יום ראשון בבצפר.

היום הראשון :-\

היי לכולם, חדשה בפורום ^^. מורה חדשה, הרכזת D: כיתה ישנה
המערכת מפלצתית. ז"א, ידעתי שי"א הולכת להיות שנה עמוסה בגלל שאני עושה 5 מקצועות ברמה של 5 יח"ל, אבל לא ככה. 46 שעות שבועיות
יש לי ביום רביעי 4 שעות ביולוגיה!! 4!! אעאעעעהה!! המוצא את חיי מבקש להחזירם בהקדם XD בכללי, היה כיף לראות את כולם וזה.

Y a i r 1 9 9 2

New member
דווקא אחלה מערכת!

"רק" 43 שעות שיש מצב שיהפכו לשבוע של 41 שעות ושבוע של 43 שעות. יום שלישי מתחיל ב8 וחצי, יום שישי מתחיל ב9 וחצי. D: יום ראשון וחמישי מתחיל ברבע ל8 ומסיים בעשרים וחמישה ל4 בעעעעעע אבל לפחות בחמישי יש חינוך וספורט... טוב נו, שנה טובה לכולם

טוב החלטתי שצריך לחפור

אז אמרתי, אותו מחנך, אותה כיתה באותו לוקיישן עם אותו מזגן (אהובי) המערכת בסדר, רק שיש 4 שעות היסטוריה שזה המון ו 4 שעות מתמטיקה, שתכלס לא מספיק....... שעתיים ראשונות - חינוך עם ה.. מחנך. טוב, בוקר טוב, מה קורה, איך החופש? צאו מההלם, אתם י"א ויש לכם המון אחריות - כרגיל. מה בתכנון השנה?
על מה שהמחנך דיבר ואני עניתי, כמובן. 1. פולין - המחיר נשאר כמעט 6500 ש"ח, אין לנו אפשרות להוריד כי אנחנו דרך משרד החינוך אני: אפשר להוריד מחירים בהרבה אם ישנים במלון 3 כוכבים ולא 5... אני לא אקח מאמא חצי משכורת. 2. מסע בראשית - מסע של שבוע, חצי באוהלים במדבר וחצי בירושלים, באכסניה עם מקלחות, לידיעת הבנות בכיתה. אני כולי מאושרת, כמו בתנועה, ג'יפה, מקלחת מגבונים ובלאגנים
3. גדנ"ע - טוב השנה אין לנו גדנ"ע כי הבצפר החליט שמפסידים יותר מידי שעות לימודים, ויש גם את מסע בראשית. אני: @!$@#$^@&!^!#%!@#$&$*@%^Q# בערך ככה..: מה!? אתם מבטלים גדנ"ע?!?! זה יותר חשוב! הייתם מבטלים את בראשית ושולחים אותנו לגדנ"ע!! אחרת אתם מתפלאים שחצי שכבה משתמטת!!!!! המחנך שלי היה בהלם כמובן, ולא ידע מה להגיד לי. מבואסת לגמרי מהעניין עם הגדנ"ע ועם פולין, שהם שני מפעלים חשובים כל כך, ולשניהם אני לא יוצאת. עד כאן החפירות, טרם נמצא נפט. נופר. נ.ב - היום קראטה, שלישי אני מתחילה סוףסוף אייקידיו, ורביעי עוד פעם קראטה. בסוכות - מבחן לחגורה חומה D:

פולין זה באמת הגזמה..

אנחנו בכלל היינו אמורים לצאת באוקטובר אבל בסוף נצא במרץ או משו. אם בכלל... לפחות יש לכם את מסע בראשית, לנו בטח יתקעו טיול של יומיים באיזה חור

תגידו אתם בסדר?../images/Emo2.gif

המערכת שלכם קשה והכל אבל לפחות תלמדו כמו שצריך!
המערכת שלי נורא נוחה מבחינת שעות אבל אני כל כך הולכת לסבול השנה, הכל מקוצץ בטירוף אצלי עם התקציבים והכל, יש לי בסך הכל 33 שעות בשבוע (ועוד שעה חלון) וזה די זוועה... אני לא חושבת שזה אפשרי לעשות בגרות במחשבים עם 5 שעות שבועיות כשזה כיתה של 30 תלמידים עם 18 מחשבים בחדר (אכן, ללמוד #C בזוגות
), בגרות בביולוגיה עם 4 שעות שבועיות (!!!) ועוד 5 שעות מתמטיקה מפוזרות כשרק 2 מהן ברצף... אעעע, היו שלום, בגרויות
ועוד התכוונתי לכתוב שהיה לי נחמד היום
היודניקים מעצבנים ויהירים בטירוף, שונאת את זה... אבל עברנו לכיתה (חדר) אחרת בקומה השניה והתחלפו מחנך, יועצת ומנהלת... יהיה טוב

תכל'ס, מסכימה איתך

ארבע שעות מתמטיקה בשבוע (אצלי) זה כלום, ואיכשהו אני אמורה לגשת שוב ל 05. לא מבינה את ההיגיון. בהצלחה כולם אה, 41 שעות

בקיצור- 45 שעות שבועיות, כל יום להיות../images/Emo181.gif

בתחנת אוטובוס (הסעה) ב7. שוט מי.

