ייאאהההההה

קספר

New member
חברה שמעתם פעם על סדרה

חשבונית ? חחחחחח או טור גאומטרי ? הקיצר אם תשימו לב לדקות שבהם שיגרתי את ההודעות אתם תשימו לב שכל ההודעות משוגרות בקצב של 2 דקות לדקה חחחחחחח לא מעניין נכון ? אני יודע זו סתם הודעה לשרשור חחחחחחחחחחחחחחח

קספר

New member
חברה להיכנס לכאן H-(

אני רק רוצה להגיד לכם ולכן שכל שאני משרשר יותר כך אני אוהב אותכם יותר חחחחחחחחחחחחחח

קספר

New member
חבר`ה אני אוהב אותכם B-)

חיחיחי אבל אפילו זה לא יעצור את מבול הצעקות שאני עומד לחטוף חחחחחחחח

קספר

New member
זה מוקדש לקספר ... מקספר

קספר אתה בן אדם מטורף !!! מי אני ?!?!?! כן אתה !! למה ? כי ככה,סתם. תגיד מישהו ביקש ממך להקדיש לי משהו? לא סתם. מה סתם ?! סתם.. על מה אנחנו מדברים ? על סתם שטויות... פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קספר

New member
וואי איזה שיר !!!! :)

יו אני לא מאמין חחחחחחח איזה רעיון עלה לי !!!!! סוף סוף מישהו פו הולך להיות מאושר ואני לא אומר מי הפעם זו תהיה יצירת מופת !!!

קספר

New member
אתם רוצים לדעת איזה רעיון ..

ולמי השיר שאני הולך לכתוב מוקדש ? חחחחחחחחחחח לא אומר רק רציתי לכתוב עוד הודעה לשרשור שלי שאני כו מטפח

קספר

New member
טוב אני אגיב להודעות של עצמי

כי אני רואה שההודעות מתקצרות.... היי זה נשמע רעיון לא רע חיחיחי

במיוחד.........

במיוחד בשביל קספר, הגעתי לפה בשביל לשרשר איזה שרשור קטן....... בכדי לראות מה קורה בסוף ועד איפה השרשורים יכולים להגיע תומר

קספרררררררר

זהו,אני חושבת שזה סופי.... אפשר להודיע על פטירתו של המוח שלך... מסכן גם ככה לא היו לו חיים טובים...(כי בטח שיגעת אותו כל הזמן!) בקיצורררררררר שברת את שיאי תפוז.... ובמילים אחרות יא דפוק..תראה מה עשית... שבנצ שלומצ ... :cool:

קספר

New member
קספר : תגיד לי

מי אוהב אותך ? אף אחד !!!! יא`מכוער ומרגיז שכמוך!!! לך קישטא !!!!

קספר

New member
קספר:שטיי ובלופי יסיימו איתך

אתה באמת תהפוך לקספר ... תתחיל לרוץ

למעלה