יאללה לעבודה יא ג'מעה:

מצב
הנושא נעול.

suprman1

New member
האם הפורשה שעל השלט שייכת לבדואי

עוד 2 תמונות במיוחד ליורם בלומאן !!
00252 ספיישל פור דיר מיסטר בלומאן !
האם הפורשה שעל השלט שייכת לבדואי
שיושב מתחת לשלט

צחקן

New member
למה לא שמת לידה אוטובוס שלי ?(...)

יאללה לעבודה יא ג'מעה:
וכמו שתמיד הבטחתי: תמונה אחת מעולם החי לפתוח ת'תיאבון: אז הנה קוצ'-קוצ' המכונה: "מינזרוש":
ב"ה בפעם הבאה תשים אחד כזה בבקשה. בסדר? בקרוב ההפתעה תיהיה מוכנה בשבילך ! רק תביא תמונות של גמדות ולא אוטובוסי צעצוע מסין שלא מגיעים לקרסולים של גמדא. ל"ט מהמנדס הפתח-תקואי שאגב, גם הוא נמר !!!

דווקא הגמדא פחות איכותי לצערי !

ב"ה בפעם הבאה תשים אחד כזה בבקשה. בסדר? בקרוב ההפתעה תיהיה מוכנה בשבילך ! רק תביא תמונות של גמדות ולא אוטובוסי צעצוע מסין שלא מגיעים לקרסולים של גמדא. ל"ט מהמנדס הפתח-תקואי שאגב, גם הוא נמר !!!
דווקא הגמדא פחות איכותי לצערי !
והסינים הפתיעו לטובה= מרכב מתכת די מדוייק.

צחקן

New member
אגב, מענין כמה זמן האוטובוס הזה

בטח, אבל אז בסין לא יצרו כאלה דברים
ב"ה יצרו דברים פחות טובים.
ב"ה יחזיק... כי 23 הגמדות שאצלך עדין שורדיות בצב טוב יחסית ! אני מציע שתזמין צבע מיקצועי שיצבע מחדש את האוטובוסים של גמדא ע"פ צבעיהם המקורים. ואני מציע לך להרכיב את כל האוטובסים שהכנתי ולשמור לצי. תרכיב גם את האוטובוסים הישנים שאני הולך לעשות ויהיה לך את כל הצי של אגד ודן.כ"כ טאני מציע לך להתמקד באוטובוס השסון הנערץ עליך ולפרסם תמונתיו בפורום ואז אני אעז=שה אחד להרכבה. כנ"ל לכל סוגי הטיגרים שנמצאים בידך ואוטובוסים ישנים מכל המינים והסוגים. בברכה, הנמר הצוחק שלכם !!

בקרוב אקבל 10 שוסונים !

ב"ה יחזיק... כי 23 הגמדות שאצלך עדין שורדיות בצב טוב יחסית ! אני מציע שתזמין צבע מיקצועי שיצבע מחדש את האוטובוסים של גמדא ע"פ צבעיהם המקורים. ואני מציע לך להרכיב את כל האוטובסים שהכנתי ולשמור לצי. תרכיב גם את האוטובוסים הישנים שאני הולך לעשות ויהיה לך את כל הצי של אגד ודן.כ"כ טאני מציע לך להתמקד באוטובוס השסון הנערץ עליך ולפרסם תמונתיו בפורום ואז אני אעז=שה אחד להרכבה. כנ"ל לכל סוגי הטיגרים שנמצאים בידך ואוטובוסים ישנים מכל המינים והסוגים. בברכה, הנמר הצוחק שלכם !!
בקרוב אקבל 10 שוסונים !

צחקן

New member
גמדות ? (..........)

בקרוב אקבל 10 שוסונים !
גמדות ? (..........)
ב"ה אגב, מה דעתכם לפתוח מפעל שיספק את הצי שלנו בלבד ואם יהיה ביקוש תיצר במכונה אחת כמות קטנה. אני אישית מוכן לתרום 40 ש"ח למכונה שבזו 0אולי יותר, זה תלוי בהמון דברים). ומה עם אוטובוס (אמיתי) תוצרת הארץ ? יש תוכנית כזו? אם היתה והיא יצרה איזה אוטובוס אני מבקש לראות אותו. אם מעולם לא היה דבר כזה אז חבל. אביתר, עדין לא מסרת לי את מידות הגמדא ומה היחס שלה אוטובוס אמיתי.

צחקן

New member
אני מבקש שתזרים עכשיו גם גדמדות....

יאללה לעבודה יא ג'מעה:
וכמו שתמיד הבטחתי: תמונה אחת מעולם החי לפתוח ת'תיאבון: אז הנה קוצ'-קוצ' המכונה: "מינזרוש":
ב"ה בבקשה תפרסם עוד תמונות של הטיגר ! זה אוטובוס משותף לשני הנמרים של הפורום ! בברכה, מהנדס האוטובוסים הארצישראלים ! (כן כן, גם בי נגע נחש צפע ארצישראלי בטבע !!!

אין לי עכשיו חמודי מתוק ! מצטער -

ב"ה בבקשה תפרסם עוד תמונות של הטיגר ! זה אוטובוס משותף לשני הנמרים של הפורום ! בברכה, מהנדס האוטובוסים הארצישראלים ! (כן כן, גם בי נגע נחש צפע ארצישראלי בטבע !!!
אין לי עכשיו חמודי מתוק ! מצטער -
כן האשם מתנצל ומבקש סליחה ! (כמו בשיר של ניצני).

מצב
הנושא נעול.
למעלה