף בקרוב :) נניח עוד חצי שנה, שיהיה לי כבר אישור יציאה מהארץ

gam ani

New member
אני מוכנה לשים כסף שהטור הבא יהיה עוד...

...3-4 שנים. כמו ב-20 השנים האחרונות: אלבום חדש+טור כל 4 שנים בלי חריגות למעט 'אולטרה', שאחריו לא היה טור מהסיבות הידועות. קשה לי להאמין שאפילו חגיגות ה-30 שנה ללהקה יגרמו להם לשנות הרגלים. מצד שני, אחרי שאלן ווילדר עלה על הבמה איתם ברויאל אלברט הול ובכלל לא האמנתי שאני שם ושזה באמת קורה, אני שוקלת את האפשרות שיש עוד הפתעות בדרך...

למעלה