יחסים אפלטונים ?

יחסים אפלטונים ?

כשישאלו את מרבית הגברים הסטרייטים על מהותם של היחסים האפלטוניים בין גבר לאישה, הם ירימו גבה ויפסלו את העניין במיידי, תמיד יהיה מתח מיני ותמיד אחד ירצה יותר מה שיש. אם כך, האם אצלנו קיימת חיה כזו? אני שואל מפני שהחתירה היום היא לכיוון של זוגיות ומי שלא לכיוון הזה, אז לסטוצים. מה גם שהתחלה של קשר כזה הוא בעייתי, לאלה שבינינו שעדיין לא חוברו לרשת האינטרטנט, האופציה להכיר אנשים "כמוהם" היא בעיקר במקומות בילוי, כך שחיבור שלא יכלול בתוכו מתח מיני כלשהו הוא בעייתי. איש איש ונסיונו הוא, מה אתם חושבים? *הקושיה כתובה במין זכר אך מופנית גם ללסביות שבינינו :)

נתן.ל

New member
עלית כאן על משהו, זה באמת מעניין

האם גבר שמח (עליז) מסוגל או לא מסוגל להיות חבר רגיל (אפלטוני) עם גברים אחרים
האם יש הבדל אם החבר הוא סטרייט או לא ?

נו באמת ...

אין לכם חברים הומואים שאתם רק חברים שלהם ולא שוכבים איתם ?! אם לא אז נראה לי שזה חבל. לי יש חברים הומואים שמעולם לא היה ביננו שום מגע או מתח מיני.

אוי נו

עד כמה שטחי עשית אותי. ברור שיש לי כאלה, אבל יצא לי להתקל ולא פעם בסיטואציה כזו,כשמה שנחשב אצל צד אחד ידידות, אצל השני יותר (גם בלי להרחיק לכת ולשכב).

.m

New member
הממממ...

אז אני עונה מתוקף היותי סטרייטית, ומתוקף היות אישה: ממש אין הכרח שיהיה מתח מיני בין גבר ואישה סטרייטים. יש גברים סטרייטים שהיה לי איתם מתח מיני. נכון. יש גם נשים (סטרייטיות) שהיה לי איתן מתח מיני. ויש גם גברים (גייז) שהיה לי איתם מתח מיני... מה למדתי מכל אלה? שמתח מיני הוא בכלל לא ענין של מין (ג´נדר), הוא פשוט עניין של כימיה אישית.
mai

DJNYC

New member
נראה לי שכל המחקר שלך מבוסס על

"כשהארי פגש את סאלי". כן - יכולים בהחלט להיות יחסים אפלטונים בין גבר ואישה סטרייטים (תסתכל סביבך אני בטוח שתמצא עשרות כאלה) כן - יכולים בהחלה להיותיחסים אפלטונים בין גבר לגבר גייז (תסתכל בקהילתנו ואני בטוח שתמצא מאות כאלה). ועוד דבר - אפשר להכיר גייז ברחוב, בבית ספר, במועדון, בבאר, באינטרנט (מי בדיוק עוד לא חובר?) באגודה, במטוס, ברכבת, בחנות, דרך חברים וכו´.. ולא הכל חייב להיות למטרת זיון.

שום מחקר

רק הרהור שלי. והכיוון שחתרתי אליו הוא לאו דווקא "למטרת זיון", תודה. אני פשוט תוהה אם יחסי חברות וקרבה אינטנסיביים יכולים להתקיים באופן מאוזן לשני הצדדים.

DJNYC

New member
לא רק שהתשובה היא חיובית

אלא מעבר לזה שהמצב ´יכול להתקיים´ אני חושב שהוא כמעט לרוב מתקיים.

למעלה