ידיעה טריה - אודום כבר לא בדאלאס

תום116

New member
כאחד שראה את לאמאר במשך שנים

מקרוב קרוב דקה אחרי דקה, אני יכול לומר שהחשיבות המנטלית אצלו ומה שקורה מסביב פשוט קריטית. הכל לא התחבר לו שם בדאלאס, מכל הבחינות. נאמרו פה לא מעט שטויות בשרשור הזה עליו ועל החיים האישיים שלו, אבל אני מאמין שהוא עוד יחזור.

בכל מקרה, הוא יחזור לקליפורניה, זה די ברור. הלוואי שללייקרס, זה הבית שלו וזה היה פשוט מוזר ולא טבעי לא לראות אותו אצלנו. לא הבנתי מלכתחילה את הטמטום של מיצ' לנסות להעביר אותו בטרייד. פאו מילא, שהיה בתקופת ירידה גם ככה ויחד עם זה שדרו ממשיך "לגדול", אבל לאמאר שהקריירה שלו רק פרחה? זה היה צעד לא במקום בכל מקרה של הלייקרס. אפשרות סבירה זאת גם הקליפרס.

לאמאר לא שכח לשחק כדורסל, הוא היה אחד מהשחקנים הבולטים בליגה רק בעונה שעברה. שרואים את הספסל של הלייקרס העונה ולהיזכר שהיה לנו שחקן כמו לאמאר מהספסל במשך שנים, שהיה מוסיף כ"כ הרבה, זה פשוט דיכאון.

אני באופן אישי חושב שבסופו של דבר הוא לא יחזור ללייקרס, אבל נראה. בכל מקרה, מקרוברטס או טרוי מרפי שמהצד השני לאמאר אודום? אר יו קידינג מי...

Or Amit

New member
יש להם אופציית קבוצה עליו

אני משער שאם הם יוכלו להביא את דרון\הווארד בדראפט ע"י שימוש באודום הם ילכו על זה ואז ניו ג'רזי\אורלנדו תודיע שהיא לא מממשת את האופציה, או משהו בסגנון.
למרות שאם כבר עסקו בקרדשיאניות יהיה משעשע לראות את אודום והאמפריז באותה הקבוצה

יגאל114

New member
העלות עלתה על התועלת-

עדיף להחתים עכשיו שחקן כדי לעבות את החלק הקדמי או את עמדה 3.
אוקור יכול להיות שחקן מעניין- יכול לחפות גם ב4 וגם ב5.

התרגיל להליווד כבר

חסר לו את הסושי השמש החופים של אל איי
מעניין מה היה קורה אם היה מגיע לקליבלנד, אני חושב ההיינו שומעים על התאבדות שלו

יצא גם סמרטוט לא קטן שאשתו עשתה ממנו כלבלב לא קטן, בטח שאשתו לא באמת מזיז לה שהוא בדאלאס, היא איתו בשביל הכסף ולא באמת מאהבה, בטח מקבלת מהצד ויש לה מי שיתן פוצי מוצי.

יובל 1987

New member
לא ידעתי שגיא פינס מחלטר כאן

סליחה על הבורות

אבל מי זאת בכלל?
קשה לי להאמין שהיא בכלל מתקרבת למה שאודם מרווח בעונה, אפילו אם היא סוג של זונת קוק.

יובל 1987

New member
זאת קלואי קרדשיאן או משהו..

אכן משפחה של מטומטמות, אבל שוחות בכסף...

למעשה היא בדיוק מה שתיארת!

והקרדשניאות מרוויחות ערימות דמיוניות של כסף - ובניגוד לאודום הפרות האלה הולכות להמשיך ולחלוב גם בשנים הקרובות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ואם כבר שחקנים עם קריירה באדמה

אנטואן ווקר!! מה לעזאזל קרה לו?!?!

orelzor

New member
אני מתפלא שנתנו לו לשחק בדי ליג בכלל

הוא יותר שמן מבארקלי הנוכחי

Or Amit

New member
מה שהכי מוזר בכתבה הזו

דאג כריסטי? מפיק פורנו?
כריסטי? מפיק? פורנו?
זה שכל חברי הקבוצה שלו צחקו עליו כי הוא היה נוצרי אדוק והיחיד בקבוצה שנשאר נאמן לאשתו?
פורנו?
באמת?

אה, וזה שוין בייקר 'נבחר לחמישיית הרווקים של השנה' זה גם חזק. פשוט כי גם בתקופה הרזה שלו הוא לא היה בדיוק הטייפ קאסט של 'רווק מבוקש' http://www.slamonline.com/online/wp-content/uploads/2009/10/vin_baker.jpg

למעלה