יותר מדי פורנו איפה מטפלים?

יותר מדי פורנו איפה מטפלים?

אני מקווה שהגעתי לפורום הנכון ושאם לא, שתוכלו להפנותי .. אני עם בן זוגי כבר יותר מ3 שנים, תמיד ידעתי שהוא חובב פורנו ובהתחלה זה לא יותר מדי הפריע (כי לא ידעתי מה גודל התופעה), לאחרונה העניין מאוד !!! מפריע לי, מדובר בכך שאין יום שאינו צופה בפורנו לפחות פעמיים ביום, יש לו אוסף של כל התמונות והסרטים שאי פעם הוריד באינטרנט (וזה המון!!). לפני כשנה כשהסתכסכנו בעקבות דבר שקשור לכך גיליתי כי יש לו כ12 אתרי פורנו בתשלום במקביל בהם הוא משתמש. יש לו חיבה גדולה מאוד למין, וגם לי. ניסיתי להכניס את הפורנו כחלק מחיי המין שלנו וזה עבד נהדר, רק שאני עדיין יודעת כי הוא צופה בזה כשהוא אינו איתי., העניין מאוד מפריע לי ודיברנו על כך פעמים רבות, והוא הבטיח שישתדל לצמצם את הכמות ולהפסיק. יום לאחר מכן שוב מצאתי שהיה באתרים. הוא אמר שאינו שולט בזה ושהוא מודע לכך שכנראה צריך טיפול על מנת להפסיק (יש לציין כי אינו נער מתבגר הוא בן 35+). הדבר גורם לי להרגיש בתחרות עם הבחורות מהאתרים וכי אינני מספקת אותו אם יש לו צורך בהם (למרות שאני יודעת כי הוא מאוד מסופק מחיי המין שלנו), כמו כן העלתי בפניו את הסוגיה כי אם הוא פורק את החשק שלו 3-4 פעמים ביום על פורנו ובסוף היום כשאני מגיעה הביתה הוא לא יום סקס או לא נענה בחשק גדול לסקס זה בא על חשבוני. החלטנו יחד שנלך ליעוץ על מנת למצוא פתרון לדבר הגורם למריבות רבות. למי עלי לפנות? לאיזה סוג של מטפל? מכירים מישהו טוב באזור הצפון? אנא עיזרו לי אני כבר חסרת אונים... תודה.

shanhen

New member
פורנו במנת יתר

שלום לך, התיאור שאת מעלה לא משאיר ספק שלחבר שלך יש בעייה. אם זו התמכרות או לא, זו כבר שאלה אחרת. פעמים רבות מדביקים להתנהגויות חסרות שליטה, אובססיביות כותרות של התמכרות ולא כך הוא. אבל ההגדרה אינה משנה, התחביב של החבר שלך חורג מגבולות הטעם הטוב, ובמקרה שלך, הוא יוצר תחרות בינך, חברה בשר ודם, לדמויות הוירטואליות עליהן הוא מפמטז באתרים. החבר שלך מוכן לטפל בעצמו, השאלה אם זה מתוך הכרה והבנה שזה חזק ממנו ושהוא באמת רוצה שינוי או שזו אמירה כדי לרצותך וכדי ש"תרדי ממנו", ואז הפרוגנוזה (צפי ההחלמה) מאד מעורפלים. לא אוכל להפנות אותך לגורמים פרטיים אבל ניתן להכנס לאתרים העוסקים בהתנהגויות אובססיביות קומפולסיביות ולהתעניין שם. מעבר לכך, פועלות בארץ קבוצות לעזרה עצמית SA בהן חברים "מכורים למין". ניתן להגיע אליהן דרך חיפוש בגוגל. בהצלחה, נחום

למעלה