Stootz

New member
:( ../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

התחלנו בצפר ב29 לאוגוסט, אבל בכל מקרה ביום הראשון סתם היה טקס ואז היינו בכיתה עם המחנכת וזה.. המערכת זוועתית, 49 שעות!!! ו-4 שעות אפס בשבוע
ראשון- ערבית,ערבית,תיאטרון,תיאטרון,אזרחות,ספורט,לשון,לשון,מנהיגות-אזרחות,מנהיגות-אזרחות [בסה"כ 10 שעות] שני-מתמטיקה,מתמטיקה,ערבית,ערבית,אנגלית,ספרות,אזרחות [בסה"כ 7 שעות] שלישי-תיאטרון (שעת אפס), תיאטרון,תיאטרון,חינוך,חינוך,אזרחות,הסטוריה,הסטוריה,אנגלית [בסה"כ 9 שעות כולל שעת אפס] רביעי-אזרחות (שעת אפס), תנך,תנך,מתמטיקה,מתמטיקה,אנגלית,אנגלית,לשון,ספרות [בסה"כ 9 שעות כולל שעת אפס] חמישי-הסטוריה (שעת אפס),ספורט,תנך,מתמטיקה,מתמטיקה,ערבית,ערבית,ערבית,ערבית
[בסה"כ 9 שעות כולל שעת אפס] שישי- לשון (שעת אפס),הסטוריה,הסטוריה,תיאטרון,תיאטרון [בסה"כ 5 שעות כולל שעת אפס] אוווווכככ

Insanity Is Me

New member
ואוו.../images/Emo12.gif

אני לא חושבת שאי פעם מישהו למד בבצפר שלי כל כך הרבה שעות, זה מעבר ליכולת של הבצפר שלי

Insanity Is Me

New member
יום ראשון לי"א. ../images/Emo13.gif

אותה כיתה [אנשים], מיקום חדש ונחמד עם מזגן שבקושי עושה משהו, אותה מחנכת... דווקא נחמד. באנו בבוקר לשעתיים עם המחנכת, כרגיל שאלה מה עשינו בחופש ואיך היה, זללנו קצת ממתקים שהיא הביאה וסתם לא עשינו הרבה. אח"כ היכרות עם המורה הפסיכית לגמרי שלי לתנ"ך. נתחיל בזה שאסור לשתות בשיעור שלה בכלל, לא משנה מה ומתי, פשוט תחנקו מצמא. היא מדברת איתנו אנגלית הרבה, במבטא ישראלי הזוי. היא עושה אפליות בין תלמידים [זה מה שהיא אמרה בעצמה!] ומי שלא נאה לו שיקפוץ, ואסור לקרוא לה המורה, רק בשמה הפרטי אחרת היא לא עונה. בקיצור - חולת נפש שרוטה ונאצית
ואז סתם מתמטיקה עם מורה ציפציפית שאף אחד לא הקשיב לה כי היינו עסוקים בלעשות שטויות ובלאגן כרגיל. הביתה ב11 וחצי. מערכת עוד לא קיבלנו כי כרגיל בבצפר שלי שום דבר לא מאורגן וגם כשנקבל מערכת בטח נלמד 30 שעות גג בשבוע כי הכל תמיד מקוצץ ולא לומדים. בצפר לעניין
אין מסע בראשית כי לא הלך להם בשנה שעברה ובקושי היו אנשים במסע, טיול שנתי בנובמבר לאיזה חור בדרום ל3 ימים [שיפור משמעותי מיומיים בלחץ], לא דיברו איתנו על גדנ"ע, ולפולין נצא כנראה בי"ב עם הי"אניקים של שנה הבאה. סה"כ היה יום חביב ומצחיק ביותר. שתהיה שנה מעולה לכולם

talbebchuk

New member
יום הזוי.. חרא מורים..

המערכת בסדר כזה.. בי' היו לי 52 שעות, ועכשיו יש לי 37, אז זה לא מזיז לי יותר מדי.. אבל המורים.. על הפנים! זה מרגיש כאילו את כל המורים הטובים שהיו לי לקחו לי, ואת כל הטיפשים השאירו :/ נראה מה יהיה.. כי הרוב זה בגרויות :/ נקווה לטוב :)

talbebchuk

New member
והמערכת הזמנית :Q איכסה.

יום ראשון - 4 שעות מתמטיקה שני - פיזיקה פיזיקה פיזיקה, אזרחות אזרחות, ספורט, ספרות ספרות ספרות. (אמאללהלהה) שלישי - מתחילים שעה 3. מחשבים, תנ"ך תנ"ך, אנגלית, מחשבים מחשבים מחשבים רביעי - מתחילים שעה 3. ואז מחשבים, אנגלית, חופשי חופשי, ספורט (עוד חופשי בשבילי חח), מחשבים מחשבים חמישי - מתמטיקה, תנ"ך, חינוך, אנגלית אנגלית, אזרחות, פיזיקה פיזיקה פיזיקה יום שישי אני לא באמת מתכוונת לבוא לבי"ס - שעתיים תנ"ך ואז חינוך תעבורתי.. בקיצור - 6 שעות פיזיקה פעמיים בשבוע - 3 ברצף כל פעם!!! מעט מדי מחשבים (7 שעות, כשאמור להיות לנו 10) מורים לא משהו.. יהיה טוב.

למעלה