ייחום כלבים - ומזל טוב

ייחום כלבים - ומזל טוב

נתחיל דווקא במזל טוב לפתיחת פורום כלבים. ועכשיו לשאלתי, יש לי בוקסרית בת 4.5 כרגע מיוחמת, מה אורך התקופה שבה הכלבה יכולה להכנס להריון מיום תחילת הדימום. ולא אני לא רוצה להרביע אותה אני רוצה למנוע ממנה הריון לא רצוי. תודה רבה מראש .. בילבי

Snooopy Girl

New member
אממ../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

יש כמה שלבים בתקופת הייחסום של הכלבה.. הראשון הוא פרואיסטרוס זו תקופה של טרום יחום, בו הכלבה לא תיתן לאף כלב לעלות עליה. השלב נמשך בין 5-9 ימים. לאחר הפרואיסטרוס בא האיסטרוס זו התקופה שבה הכלבה תרצה להיכנס להריון.נדימום יפסיק לגמרי או ייחלש, והיא תסכים לזכרים מיוחמים לעלות עליה... התקופה הזו נמשכת גם כ 5-9 ימים זו התקופה שהכי כדאי להשגיח על הכלבה
על המזל טוב, מקווה שעזרתי..ו

kasa

New member
הדרך הטובה, הבריאה, והיעילה

יותר למנוע הריון בלתי רצוי הוא עיקור לפני ייחום ראשון. כפי שבודאי ידוע לך, הבוקסרים הם גזע רבוי גידולים (סרטניים ושפירים). יתרה מכך, גוריהם מגיעים לא אחת למקומות איומים כמו קרבות כלבים וכד', בגלל המראה 'המפחיד' שלהם. ממליצה לך בחום לעקר אותה. לך יהי שקט נפשי. תוכלי להנות מהכלבה כמו שהיא. וגם - תוסיפי מספר שנים טובות לבריאותה, תמנעי ממנה את הסבל הכרוך בגידולים, או בדלקת רחם, ותמנעי מגורים נוספים להגיע לעולם, ולמצוא עצמם מומתים במזרקי רעל.

babe10

New member
../images/Emo45.gif אין לי מה להוסיף פרט ל...

חובה לעקר. כל וטרינר אחראי ימליץ לך על כך, על אחת כמה וכמה אם אין לך כוונה לזווג אותה (החלטה מבורכת כשלעצמה) ותקשיבי לקאסה, היא מבינה טוב מאוד בכלבים בכלל ובבוקסרים בפרט

boldjos

New member
בהמשך לשאלתה של בילבי...

ניסיתי לזווג את הכלב שלי מספר פעמים (פעם אחת הצליחה) בקיצור ברוב הפעמים למרות שהבעלים של המיועדת טען שהיא מיוחמת היא לא נתנה לבלאנקו שלי לבצע את זממו... אשמח אם מישהו יוכל לפרט בדיוק את הזמנים ואופן הזיהוי של כלבה מיוחמת אשר נמצאת בדיוק בתקופה בא היא מעונינת להזדווג ולא מעונינת ב"טיזינג" בלבד...

אם כבר ייחום......

הכלבה שלי עוד חודשיים בת שנה ועוגד לא התייחמה זה הגיוני?!?! הווטרינרית אמרה שבגיל חצי שנה היא תתייחם!......

lilithmm

New member
יחום ראשון

סביר להניח שהכלבה כבר התיחמה בלי ששמתם לב. גשו מייד לוטרינר לעשות עיקור...

למעלה