יום לפני ? נו אז מה ?! מגיע לו ! :)

../images/Emo49.gif ../images/Emo49.gif נשמה! ../images/Emo65.gif

שיהיה לך הרבה מזל טוב כפרות לראשך ותזזת לפיטמותיך תצליח בכל מה שאתה רוצה וב"א(בעזרת אללה) נראה אותך עוד כמה שנים ב-NHL
עומרי

דור(2?)

New member
לסוחר הבארביות שלי

במחיר מופקע - אחרי שנה ומשהו שלנו ביחד, כל מה שנאי יכול לאחל לך (וזה גם ממור, איזה אחת שמתנחלת אצלי פה כרגע), זה......אההההמהממהממהממ.... אה כן מזל טוב אה המממ אהההההה המאמממהמהממהמהמהמהמהמההמהמהממממממממממממ טוב!!! אין לי מה לרשום!!! תהרוג אותי!!! נגמרו לי כל הרעיונות המקוריים לברכות יומולדת!!!!!!!!! בכל מקרה: בהצלחה עם תזזזת, שתזכו לחיים שמחים ומאושרים ביחד עם עצם היום הזה, תתמיד להתחשגז (לא מדובר על סמים חס וחלילה), ולספק לי בארביות במחיר מופקע... יאללה

TeeAnTee

New member
../images/Emo49.gif לתזזזת קילה

מזל טוב אחי חולה עליך והפטמות שלי עדיין כחולות!
!!

Emc2

New member
שיט

אני רציתי לפתוח את השרשור אבל עד שאני זז כבר עשרים איש לפני...
אהה רגע זה בעצם מחר.... את תתפאק אני יאחל לך מחר סתם אחי... מזל טוב שתזכה למצוות ועוד יותר מזל לתזזזזזזזת אז בקיצור תחייה הרבה זה הכי חשוב ותשאר סטלן, זה גם חשוב ותמשיך ללהרביץ לאנשים עם סטיק של הוקי, ו... מזל טוב ושלא תגיד שלא השקעתי

IMF

New member
יאווווווווו מזל טוב אחי ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב גבר בריא אלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך וזהו כל טוב אביחי(צוות איי אמ אף)

B-BALL

New member
וואי וואי חתיכת איחור דפקתי....

טוב שלא כל העולם אמר מזל טוב לפניי.... טוב אחי, קיצר, שיהיה לך מה זה מזל טוב, חולה עליך ועל תזזזת (טוב אל תזזזת לא כל כך...:), שכל מה שבא לך יתגשם, ותקפיד להתחשגז ולהתברמס בקביעות! מזל טוסט אחי!!

DMW

New member
Happy Birthday middle E Killah B

מזל טוב לשירן הידוע בכינוי Killah TzzzT. למרות שאני מכיר אותך ממש קצת אינ מרגיש שאת כמו אח בשבילי מקווה לראותך בקרוב ואני מצטער שלא אוכל להגיע מחר לאזימוט תהנה בניו יורק ותקנה הרבה דברים של Wu-Tang כמו כן זמל טוב מהמועדון!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

G-Ruff

New member
מזל טוב לתזזזתתתתת הכי נוכרי שיש!!!

לשירן תזזתת הידוע גם כשועל הגרמני הטיפש הידוע גם כשחקן הוקי הכי נוכרי בארץ! בואנה אחי שיהיה לך רק טוב בחיים, תהנה מכל שניה, תמשיך לשגול כמו תמיד, תמשיך לנצח את נתניה בהוקי
תמשיך לשמוע מוזיקה מצוינת! ותהנה עם עומר הכפרי בניו יורק!!! אני יודע שאתה הולך לעשות את זה!!! מת עליך אח שלי!!!! מזל טוב!!!

donslam

New member
יאאאא מאאאאאאאאן

עכשיו כשזה רשמי אפשר למסור ...מזל טוב ענקי לשירן מזל טוב אחי......תהנה בניו יורק....

הבהרה לכל המתבלבלים

אוקיי שירן השועל הזה קילל אותי שלא אמרתי לו מזל טוב,והוא לא ידע שהחלפתי ניק אז כל מי שלא יודע או לא ידע,מקודם הייתי B-$ide והיום סתם "מגן הגלקסיה" יש מבין? אז מזלל טוב לשירן!

BoR|S

New member
../images/Emo49.gif ענקי לגרמני אקא תזזזת!!! ../images/Emo8.gif

Vn Rule

New member
נארף!

כפי שכבר אמרתי לך: מזל טוב!!! וזה רק בגלל שזה אתה!! אז תשאר כמו שאתה ומומולדת שמח ותהנה היום בערב נארף!!!!!!!!!!!! וכל מה שכולם כתבו לך, זה גם ממני :) rule

למעלה